Skocz do zawartości
Zdjęcie

Regulamin grupy Adept


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Regulamin grupy Adept


§ 1. Grupa Adept stanowi grupę przejściową dla Użytkowników ubiegających się o rangę Moderatora Forum.

§ 2. Do grupy Adept nominują wyłącznie Super Moderatorzy Forum wraz z Administratorem serwisu Paranormalne.pl.

§ 3. Do zadań grupy Adept należy wprowadzanie porządku na Forum włączając w to Profil Użytkownika, Shoutbox i Prywatny Komunikator.

§ 4. Grupa Adept posiada pełne prawo do stosowania słownych upomnień wobec innych Użytkowników Forum przy wykorzystaniu kanału Prywatnych Wiadomości lub za pośrednictwem postów na Forum.

§ 5. Grupa Adept uzyskuje dostęp do Centrum Raportów, za pośrednictwem którego może śledzić aktywne, oczekujące i rozpatrzone raporty.

§ 6. Pierwszym krokiem Adepta jest wybranie sobie Opiekuna z grona Moderatorów lub Super Moderatorów Forum ze stażem większym niż 6 miesięcy. Wybór Opiekuna odbywa się na drodze porozumienia stron. Na Opiekunie spoczywa odpowiedzialność przygotowania Adepta do pełnienia funkcji Moderatora.

§ 7. Na podstawie wkładu i własnej pracy wykonanej na rzecz serwisu, członkowie grupy Adept mogą uzyskać rangę Moderatora Forum. Stosowny wniosek o nominację składa Opiekun Adepta.

§ 8. Wniosek o nadanie rangi Moderatora kierowany jest do zarządu forum nie wcześniej niż po upływie 1 miesiąca kalendarzowego od momentu przyznania Użytkownikowi rangi Adept. O terminie skierowania wniosku decyduje Opiekun Adepta. Skierowanie wniosku nie jest równoznaczne z jego pozytywnym rozpatrzeniem.

§ 9. O przyznaniu rangi Moderatora decyduje grupa Super Moderatorów wraz z Administratorem serwisu Paranormalne.pl po zapoznaniu się z wnioskiem Opiekuna Adepta.

§ 10. W sytuacji, w której wniosek o nadanie rangi Moderatora zostanie odrzucony, Adept wraca do grupy Użytkowników. Ponowne starania Użytkownika o przystąpienie do grupy Adept mogą nastąpić nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od daty odrzucenia wniosku.

Administrator
07.04.2011

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych

stat4u