Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bardzo Dziwne Nagranie Wideo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
124 odpowiedzi w tym temacie

#16

Rastamanek.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W pewnym momencie jest obrazek Jana Pawła II(tak myślę, ze to on) który ma złożone ręce do modlitwy, nie jestem do końca pewien. Lekko mnie wystraszyło, potem wolałem oglądać bez dźwięku ;p
  • 0

#17

Wizardo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze ktos bedzie chetny do proby "odszyfrowania" tego co on mowi? Bardzo zainteresowal mnie ten filmik.

BTW: Nazywa sie VideoTape #A, czyzby jest/bedzie VideoTape #B?
  • 0

#18

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W pewnym momencie jest obrazek Jana Pawła II

Tak mi też się tak wydaje (56 sekunda filmiku), to jest Video Tape a #1.
Zastanawia mnie kto jest w 46 sekundzie.
  • 0

#19

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pewnie jest tam zawarty jakiś przekaz podprogowy.
  • 0



#20

Wizardo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W 46 sekundzie jest pokazany na chwile obrazek z domalowa kreska na dole i krzyzykiem na gorze, wydaje mi sie, ze to mialo jakos stworzyc taka jakby "ryse" na obrazie jak to jest w horrorach :F.
  • 0

#21

The X.
  • Postów: 113
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Gdzie tu jest krzyż i kreski?
  • 0

#22

Normand.
  • Postów: 123
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm a jakby to co on mówi puścić od tyłu??
  • 0

#23

Wizardo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kreski pojawiaja sie tylko na ulamek sekundy, sproboj klatkowac tzn : wciskac play i stop co chwile to moze zlapiesz, bede mial potem czas to sproboje trafic.

EDIT:

A co mi tam, macie teraz - Klik

Jezeli nie wierzycie i uwazacie, ze dorysowalem te kreski w paincie lub innym programie graficznym (chociaz wygladaja mi one na paint) macie sekundy w ktorym zatrzymalem filmik, sprobojcie sami.
  • 0

#24

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nieźle schizowaty ten filmik... Jak go oglądalem nie mogłem odpędzić wrazenia że za mną stoi jakieś monstrum w porze obiadowej :mrgreen:
  • 0

#25

m1ch00.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich z racji tego, iż jest to mój pierwszy post
Co do tego krzyżyka i kreski w 46 sekundzie to występują one tuż po dźwięku przypominającym spięcie elektryczne
  • 0

#26

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie też ten filmik nieźle wystraszył :D Jakbym zobaczył tego gościa w masce na ulicy to pewnie bym dostał zawału ;]
JA radzę dokładnie przeanalizować każdą chwile filmu, tutaj każdy szczegół ma znaczenie
  • 0

#27

Wizardo.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie raczej interesuje, ze nasza podswiadomosc narzuca nam slowa tzn: pierwszy raz slychac belkot, ale po kilkurazowym odpalaniu i wsluchiwaniu sie w tresc filmiku mozna uslyszec pojedyncze slowa, nawet zdania i co najdziwniejsze - Po Polsku.

EDIT: Te napisy dead to mnie tylko rozsmieszyly :> .
  • 0

#28

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Te napisy dead to mnie tylko rozsmieszyly :>


Dokładnie..

A co myślę o filmiku? Trudno powiedzieć. Kolorowo mi narazie :aaa: Zapewne jakiś przekaz, ale po Polsku nic tam nie słyszę. A facet wcale straszny nie jest, chociaż (nie wiem czemu), to 'wtrącanie obrazków' skojarzyło mi się ze wstępem do Horroru Hills Have Eyes , tyle, że tam były zmutowane dzieci/ludzie, po tym wybuchu.. jak on tam. Nuklearnym?

Ogółem ten filmik większego wrażenia na mnie nie zrobił. Jeżeli ktoś rozszyfruje te bełkoty, może mnie powiadomić :D
  • 0

#29

wineusz005.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich!

Ostatnio miałem okazję obejrzeć ten oto filmik. Przez większość nagrania widzimy głównie pewnego człowieka, który coś do nas mówi jakby zza jakichś szklanych drzwi, ale momentami pojawiają się dziwne obrazy, na których przedstawione są zniekształcone twarze jakichś ludzi.

Co o tym sądzicie? Jak czujecie się po obejrzeniu tego nagrania? Ja przyznam, że przez dłuższy czas czułem się dziwnie i miałem zawroty głowy.

Rzeczywiście demoniczny. Dobrze, że nie założyłem słuchawek, bo i dźwięki są bardzo ... hm ... przerażające.
Ktoś zadał sobie trud i widział, jak to zrobić.
  • 0

#30

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja wieczorem posłucham go od tyłu, z wykorzystaniem różnego rodzaju filtrów. Zobaczymy, może rzeczywiście tam coś jest, ale wątpie...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych