Skocz do zawartości


Informacje o artykule

  • Dodany: 12.04.2011 - 21:14
  • Aktualizacja: 13.04.2011 - 20:07
  • Wyświetleń: 4911
  • Odnośnik do tematu na forum:
    http://www.paranormalne.pl/topic/18301-sila-modlitwy-zbiorowej/

    Podyskutuj o tym artykule na forum
 


* * * * *
0 Ocen

Siła modlitwy zbiorowej

Napisane przez tomasz.czerka dnia 12.04.2011 - 21:14
Komentuj na forum

Greg Braden pisze w swojej pięknej książce zatytułowanej "Efekt Izajasza": Czy to możliwe, że istnieje zapomniana wiedza, która pozwoliłaby nam uniknąć wojen, zniszczeń i cierpień, które od dawna przewidziano dla naszych czasów?

Jeśli tak jest, to czy wypełnienie tej pustki pozwoliłoby nam uniknąć wielkich tragedii, które dotkną ludzkość? Niektóre starożytne teksty z przed 2.500 lat, jak i współczesna nauka wskazują na to, że odpowiedź zdecydowanie brzmi: "Tak".
 
Nasi przodkowie wskazują nam, językiem epoki, w której żyli, że istnieją 2 techniki pozwalające wywierać wpływ na nasze obecne życie. Jedną jest sztuka proroctwa, które pozwala uświadomić sobie przyszłe konsekwencje naszych obecnych decyzji. Drugą jest wyrafinowana technika modlitwy, która pozwala wybrać, jakie proroctwo spełni się w przyszłości.
 
W piątek, 13 listopada 1998 roku ogłoszono światową modlitwę za pokój na świecie. Był to okres rosnącego napięcia politycznego między różnymi krajami. Na ten dzień przypadała ważna data: mijał okres dany Irakowi przez Narody Zjednoczone w sprawie inspekcji uzbrojenia. Jeśli Irak nie spełniłby oczekiwań ONU, doszłoby do masowego bombardowania, którego celem byłoby zniszczenie podejrzanych obiektów. Z pewnością było by wiele ofiar śmiertelnych wśród ludności cywilnej i wojska. Setki tysięcy ludzi, połączonych za pomocą internetu, wybrało pokój, projektując szczegółowo zbiorową modlitwę, która tamtego wieczoru odbyła się jednocześnie na całym świecie.  

Podczas modlitwy miało miejsce wydarzenie, które wielu uznało za cud. Trzydzieści minut po rozpoczęciu ataku lotniczego, Po otrzymaniu listu od decydentów irackich, w którym zapewniali go o współpracy w inspekcji uzbrojenia irackiego, prezydent Stanów Zjednoczonych wydał raczej rzadką decyzję, polecając wojsku amerykańskiemu, aby się wycofało, mimo, że misja była już rozpoczęta.
 
Jako, że podobne rezultaty zostały zaobserwowane wcześniej w Iraku, Stanach Zjednoczonych, oraz Irlandii Północnej, dziś systematyzuje się dowody wskazujące na to, że skutek modlitwy zbiorowej wykracza poza granice zwykłego przypadku. Potwierdzając zasadę przedstawioną w wiekowych pismach, fakty dowodzą, że decyzje wielu ludzi, nakierowane w specyficzny sposób, mają bezpośredni i wymierny wpływ na jakość naszego życia.
 
Dziś, zaginiona wiedza dotycząca modlitwy, która być może była zaszyfrowana w starożytnych tradycjach, dopóki myśl współczesna nie była w stanie jej rozszyfrować, proponuje nam sposób postępowania, dzięki któremu potrafilibyśmy uchronić ludzkość przed przyszłymi chorobami, zniszczeniami, wojnami i śmiercią. Obecnie znamy język niezbędny do rozpowszechnienia tego wielkiego przesłania nadziei i możliwości w każdym momencie naszego życia.

Pod koniec lat '80 efekty modlitwy zbiorowej i medytacji  zostały udokumentowane przez niektórych naukowców w wielkich miastach, w których liczba przestępstw zmniejszyła się znacznie dzięki ciągłym czuwaniom w intencji pokoju. Były one realizowane poprzez niewidzialną sieć, pozornie zdolną przenikać systemy wierzeń i liczne warstwy społeczne w najbardziej dekadenckich obszarach miejskich: wybór za pokojem dokonany przez niewiele jednostek dotykał życia wielu osób. Grupy praktykujące modlitwę i medytację wywoływały bezpośredni i wymierny wpływ na zachowanie ludzkie.

Na koniec pragnę zaproponować opis doświadczenia przeprowadzonego przez biologa kwantowego dr Władimira Poponina, cytowanego przez Gregga Bradena w jego programie "Healing Hearts, healing Nations: the science of peace and the pawer of the prayer".
 
Doświadczenie nr. 3: DNA pobrane z łożyska zostało umieszczone w pojemniku, a następnie podzielone między 28 fiolki. Każda z nich została powierzona badaczowi, który miał wywołać w sobie pewien rodzaj silnych emocji. Kiedy badacz wyrażał wdzięczność, miłość i przychylność, DNA w fiolce odpowiadało, rozszerzając się i relaksując; kiedy badacz doświadczał gniewu, lęku, frustracji czy stresu, DNA kurczyło się i dezaktywowało wiele kodów!
 
Eksperyment ten został następnie przeprowadzony z pacjentami seropozytywnymi.
Uczucia miłości, wdzięczności i przychylności zwiększały zdolność immunologiczną organizmu do 300 tysięcy razy!

Zastanówmy się nad możliwymi efektami, jakie możemy uzyskać, zwracając, z głęboką wiarą, naszą pełną miłości uwagę na DNA i komórkową pamięć chorych. Można uzyskać informacje na temat czuwań modlitewnych w intencji pokoju, podobnych do tej zorganizowanej 13 listopada 1998 roku, odwiedzając stronę internetową: worldpuja.org
 

Iolanda de Wonderweid
Opracowanie i tłumaczenie: tomasz.czerka
Paranormalne.pl
źródło: stazioneceleste.it
  • 0