Skocz do zawartości


Zdjęcie

Erich von Däniken


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#31

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tak, jak zwykle pozostaje wierzyc na slowo, ale pewnie aparatu i kamery to juz nie mial, albo Tomy nie pozwalal sie fotografowac i nagrywac, zeby ludzie nie wpadli w panike, bo nie sa przygotowani.
  • 0

#32

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie sądzę,żeby chciał w ten sposób zwrócić na siebie uwagę.
A co jeżeli ta historia wydarzyła się naprawdę?
Tylko dlaczego tak długo zwlekał z jej ujawnieniem?
  • 0



#33

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to jest tylko po to zeby ludzie o nim nie zapomnieli.
czekał aż wszystko o nim ucichnie i teraz powiedział to żeby znowu było o nim głośno...

chociaż wydaję mi się że to co mówił w jakimś procent może byc prawdą.
  • 0

#34

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja uwazam ze to chwyt komercyjny do fanow, zeby zwrocic na siebie uwage, ale to moje zdanie, wiele znanych ludzi tak robi, gdy sie o nich powoli zapomina.
  • 0

#35

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to chwyt typu: "powiem nawet że jestem pedofilem, byleby sprzedaż moich książek wzrosła". Teraz wystarczy, że o kimś jest głośno (nieważne z jakiego poziomu) a sprzedaż rośnie. Tak było np z wyznaniem Grassa o jego służbie w SS.
  • 0



#36

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chce nic mowic ale... hehehe pojawil mi sie taki niekontrolowany usmieszek...
  • 0



#37

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najpierw sorry za zalożenie tematu gdzie indziej ale coraz rzadziej jestem na forum i nie śledzę wszystkiego dokładnie.

Do tematu dodam tylko, że pierwotne źródło newsa o tym że Daniken mieszkał z kosmitą to szwajcarski brukowiec "Sonntags Blick" Link: http://www.blick.ch/...ll/artikel54127
  • 0

#38

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli fucktopodobny news :) Albo śmieć nie mający żadnej wartości albo dowód szaleństwa Danikena. Módlmy się, żeby to była zmyślona sensacyjka.
  • 0



#39

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Warto jeszcze dodać że sam Daniken w ogóle sie do sprawy nie ustosunkował. Na jego stronie nie ma o tym ani słowa. Niezależnie czy to kłamstwo brukowca czy prawda to powinien zabrać głos. Warto sledzić jego stronę: http://www.daniken.com/
  • 0

#40

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

biorąc pod uwage że jest to FAKT wiec nie mozemy narazie uznawac tego za madre źródło:/
moze dopiero jutro na stronie Danikena cos napisza....albo napisali wczesniej a fakt nie mial co napisac i teraz o tym artykuł zrobili.
  • 0

#41

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierdoły, że tak powiem.
Nawet Daniken nic o tym nie wie :D
I ciekwe jak ten Obcy przeszedł kontrole na granicy... ;)
  • 0

#42

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hehe mam nadzieje ze to teoryjka wyssana z palca - a skoro tak to ciekawy tylko co mial na celu autor...

jesli to "prawda" a sam Daniken przyzna, ze tak - to w moich oczach to koniec tego czlowieka :/ a szkoda.
  • 0



#43

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Sonntags Blick" napisął o tym już 21 stycznia więc Daniken powinien już dawno o sprawie wiedzieć i coś powiedzieć ale wciąż miczy...
  • 0

#44

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ma w zwyczaju nie przejmować się i nie dementować pogłosek i plotek :) . Bo po co się męczyć, książki schodzą, kase ma, więc niech sobie ludzie gadają...
  • 0

#45

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E. von Danikena oczywiscie mozna odebrac jako bajkopisarza. Ale we wszystkcih ksiązkach jego autorstwa, które miałem okazje przeczytać zawsze podawał bibliografie, z której korzystał. Praktycznie zawsze opierał swoje teorie na jakiś nieścisłościach w Biblii, Koranie, Ksiegach dalekiego wschodu i oczywiście pracach naukowych znanych badaczy.
On przedstawia swoje poglady w taki sposób by przekonał swoich ewentualnych czytelników. Głupie by było gdyby swoje teorie odrazu obalał, od tego sa krytycy...którzy i tak podaja argumenty typu "no bo tak" albo coś w tym rodzaju.

Dobrze, że tacy ludzie są i że próbują wskazywac na alernatywne myslenie. A czy ktoś w to wszystko uwierzy, czy tylko w pewną część to zalezy wyłącznie od odbiorcy.

Pozdro for All
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych