Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poznać Swojego Opiekuna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1

Sailent89.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

W jaki sposób można poznać swojego anioła, duchowego opiekuna/opiekunów? Chciałbym go poznać, skontaktować się z nim i wysłuchać jego przesłania, niestety nie wychodzi mi próba kontaktu. Czy znacie jakieś sposoby na skontaktowanie się ze swoim opiekunem/opiekunami? A może ktoś z was ma taki dar (wierzę, że znajdą się tutaj takie osoby)?

PS: Szkoda, że na forum rzadko jest poruszana tematyka opiekunów

Pozdrawiam
  • 0

#2

Azyl.
  • Postów: 142
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też chciałbym się skontaktować ... więc dołaczam się do prośby ;)
  • 0

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

jedną z metod jest medytacja.
drugą medytacja i koncentracja...
trzecią medytacja, koncentracja i wewnętrzna cisza ( to nie jest stan bezmyślnego bycia :( )
i usłyszysz GO.
  • 0



#4

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a moze jakis poradnik ? cwiczenia ?
  • 0

#5

Sailent89.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może jest ktoś z was, kto potrafi nawiązać kontakt z opiekunami ?
  • 0

#6

Shinobi.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawno mnie tutaj nie było ale czas nadrobić zaległości :) .

Co do kontaktu z opiekunami to powiem tylko tyle że nigdy mi się to nie udało, jednak dowiedziałem się że najlepszym na to sposobem jest medytacja, wyciszenie i wsłuchiwanie się w siebie zarazem. Opiekun/owie sam się z wami skontaktuje kiedy zajdzie taka konieczność. Musicie w to po prostu wierzyć a z czasem samo przyjdzie. Moja rada to rozwój duchowy i pozytywne myślenie(nic na siłę) ;) .
  • 0

#7

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

abyś mógł Go usłyszeć musisz wyciszyć umysł i emocje. O medytacji znajdziesz nawet tutaj dużo informacji.
Umiejętność koncentracji jest również nieodzowna w medytacji ale również w posługiwaniu sie świadomie energią.
Wewnętrzną ciszę "buduj" na poziomie umysłu ( nie mylimy z mózgiem ) a uśmiech na poziomie czakramu serca.
Jeśli już uzyskasz ten stan, kiedy staniesz się ciszą .... jest to czas właśnie na takie spotkania.
  • 0



#8

Drunken Reaper.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zależy o jakiego opiekuna Wam chodzi, czy o "zwierzę" opiekuna, czy o ducha opiekuńczego.
O kontakt ze zwierzakiem trza by się zapytać jakiegoś szamana (takiego indiańskiego, nie maga szamańskyiego), albo druida bo oni się znają na takich sprawach na pewno lepiej niż ja:P Sam typ zwierzaka można wyczuć u siebie tak samo jak żywioł energetyczny, i potem można z kości tego zwierzaka zrobić sobie dobry talizman, albo amulet (ja będę miał z tym chyba mały problem bo wychodzi na to że moim zwierzakiem jest smok - żywioł zodiakalny powietrze + żywioł energetyczny ogień + urodzony w roku smoka + podobieństwo zodiaków Wagi i Smoka ( można sobie zrobić takie równanie :P )) Ale wiedzę w te dziedzinie mam wąska więc nie traktujcie moich słów zbyt wiarygodnie.

A co do ducha opiekuńczego, to jest bardzo proste ćwiczenie (czytałem dawno i nie pamiętam szczegółów więc...) Wyobraź sobie wysoką górę pośrodku polany, na jej szczyt prowadzi tysiąc schodów, a na samym szczycie jet ogród, w nim czeka Twój opiekun. Wchodź powoli na szczyt zatrzymując się na każdym schodku na długość głębokiego oddechu, im będziesz bliżej tym bardziej będziesz odczuwać radość z nadchodzącego spotkania... pamiętaj, że twój opiekun jest bezgranicznie dobry i może odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania.
( to jakoś tak z grubsza było, jeszcze czytałem wersję z windą i wewnętrznym "Ja", może to nie jest zbyt szczegółowe, ale zasada jest zazwyczaj ta sama, i sami możecie "upiększyć" to w taki sposób,żebyście odczuli to jak najbardziej skutecznie.
  • 0

#9

Shinobi.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mogłabyś bardziej przybliżyć to uśmiechanie się na poziomie 4 chakry bo troszkę nie łapę o co ci chodzi. Co do wyciszenia umysłu, to ja to robię w ten sposób że przestaje myśleć logicznie i pozwalam aby myśli przychodziły same. Dodatkowo dzięki takiej praktyce obserwuje i coraz bardziej poznaje samego siebie. Moim zdaniem(i w moim przypadku) to skuteczny sposób na nawiązanie takiego kontaktu.

Ps: Złota zasada - niczego nie oczekuj ani nie pragnij, a nawet się nie spostrzeżesz kiedy to osiągnąłeś ;)
  • 0

#10

Sailent89.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zależy o jakiego opiekuna Wam chodzi, czy o "zwierzę" opiekuna, czy o ducha opiekuńczego.

napisałem, że chodzi mi o duchowego opiekuna. Dodatkowo chciałbym się spytać, czy do kontaktu z opiekunem niezbędny jest OOBE lub LD ?
  • 0

#11

Shinobi.
  • Postów: 48
  • Tematów: 1
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie, ani OOBE ani LD nie jest potrzebne do kontaktów z opiekunem. Mówię ci, pomedytuj(poczytaj o tym trochę) i bądź cierpliwy, cierpliwość to podstawa.
  • 0

#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

... zaczynam od koncentracji na oddechu ( taka podróż za strumieniem energii )
Kilka głębokich przeponowych oddechów pozwala mi już " wyłączyć umysł.
Jak znajdziesz się na poziomie czakramu ( i tutaj... :) jeśli masz zrównoważoną energię w tym miejscu to wystarczy wzbudzić to uczucie, i STAĆ się nim. Stajesz się nim od czubka głowy, do końców palców> Podtrzymuj to uczucie aż stanie się STANEM. Jeśli odczuwasz niepokój weź kilka oddechów przez czakram lub zejdź świadomością do tego miejsca i stań się oceanem,po którym lekka fala goni falę. Stań się lekka bryzą...i po wyciszeniu zrób jak wyżej)
  • 0



#13

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie trzeba miec zadnego daru aby sie z nim skontaktowac, wystarczy medytacja i mozna Go poprosic, aby Ci sie ukazal :)
  • 0

#14

Millowisck.
  • Postów: 257
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

u musze sprobowac , moze nakieruje mnie na wlasciwa droge bo troche ostatnio pobladzilem O:
  • 0

#15

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak będziecie czekać w domu to autobus nie przyjedzie, trzeba pójść na przystanek.

Nie macie pojęcia jak Aniołowie czekają na jakiś sygnał od Was. Zaproście Ich, pozwólcie im działać, a zapewniam, że będą.

Jeżeli chodzi o Wyższe Ja/Opiekuna/Jak Zwał Tak Zwał, to pare osób mniej więcej opisało jakieś techniki wizualizacyjne, które są na_pewno skuteczne. Sam w podobny sposób skontaktowałem się z Opiekunem(wizualizacja ściezki, szczera chęć spotkania i postać która zaczęła iść mi naprzeciw). Oczywiście w tym wypadku niezbędne zdaje się być wprowadzenie umysłu na trochę inne fale, dlatego uprzednia 10-15 minutowa medytacja jest mile widziana.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych