Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne stworzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

LolWuT.
  • Postów: 171
  • Tematów: 10
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niestety nie posiadam zadnych informacji na temat tej fotografii, mam nadzieje ze ktoś moze cos o tym wie i nam to ładnie opisze, temat zakładam by własnie czegos o tym sie dowiedziec lub skłonic was do poszukiwania informacji o tym dziwnym sztucznym lub nie stworzeniu.

UWAGA Obrazek jest dość drastyczny, nie mowcie ze nie ostrzegalem@!

http://img106.images...iceassssxn4.jpg
  • 0

#2

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałem o tym zdjęciu wiele artykułów, i mogę śmiało powiedzieć że jest to mistyfikacja.
Zszyli części ciała różnych zwierząt (dokładnie nie wiem jakich), zrobili zdjęcie i puścili w świat.

A tak BTW: Ta morda przypomina twarz ''Nemesis'a'' z Resident evil 3: Nemesis...
  • 0

#3

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zdaje się jest to kadr z filmu pt.: "Chupacabra". To co oni trzymają na haku to ma być pokiereszowana ofiara chupacabry, dokładniej foka.
  • 0

#4

Picu.
  • Postów: 91
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co oni trzymają to nie jest OFIARA chupacabry, ale sama CHUPACABRA...tylko fałszywa.
  • 0

#5

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to zdjecie juz tu było. to jest ewidentna ściema.
  • 0

#6

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Watpie zeby znalazł sie ktos kto by zszył głowe z kawałkow zepsutego miesa tylko dla sensacji , moim zdaniem to nie fake ale głowa jakiegos zwierzecia w zaawansowanym stanie rozkładu.
  • 0

#7

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to zdjęcia na 100% już tu było, i jest to na 100% fake
  • 0

#8

Korin.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Watpie zeby znalazł sie ktos kto by zszył głowe z kawałkow zepsutego miesa tylko dla sensacji , moim zdaniem to nie fake ale głowa jakiegos zwierzecia w zaawansowanym stanie rozkładu.

Zdziwiłbyś się.. :P
  • 0

#9

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co oni trzymają to nie jest OFIARA chupacabry, ale sama CHUPACABRA...tylko fałszywa.

Skąd ta informacja?
  • 0

#10

L&M.
  • Postów: 195
  • Tematów: 20
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi to przypomina zmutowaną Piranie :mrgreen:
  • 0

#11

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widziałem taki filmik na youtube o zmutowanych rybach i to zdjęcie też tam było :P Ale widać było że połowa tam ryb była sztucznych
  • 0

#12

AriGroundZero.
  • Postów: 109
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chupacabra to nic innego jak wybryk amerykanskich naukowcow a ze uciekla im z labolatorium to juz nie nasz problem, w rosji w rejonach syberi tez maja takie osrodki badawcze i foki z 2 glowami albo inne mutany to tam widok powszedni
  • 0

#13

thesroka.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ludzie ! To jest KADR FILMU pt "Chupacabra" , ktory jest filmem sci-fi a nie dokumentalnym! A zdjecie to juz bylo ze 3 razy na forum! Zamknac temat...
  • 0

#14

MortisGrim.
  • Postów: 62
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chupacabra to nic innego jak wybryk amerykanskich naukowcow a ze uciekla im z labolatorium to juz nie nasz problem, w rosji w rejonach syberi tez maja takie osrodki badawcze i foki z 2 glowami albo inne mutany to tam widok powszedni

A masz na to dowód? No cóż... We wszystkich takich wypowiedziach brakuje dopiski "moim zdaniem"...
  • 0

#15

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

w rosji w rejonach syberi tez maja takie osrodki badawcze i foki z 2 glowami albo inne mutany to tam widok powszedni



Wiesz, tam występują mutacje na wskutek promieniowania, które nadal tam jest silniejsze niż gdziekolwiek (nawiązuje teraz do wybuchu elektrowni w Czarnobylu)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych