Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego ze mną się dzieje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To prawda też jak byłem młodszy, pojawił mi sie jakiś efekt nie pamietam dokładnie o co chodziło. Ale też ze słuchem. Zrobili mi wszystkie badania i nic. Sugestia lekarza była taka, że nie chciałem isc do szkoły to sobie coś wymyśliłem...eh :>
  • 0

#17

Jarl Fenrir.
  • Postów: 68
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odkąd ograniczyłem ćwiczenia związane z oobe (głównie z braku chęci :/ ) odczuwam coś podobnego, ale w lżejszej wersji. Otóż zdarzy się, że na moment przestanę czuć ciało fizyczne, czasem nawet odczuwam te słynne wibracje... ale u mnie to trwa tylko chwilę i ciała jakos nie opuściłem...
Może to ma ścisły związek z ćwiczeniem oobe? Gdzieś przeczytałem: drzwi raz otwarte nie mogą zostać zamknięte - ja te drzwi trochę uchyliłem i może stąd sie to bierze...?
  • 0

#18

Belzebub.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to po prostu wyglada na niewydolnosc serca ;) mozg przeciez pracuje w oparciu o tlen. Brak dotlenienia potrafi wywolac LD bez problemu. Od razu zapadasz sie w sen. Ciekawa opcja jest to ze przy slabym niedotlenieniu czlowiek nieprzytomny dalej moze stac na nogach nie przewracajac sie ;)
  • 0

#19

tytan69.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witaj Drusilla mnie też kilka lat temu przytrafiło się coś bardzo podobnego miałem wtedy jakieś 17 lat i na wstępie pragne zaznaczyć że nigdy przedtem nie słyszałem o obe ani niczym podobnym nie medyytowałem itp. tid. interesowałem się wyłącznie telekinezą (przytrafiało mi się to gdy byłem w okresie dojżewania samoistnie potem z niewiadomych względów zanikło) ale wrućmy do tematu otuż pewnej nocy nagle poczułem ze trace kontrolę nad własnym ciałem czułem się tak jakoby wszystko działo się w zwolnionym tempie następnie poczułem wirowanie i miałem wrażenie jakby udeżay mnie gwałtowne podmuchy wiatru po czym widziałem własne ciało spoczywające na łóżku i mimo że był środek nocy to widziałem wszystko tak jakby było południe z tym że otoczenie emitowało niebieską poświatę chwilami miałem wrażenie takie jakbym znajdował się w 2 miejscach jednocześnie po czym poczułem się jak przygnieciony olbżymim ciężarem i widziałem a może wydawało mi się jakby jakaś świetlista kula wnikała we mnie i odzyskałem kontrolę nad ciałem co prawda przez dłuższą chwilę byłem cały rozdygotany i ledwo potrafiłem utrzymać się na noach ale odzyskałem pełną świadomość. teraz po ponad 2 latach od tamtego wydażenia nareszcie trafiłem na kogoś komu przytrafiło się coś podobniego i choć to nigdy sie nie powtóżyoło to jednak do tej pory nie moge zapomnieć o tym bądź nie bądź dziwnym doświadczeniu jak również od tamtego wydażenia zacząłem interesować się parapsychologią
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych