Skocz do zawarto軼i

Dzi瘯ujemy za udzia w Z這tych Szarakach -- kolejne informacje ju niebawem!

Zdj璚ie

Dziwne i nieznane kszta速y NOL'i

• Zaloguj si, aby doda odpowied
53 odpowiedzi w tym temacie

Macha.

Ciekawski

• Post闚: 2267
  • Tematów: 76
  • P貫:M篹czyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czytalem gdzies ze gwiazda betlejemska byla/jest statkiem kosmicznym

prawda gwiazda mogla byc statkiem, ktory przetransportowal na ziemie "Jezusa"
  • 0

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

mnie osobi軼ie najabrdziej podoba si lataj帷y kij :D ciekawa sprawa
  • 0

dj_cinex.

VRP UFO Researcher

• Post闚: 3305
  • Tematów: 412
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mnie osobi軼ie najabrdziej podoba si lataj帷y kij :D ciekawa sprawa

Nawet nie masz poj璚ia ile jest relacji zwi您anych z tym "lataj帷ym kijem" z ca貫go 鈍iata ...

Ten tw鎩 "kij" to od nie dawna najdziwniejszy kszta速, nazywaj go przydomkami takimi jak "Freak Thing", "Strange" itd.
  • 0

.
Reputacja

Napisano

Ja nic nie m闚ie stwierdzi貫m tylko 瞠 krzta速 jak ja nazwa貫m go "lataj帷ym Kijem" nabradziej mnie intryguje :D cinex luzuj :D
  • 0

dj_cinex.

VRP UFO Researcher

Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja nic nie m闚ie stwierdzi貫m tylko 瞠 krzta速 jak ja nazwa貫m go "lataj帷ym Kijem" nabradziej mnie intryguje :D cinex luzuj :D

Zobaczymy co powiesz o "kijkach" po filme z Konferencji Ufo 2005 ...
  • 0

#21 Go嗆_muhad

Go嗆_muhad.

Napisano

dla mnie film ten wlasnie jest niesamowity...heh bede teraz przezywal to miesiacami chyba 8)
  • 0

dj_cinex.

VRP UFO Researcher

Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Konkretnych informacji o zdj璚iu p鏦i co brak - data: 02-26-2006.

Zdj璚ia zrobiono we wschodnim Teksasie.

Do陰czona grafika

Do陰czona grafika

Inne zdj璚ia tego samego autora wykonane ok. rok wcze郾iej (2005) :

Do陰czona grafika

Do陰czona grafika

.
Reputacja

Napisano

to zdj璚ie z Teksasu badziej umiesci豚ym w Kryptozoologi bo mnie to wygl康a na jakiegos kolejnegho przero郾i皻ego ptaka ni na NoL'a (taka strasznie du瘸 kura)
  • 0

#24 Go嗆_muhad

Go嗆_muhad.

Napisano

jestem entuzjasta Ufo ale musze sie zgodzic z Darthem...chociaz moze sie myle :P
  • 0

dj_cinex.

VRP UFO Researcher

Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kura bez jednego skrzyd豉 ... LOL ? 8)

Jest to niezydentyfikowane i dlatego zamie軼i貫m to w odpowiednim temacie ...
  • 0

KIN4.
  • Post闚: 102
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wracaj帷 do lataj帷ego kija
wydaje mi si 瞠 jest to cz窷 wi瘯szego obiektu kt鏎y niedostatecznie zosta zamaskowany
druga sprawa, obiekt ten najbardziej odpowiada豚y temu co ja widzia貫m na jesieni ubieg貫go roku. Ju wspomina貫m 瞠 co takiego widzia貫m i to co sta這 w miejscu ~ nad rzek Bug.
Wyra幡ie sie odznacza這 od chmur nie kolorem ale w豉郾ie kszta速em-idealnie proste smuk貫 i pionowo zorientowane. W miejscu sta這 oko這 15 minut. Moja uwag przyku這 to poniewa chmury zasuwa造 bardzo szybko a to co stalo w miejscu i odcina這 si sta造m kolorem od przypadkowej gradacji kolorystycznej chmur. Godzina~21:00.
  • 0

dj_cinex.

VRP UFO Researcher

Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"To by mechaniczny obiekt, unosi si nad piktogramem w zbo簑" - niezwyk豉 relacja prosto z Wielkiej Brytanii.

Do陰czona grafika

To niezwyk貫 zdj璚ie trafi這 do nas w ci庵u ostatnich dni od naszych ameryka雟kich przyjaci馧 (oni dostali je od Brytyjczyk闚 - 鈍iat jest coraz mniejszy...). Wykona je m篹czyzna, kt鏎y latem 2005 roku prze篡 bliskie spotkanie z obiektem UFO na polu, na kt鏎ym by造 kr璕i zbo穎we. Zdjecie jest bardzo wyra幡e i uwiarygadnia jego relacj. Obiekt by absolutnie mechaniczny i unosi si nad kr璕iem zbo穎wym. To 鈍ie瘸 sprawa i jak tylko dostaniemy w tej sprawie raport - napiszemy wi璚ej.

#28 Go嗆_muhad

Go嗆_muhad.

Napisano

wyglada troche jak podkowa :) taki polokrag hmm 8)
  • 0

PTR.
  • Post闚: 958
  • Tematów: 135
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

smoki jednak nie wyginely :]

heh coraz ciekawsze te obiekty UFO niedlugo beda doniczki latajace, krzesla i inne rzeczy :lol :

zastanawia mnie po co nam to pokazuja (skoro bardziej rozwiniete cywilizacje nas odwiedzaja wiec logicznym jest ze ujawniaja sie swiadomie). moze chodzi o to zebysmy pozbyli sie stereotypow UFO jako szarych badz zielonych ludzikow o dlugich rekach i wielkich oczach
  • 0

dj_cinex.

VRP UFO Researcher

Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolejna fotografia dziwnego NOL'a (wi璚ej zdj耩 tego czego znajdziecie w tym dziale - we wcze郾iejszych postach) :

Zdj璚ie zosta這 zrobione przez mieszka鎍a Hawaj闚. Mieszka i pracowa on tam od pewnego czasu. Przed przeprowadzk do rodziny autor wybra sie aby zrobi kilka zdj耩 najbardziej malowniczych miejsc, kt鏎e zapamieta.

Po pewnym czasie gdy przegl康a te fotografie spostrzeg na nich co dziwnego. Na pocz徠ku my郵a, 瞠 to jaka skaza. Po pewnym czasie przypomnia sobie i widzia relacje o czym podobnym na stronie rense.com - tam nazwali to "Co" ("The Thing" - oryginalne t逝maczenie). O dziwo autor zdj耩 czyta o tym obiekcie, kt鏎y r闚nie by fotografowany w rejonie Big Island tam gdzie mieszka.

Przypuszczalna data zrobienia fotografii jest przez autora nieznana - podaje on tylko date wywo豉nia zdj璚ia, kt鏎a znajdowa豉 sie na odwrocie : 08/29/05.

Do陰czona grafika

Do陰czona grafika

U篡tkownicy przegl康aj帷y ten temat: 0

0 u篡tkownik闚, 0 go軼i oraz 0 u篡tkownik闚 anonimowych

stat4u