Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy "Złota Malina" powinna zostać usunięta?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Złota Malina (128 użytkowników oddało głos)

Czy "Złota Malina" powinna zostać usunięta?

  1. Tak (36 głosów [28.12%])

    Procent z głosów: 28.12%

  2. Głosowano Nie (92 głosów [71.88%])

    Procent z głosów: 71.88%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytanie jak w ankiecie.

W temacie mozecie podawac argumenty, dlaczego Zlota Malina powinna pozostac lub dlaczego powinna zostac usunieta.
  • 0



#2

Cumulonimbus.
  • Postów: 240
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obiektywnie: TAK
Subiektywnie: NIE, nie wiem co zrobie bez dawki dobrego paranienormalnego humoru ze zlotej maliny.

Glosowalem na NIE.

Mozna zrobic nagrode za ZM, np. miesiecznego bana. Wtedy by nie bylo specjalnych prowokacji, a i posmiac by sie bylo z czego.




;)
  • 0

#3

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiemy co znaczy Złota Malina, lecz jeśli ma ona omijać grupę uprzywilejowaną czyli VIP oraz MODÓW nie widzę sensu kontynuowania tej tradycji. Jeśli nie będzie dostępna dla wszystkich bez wyjątku użytkowników forum (bez względu na kolor skóry) proponuje usunąć. Pamiętam mój nominowany temat o małpie wśród Apostołów.....akurat tutaj byłbym dumny z malinki :lol2:
  • 0



#4

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

OCzywiście że NIE POWINIEN zostać usunięty. Trochę idiotycznych tekstów dla równowagi jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a czasami naprawdę można boki pozrywać ;D
  • 0

#5

Santeri.
  • Postów: 127
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proponuje aby miast złotej maliny powstala swoista galeria tematów śmiesznych i absurdalnych w której umieszczeneby były różnorakie mimowolnie śmieszne cytaty i tematy ale bez tego całego konkursu. Lubie czasem se pośmiać z pretendentów do złotej maliny ale sam konkurs wydaje mi se odrobinę nie na miejscu.

BTW

Dla wszystkich obrońców "pytania o kota"

Wujek Sam rownież lubi pytać o kotki...
  • 0

#6

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam złotą malinkę ponad rok. trochę to upokarzające.
  • 0

#7

darokrol.
  • Postów: 729
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powinna zostać usunięta gdyż nie można zgłaszać do niej moderatorów
  • 0

#8

Alpha lyr.
  • Postów: 254
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hej a czy nie lepiej gdyby pytania w sondzie brzmiały w sposób następujący: ?
- Zostaje lecz moderatorzy oraz grupa vip podlegają ZM
- Usunąć całkowicie dla równości.
  • 0

#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem ZM powinna zostać, ale zmienić się powinny zasady:
1) Wszystkie grupy mogą zostać do niej zakwalifikowane. Przecież to, że ktoś jest vipem czy modem/supermodem nie oznacza, że nagle stał się mądrzejszy od całej rzeszy zwykłych userów. Lub jest nieomylny.
2) "Nagrodą" nie powinna być ładnie wyglądająca ikonka przy nicku, ale czasowy ban. Wtedy malina nie miałaby może tylu kandydatów, ale forum by na tym skorzystało.
3) Do ZM nie mogłyby być nominowane teksty nie będące prowokacjami lub nienaruszające w inny sposób regulaminu. Bo za to, że ktoś powiedział coś śmiesznego, nie łamiąc przy tym regulaminu, nie powinien dostawać bana. A niektóre nominacje do ZM tak właśnie wyglądają.
4) Mogłaby być przyznawana częściej - na przykład raz na miesiąc.

To chyba tyle. Sądzę, że w takiej formie Złota Malina stanie się dobrym narzędziem, i nadal będzie dawała nam trochę rozrywki. :)
  • 0

#10

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zagłosowałem na tak, aczkolwiek jeśli ze złota malina będzie się równać prawdziwa kara i będzie ona obowiązywała wszystkich, to niech zostanie. Bo puki co prowokuje ona kretyńskie tematy.
  • 0

#11

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Świetnie, widzę po ilości głosów, że jednak malina zostanie. Tragedia po prostu. Nie miałbym nic przeciwko jakby obowiązywała wszystkich a nagrodami byłyby długoterminowe bany. W obecnej formie malina jest nie do zaakceptowania dla mnie.
  • 0

#12

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak najbardziej TAK. Taka 'zabawa' prowadzi tylko do kolejnych wypocin idiotow. Bylbym za nie, gdyby zlota maline przyznawano za jakis ciekawy artykul lub cos co ukazywaloby inteligencje i wiedze autora.

Tyle ode mnie.
  • 0



#13

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę sobie, że może by zrobić z Maliny nagrodę przechodnią tzn. laureat np. z czerwca przekazuje Malinkę temu wybranemu w lipcu ( jeśli wybory co miesiąc). Można by wywalić grupę laureatów maliny i zamiast tego dać jakąś ikonkę, która była by pod awatarem do nowych wyborów. Nie będzie wtedy upokorzonych co ciągle są laureatami, a już nie chcą.
Ban jest trochę bez sensu, bo jak ktoś coś walnie zaraz po wyborze laureata to miesiąc musiałby czekać na ban. Głupie. Może lepiej zabronić zakładania tematów, albo ograniczyć ilość możliwych do napisania postów. Można tez wygospodarować miejsce na stronie głównej i tam umieścić nick laureata maliny.
Rzecz jasna, ze wszyscy powinni pod malinę podlegać, nawet Admin.

@up
Jestem za pomysłem na najlepszy post, choć to będzie trudniejsze niż wybór laureata maliny. Ma ktoś pomysł jak nazwać taką nagrodę? Może Oskar? ;)
  • 0

#14

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak najbardziej TAK. Taka 'zabawa' prowadzi tylko do kolejnych wypocin idiotow.


Serdeczne dzięki....
  • 0



#15

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głosowałem na NIE... lecz według mnie powinna być, też nagroda za najlepszy cytat i najlepszy temat. :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych