Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najdziwniejsze teorie spiskowe.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#31

Scroll Lock.
  • Postów: 191
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak samo jest z miejskimi legendami. Np. tej o czarnej wołdze. Większość z nich jest absurdalna i śmieszy , ale i tak znajdują się ich zwolennicy.
  • 0

#32 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

To że znajdują się zwolennicy wynika tylko z tego że te osoby poczują się lepiej myśląc inaczej choć wydaję mi się że chyba zdają sobie sprawę z tego iż ta teoria jest niesamowicie głupia gdyż kolejni ludzie będą mogli udowodnić bezsens tych teorii lecz co najważniejsze mają dowody że tak nie jest.

Prowokacja zawsze będzie świetnym narzędziem.Nadal człowiek zachował odruchy i zwierzęcy instynkt w tej sytuacji inny ludzie wiedząc o tym świadomie to wykorzystują.

Nie dajmy więc powodu za którzy ci ludzie będą wstanie się uchwycić.

Dlatego uważam że te teorie należy traktować z dystansem kiedyś tak samo jak w tych twierdzeniach widzimy niedorzeczność z czasem dojrzymy tę niedorzeczność w innych aspektach otaczającego nas świata,ale wpierw musimy zaprzestać karmienia tych ludzi komentarzami na jakie z pełną świadomością czekają.
  • 0

#33

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie teoria o tym że ukradziono nam 300 lat jest najciekawsza :D
Koniec świata miał być w 2000 roku - nie było.
Jak nastanie w 2300 to się przekonamy czy ta teoria jest prawdziwa :P
Oczywiście nie mówię że w nią wierzę ale po prostu mnie zaciekawiła.
  • 0

#34

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najbardziej podoba mi się motyw z niebem jako iluzją -wszystko co wiemy jest nam wmawiane, a to tylko potwierdza słowa, że do wszystkiego powinniśmy dojść sami.
  • 0

#35

Leeloo_Heaven.
  • Postów: 96
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W sumie wynikałoby z tych teorii, że wszystko jest iluzją.

Tak wogóle to wy głuptaski jesteście. Przecież to oczywiste, że IIWŚ nie było! To była tylko wojna koncernów z zabawkami i materiałami pirotechnicznymi!
A księżyca wogóle nie ma! Każde dziecko wie, że tak naprawdę księżyc kiedyś istniał i był z sera, ale już go nie ma, bo urzędujący na nim kosmici go zjedli! :roll:
A Ameryka też nie istnieje, to tylko wymyślone państwo, podstawiono paru aktorów i statystów by robili za rząd i obywateli. Ameryka to twór tajemniczego porozumienia, które chce zawładnąć światem! :lol
No i skoro ukradziono nam 300 lat to istnieje prawdopodobieństwo, że pomylili się gdzieś w obliczeniach, nie wiemy naprawdę jaki jest rok i przegapimy koniec świata! Ale smutnoo...

Mam nadzieję, że wyczuliście żart. Sorry, ale nie mogłam się powstrzymać.
A z tą Ameryką to kiedyś czytałam, że istnieje (podobno) taka teoria, że to państwo nie istnieje, iluzja magia i wogóle.... :o
  • 0

#36

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A swoja drogą to ciekawe. Czym różnią się te powyższe teorie od 3/4 pomysłów prezentowanych na tym forum? Dlaczego tamte sa ok (lub prawdopodobne) a te śmieszne?
  • 0

#37

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sam się nad tym zastanawiam, jakie jest to magiczne kryterium. Wystarczy przeczytać pare tematów w dziale parapsychologia -> psi, żeby wszystkie te 'szokujace' teorie spiskowe poszly się paść.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych