Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klub Cygański - Bohemian Grove


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Hej!
Ofiary z ludzi masz Migdał non-stop.
Na świecie toczy się około 50 wojen finansowanych przez rządzące elity, 10 000 ludzi umiera codziennie z głodu podczas gdy pali się rezerwy jedzenia.
Ten świat jest zarządzany przez ludzi którzy mają w glębokim poważaniu dobro ludzkości i tej planety, modlą się do Molocha od tysięcy lat i dobrze się przy tym bawią.
Raz na jakiś czas organizują większe imprezki w stylu II wojna światowa, którą wydatnie pomógł zorganizować dziadek Busha a sfinansowali bankierzy z Wall Street.
pozdrawiam
  • 0

#17

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiecie że te tajne, elitarne stowarzyszenie to mają ciężkie życie? Wszyscy wiedzą, że istnieją, znają ich członków, a nawet miejsce spotkań. Wyzwoliciele mają tam także tajnych agentów, którzy uprzejmie donoszą o wszystkim co się tam dzieje; wiedzą nawet jakie stroje mają te bestie.
Wystarczyłoby, żeby taki Radosław wraz z grupą wyzwolicieli podłożyłby ładunek wybuchowy i koniec zabawy. Oczywiście, gdyby nie potrafili się teleportować...

Kilku dziennikarzom na przestrzeni kilku lat udało się przedrzeć i poznać najbardziej tajemnicze sekrety Bohemian Grove, jednakże niewielu z nich odważyło się opublikować swoje odkrycia z różnych nieznanych bliżej przyczyn, których możemy się jedynie domyślać.

Skąd więc wiemy, że Ci dziennikarza poznali ich tejemnice, skoro tego nie publikowali?

Bohemian Grove doczekało się się także filmu na YouTube.

Nawet mój sąsiad się doczekał; to znaczy że on także jest ELITARNY?

Ciekawa rzecz, kobiety nie mają wstępu na teren Bohemian Grove.

Może to takie gejparty? Oni po prostu wolą, byśmy ich uważali za spiskowców, niż za gejów.

Jedno kategorycznie i zgodnie zaprzeczają - twierdzą, że nie składają żywych ludzkich ofiar a jedyne ofiary to ofiary symboliczne, kukły czy manekiny.

Twierdzisz więc, że do samego spotkania się tam przyznają? No to proszę o nazwiska i piękne linki do Youtuba.

Ciekawe jest to że większość prezydentów (jak do tej pory obecność Obamy jest nie potwierdzona a wszystkich innych podobno tak) uczestniczy w tajnych obrzędach. Nie za często o tym mówią. Myślicie że ma to związek ze skulls, masonerią-iluminatami lub innymi tajnymi organizacjami?

Znów poproszę o linki (skoro "nie za często", to znaczy że jednak mówią).

Paweł, bardzo ciekawe - ja na tym banknocie widze jakiś piękny obrazeczek, ale Sową bym tego nie nazwał.
Muhad, a może zaczniesz rysować te piękne kreseczki po drogach, a nie po budynkach?
Nie? No, pewnie że nie. Wtedy wyszedłbyś na kretyna, który powinien odwiedzić zakład zamknięty, a Anunaki by triumfowały.

PS: Czy nie uważacie, że te wszystkie tajne organizacje to mają ogromną konkurencję? Masoni, Illuminaci, Skullsi(!?), Groversi?
  • 0

#18

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jaka szkoda, ze już raz na forum zostali zdemaskowani: Klub cygański . Przy trzecim razie uwierzę. :mrgreen:
  • 0

#19

Migdalo.
  • Postów: 125
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Radoslaw - tak to wiem, ale chodziło mi o całe te śmieszne obrzędy podczas których niby sie poświeca ludzie;)
  • 0

#20

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Masońska Trzynastka...

...roku 1313, feralnego dla templariuszy i ich spadkobierców

Dlaczego rok 1313 jest dla templariuszy (i ich spadkobierców) "feralny"? W czym jest lepszy od roku w którym spalono ostatniego mistrza, albo dokonano pierwszego aresztowania? Dla ułatwienia 1307 i 1314.
  • 0

#21 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Róbta z tym co chceta... :)
  • 0

#22

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

10 000 ludzi umiera codziennie z głodu podczas gdy pali się rezerwy jedzenia.

Nie wiem skąd te dane i z jakich lat. Media podają że dziennie umiera do 90 tyś samych dzieci ( na rok 2007 ONZ podawała liczbę 18 tyś) w wyniku niedożywienia, a to daje ponad 62 osoby na minutę.


W Kubusiu Puchatku też występuje Pan Sowa - na pewno ma to związek z Masonami. O masońskich planach pisał również - demaskując je - znakomity polski poeta Jan Brzechwa.

~ Sowa ~

Na południe od Rogowa
Mieszka w leśnej dziupli sowa,
Która całą noc, do rana,
Tkwi nad książką, zaczytana.
Nie podoba się to sroce:
"Pani czyta całe noce,
Zamiast się pokrzepić drzemką,
Pani czyta wciąż po ciemku.
Czyta się, gdy światło świeci,
To zły przykład jest dla dzieci!"

Ale sowa, mądry ptak,
Odpowiada na to tak:
"U-hu, u-hu, u-hu,
Nie brzęcz mi przy uchu,
Jestem sowa płowa,
Sowa mądra głowa,
Badam dzieje pól i łąk,
Jeszcze mam czterdzieści ksiąg".

Dzięcioł, znany weterynarz,
Rzekł: "Ty sobie źle poczynasz,
To niezdrowo, daję słowo,
To niezdrowo, moja sowo,
Dawno przecież zapadł zmrok,
Strasznie sobie psujesz wzrok,
Jak oślepniesz - będzie bieda,
Nikt ci nowych oczu nie da,
Nie pomoże i poradnia,
Czytać chcesz, to czytaj za dnia!"

Ale sowa, mądry ptak,
Odpowiada na to tak:
"U-hu, u-hu, u-hu,
Zmiataj, łapiduchu,
Jestem sowa płowa,
Sowa mądra głowa,
Trudno, niech się ściemnia w krąg,
Jeszcze mam czterdzieści ksiąg".

Na południe od Rogowa
Mieszka w leśnej dziupli sowa.
Wzrok straciła całkowicie,
Zmarnowała sobie życie;
Kiedy sroka leci w pole,
Pyta: "Czy to ty, dzięciole?"
Kiedy dzięcioł mknie wysoko,
Woła: "Dokąd lecisz, sroko?"
Przeczytała ksiąg czterdzieści,
Dowiedziała się z ich treści,
Że kto czyta, gdy jest mrok,
Może łatwo stracić wzrok.

Jan Brzechwa

Nie trudno zauważyć, symbole ujęte w wierszu: 40 ksiąg, mrok, krąg, dziupla (masońska kryjówka). Tajna masońska organizacja, której symbolem jest sowa, robi wszystko, aby wypaczać młode pokolenia ( "To zły przykład jest dla dzieci!" ). Sowa straciła wzrok - myli inne ptaki - na świat patrzy w wypaczony sposób. Nie interesują jej opinie innych ptaków i uważa się za mądrzejsze od nich - odrzuca nawet autorytety medyczne. Masoneria popadła w obłęd (sowa cięgle powtarza "U-hu, u-hu, u-hu ") i cokolwiek by się działo, będzie realizować swój ślepy plan ("Trudno, niech się ściemnia w krąg, Jeszcze mam czterdzieści ksiąg")

Zachęcam to studiowania innych wierszy Jana Brzechwy, demaskującego organizację masońską i jej plany.
  • 0

#23

kapuchy.
  • Postów: 591
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No teraz toś pojechał po całości.....
Może bez przesady...?
W ten sposób to i w prostym zdaniu - "No to dupa" (proszę moderatorów o wyrozumiałość)
można znaleźć masonów, satanistów, spisek ogólnoświatowy i co tam jeszcze kto chce.
Istnieje coś takiego jak zdrowy rozsądek. Do czego on służy? Ano właśnie do tego,
żeby umieć rozgraniczyć to co ma sens od tego co jest kompletnym idiotyzmem....
Zaraz się okaże, że krecik jest mistrzem loży, a Bolek i Lolek to sataniści.....
  • 0

#24 Gość_Untitled

Gość_Untitled.
  • Tematów: 0

Napisano

W Kubusiu Puchatku też występuje Pan Sowa - na pewno ma to związek z Masonami. O masońskich planach pisał również - demaskując je - znakomity polski poeta Jan Brzechwa.

Sowa to symbol wiedzy i mądrości. Zadem nie dziw się, że pisano o niej wierszyki. :)


Berith, nie myśl że wszystko co TAJNE jest nie do osiągnięcia. Ludzi którzy mieszkają koło BG wiedzą, że ci ludzie się spotykają, niektórzy wiedzą nawet więcej bo tam pracowali. A inni tylko myślą, że przyjeżdżają tam na wypoczynek. Ogólnie cały ośrodek jest na wzór wypoczynkowego, kluby, domki itp.

Ale w mediach nie uświadczysz o tym materiału, ciekawe czemu, jak spotykają się tam tylko zwykli przywódcy?

Spójrz na 11 część Martial Law http://www.youtube.c...feature=channel masz tam nieco o BG i pewnej osobie którą Alex zaczepił i spytał o BG. :)
  • 0

#25

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W Kubusiu Puchatku też występuje Pan Sowa - na pewno ma to związek z Masonami. O masońskich planach pisał również - demaskując je - znakomity polski poeta Jan Brzechwa.

Także Smerfy mają wiele wspólnego z masonerią. Świadczy o tym ich niebieski kolor - symbol niższych stopni wtajemniczenia w masonerii. Noszone przez nich białe czapki mają symbolizować dążenie do czystości, a czerwony beret Papy Smerfa – znak mistrza loży masońskiej. Natomiast Smerfetka jest jest narzędziem w rękach wroga Smerfów - Gargamela, który jako niewtajemniczony chce wykraść ich sekrety.
  • 0



#26

butibu.
  • Postów: 289
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To palenie troski jest niewinną zabawą, a nie oddawaniem czci jakiemuś starożytnemu bóstwu. Można to porównać do chrztu obozowego, w którym dzieci przechodzą tor przeszkód, aby stanąć przed obliczem Neptuna. Lepszym przykładem może być Topienie Marzanny. Przecież to jest identyczne z paleniem troski. Jest to tradycja, zabawa, nawiązanie do nieistniejących już kultów – nie zaś ich wskrzeszanie.
  • 0

#27

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tematy scalone. Proszę na przyszłość korzystać z wyszukiwarki.
  • 0



#28

markgubi.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Ten film wideo został usunięty przez użytkownika. " to pokazuje sie po wejsciu na linki z filamami. mozesz podac jeszcze jakies?
  • 0

#29

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

markubi
mam iles 20 gb filmow wlasnie o teoriach spiskowych
z jakiegos torrenta sciagnalem paczke filmow o illuminati masonach i masie innych rzeczy co mozna podpiac pod teorie spiskowe... jesli kogos interesuje skad mozna pobrac ten pakiet to prosze na PW podam linka i liste filmow
poszukaj na YT lub GV
The Illuminati Vol.1 - New World Order (2005)
The Illuminati Vol.2 - The Antichrist Conspiracy (2006)
http://video.google....8...49114&hl=pl to do czesci 1 ale tam po prawej masz reszte czesci tego filmu


tam chyba 2 czesci jest o tym klubie i obrzadkach oraz powiazania z testami bomby i plodu ( dziecka antychrysta) ktore jk mowi film .. jest dzisiejsza H. Clinton .. ( dla mnie masakra chodz nie wiem na ile to prawda )
  • 0

#30

markgubi.
  • Postów: 44
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

DZIEKI ZA LINKI. MOJ NR GG 7037140

Edit Pit:
3.12 Wpisy typu "aha", "rozumiem", "ok", "dzięki" są usuwane. Pamiętaj, że poprzednik nie wymaga od Ciebie potwierdzenia, że przeczytałeś jego wpis.
Takie sprawy proszę załatwiać poprzez system prywatnych wiadomości. Do kasacji za 24 godziny

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych