Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tunel czasoprzestrzenny nad Biegunem Południowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#31

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może ktoś z przeszłości zsynchronizował zegar i date zgodnie ze swoim Casio :)
  • 0

#32

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odpiszcie....!!!!!!
  • 0

#33

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIe poporstu po kolei czytam wszystkie tematy. W innych tematach to wy nie odpisujecie na moje posty ktore podwazaj teorie. Przykładem jest ten temat.....
  • 0

#34

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ktosiuf nie porownuj tej aparatury z ktorej korzystali do swojej komorki bo nawet nie masz pojecia z czego skorzystali i nie znasz sie na wyzszej technologii... Fakt jest to zastanawiajace ale podejzewam ze nikt na to pytaie ci nie odpowie...
  • 0

#35

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowieku, nie ma urządzenia które podaj informacje o aktualnym roku z jakiegos źródła zewnętrznego.... jest jasno napisane, korzystali z CHRONOMETRU...sprawdź sobie co to jest chronometr...

[ Dodano: 2006-02-18, 18:41 ]
Przecież czy ty nie widzisz tej sprzecznosci? SKoro ten chronometr znalazł sie w przeszłosci i pokazał aktualny wytedy rok to cofając się do przyszłości powinien pokazywać też aktualny czyli treaźniejszy.... :?
  • 0

#36

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nom muszem siem z tobom zgodzic :)
  • 0

#37

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

NIe wiem czy to było ironicznie czy nie.....
  • 0

#38

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Poprostu sadzem zem masz racjem. Logiczne
  • 0

#39

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to fajnie......a co z resztą?
  • 0

#40

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie ważne jakąkolwiek chorą teorie ktoś tu przedstawi, nawet zmyśloną to dla was jest wiarygodna



My przynajmniej rozważamy, a nie negujemy...
  • 0



#41

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No a ty ciągle o tym samym. Ale neguje tą teorie na podstawie dowodów które są fałszywe. Dobra moim zdaniem u mnie pod domem znajduje się Bursztynowa Komnata, mówił mi o tym dziadek. Czy teraz podyskutujemy na ten temat?
  • 0

#42

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla nas świat nie zawsze jest taki jaki widzimy, dlatego rozważamy jak to napisał ciemność, może przynajmniej część naszych wniosków zawiera w sobie ziarnko prawdy...
  • 0



#43

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dalsze posty zostały wrzucone do śmietnika tutaj

przypominam ze na tym forum jest zakaz narzucania innym na sile wlasnych pogladow a dyskusje sa czysto teoretyczne, i to ostrzenie sie tyczy wszystkich.
  • 0



#44

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobrze ale ziarnko prawdy o tym artykule opiera sie na jednym, jednym rzekomym dowodzie, któy tak łatwo jest obalić bez większej wiedzy. Powtarzam, gdyby ten artykuł nie zawierał takiego szczegółu to faktycznie dopóki bym tam nie pojechał i sie nie przekonał to nie mógłbym miec pewnosci......

[ Dodano: 2006-02-19, 14:38 ]
Oczywiscie nie można nikomu narzucac pogladow, NIE MOZNA OBRAZAC UCZUC RELIGIJNYCH, co nie zmienia faktu że to forum wymaga tez trzeźwego spojrzenia na niektore sprawy, ale widze że jest to trudne u was, staram sie wam pokazac, ze przynjamniej czesc prezntowanych tu teorii jest czystym wymysłem czyjejść wyobrażni, w internecie można zmienic osobowosc, bezkarnie mozna wymyslac rozne teorie, a takze tak znow dam ten przykład stworzyc fałszywe osoby takie jak Henryk Batuta który powinien byc dla was przestrogą, weźcie pod uwage że jego postać wymyślili ludzie wykształceni -profesorowie, ktorzy chcielim zwrocic uwage na brak szcaunku dla historii, a pomyślcie teraz jakie toerie mogly stworzyc osoby obłąkane lub lekko zwariowane...
  • 0

#45

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mam dosyc klotni przestancie bo zamkne temat :?

a wracajac do teorii z zegarem to moja analiza bylaby taka. Zakladajac ze chronometr nagle przeniosl sie w czasie (tu zakladam ze do przyszlosci) to nastapilo zakrzywienie czasoprzestrzeni, z tego tez powodu nie przestawil sie on nagle na inny czas tylko po prostu dzialal sobie jakgdyby nigdy nic, tyle ze dla obserwatora, znacznie przyspieszyl.

w wyniku czego: powinien po jakims czasie sie zatrzymac (czy chronometr moze dzialac przez 30 lat?). Zakladajac jednak ze mogl przez 30 lat dzialac (dla obserwatora minela chwila), to:

zakladam ze, przy powrocie do dawnego czasu, chronometr nadal chodzil zwyczajnie, tyle tylko ze dla obserwatora bardzo zwolnil, tak bardzo ze wydawacby sie moglo ze wskazowki cofaja sie wstecz ale czy moga sie cofac? jesli zalozymy ze NIE to biorac pod uwage, ze sekundnik nie przesunal sie ani o jedna sekunde podczas powrotu, faktycznie po powrocie chronometr wskazywac musialby date w przyszlosci a nie date z momentu jego wyslania

ale to tylko hipotezy, ciezko w ogole rozmawiac o podrozach w czasie tak samo jak ciezko jest analizowac teorie wzglednosci.

ps. moge sie mylic jak cos poprawcie mnie
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych