Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spotkania z duchami w mojej rodzinie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Nie dawno usłyszałem pewną historię od mojej ciotki a brzmiała on tak:
Pewnego dnia moja ciotka z przyjaciółmi wracali z kina. Śpieszyli się bo było już ciemno , więc skrócili sobie drogę , drogą przez pewną górkę i krzaki. Nagle moja ciotka ujrzała pewną kobietę , mówiła ona do mojej ciotki tak : ,,Choc malutka, podejdź tu do mnie " . Ciotka odwróciła się od niej , po czym chciała podejśc pod nią. Jej koledzy szybko złapali ją za rękę , po czym uciekli z tego miejsca. Ciotka opowiedziała to swojej matce . Po kilku dniach w miejscu spotkania z duchem znaleziono zapomniany cmentarz właścicieli wsi.

Drugim i ostatnim [ jak dotąd ] spotkaniem było:
Po śmierci dziadka , moja mama ujrzała dziwne światła w moim domu. Nie były to sztuczne światła , gdyż była noc , wszystkie światła w pokojach były zgaszone ; mieszkamy na 4 pietrze.
Czekam na wasze opinie.
  • 0

#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie były to sztuczne światła , gdyż była noc

A jakie mogą być światła w nocy? Chyba nie słoneczne...

Przecież te światło to mogło być cokolwiek, nawet jakieś odbicie promieni księżyca.

Ciotka odwróciła się od niej , po czym chciała podejśc pod nią.

Jak można podejść "pod kogoś" i dlaczego ona się odwróciła, skoro chciała "pod nią podejść". Ponadto, czy każda napotkana w nocy osoba, musi być duchem? Skąd wiesz że to był duch?
  • 0

#3

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak byłem mały to też miałem takie sytuacje , mama mi mówiła że jak miałem z 4 lata i byłem przed domem na wsi to jakieś cygany podjechali i chcieli mnie wziąśc

Ps: ile twoja ciotka miała w tedy lat ?
  • 0

#4

Chorus777.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja ciotka wtedy nie miała 10 lat.
Przepraszam za błędy. :(
Co do sprawy ze światłami to te światło nie było światłem księżyca , bo on nie mógł się od niczego odbic [ księżyc ] .
Po prostu w na drodze światła księżyca nie było ,,odblaskowych" materiałów , rzeczy . [ Berith ]
Moja ciotka się odwróciła , ponieważ koledzy ją zaczepili , lub jej coś powiedzieli .
  • 0

#5

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem, księzyc odbił się od jakiegoś lustra lub czegoś podobnego w domu i stad wlasnie to naturalne swiatło.

A co do tej osoby napotkanej, to każdy wie ile dziwnych osób kręci sie w nocy po jakiś krzakach, żaden duch.
  • 0

#6

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie dawno usłyszałem pewną historię od mojej ciotki a brzmiała on tak:

czasem się zastanawiam czy przypadkiem dużo opowieści na tym forum nie zaczyna się podobnie :D a jeżeli jednak mówił byś prawdę to na przykład czemu te światła nie mogły być spowodowane jakimś spięciem elektrycznym? Oczywiście jeśli wykluczyć odbicie księżyca...
  • 0

#7

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

''choc malutka, podejdź tu do mnie " .

Tak się chyba mówi do malutkiej dziewczynki a nie do 10 letniego dziecka :P

Co do świateł mogły to być odbicia z włączonego telewizora z przyciszonym głosem:P
  • 0

#8

Czort.
  • Postów: 55
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mogło to być światło latarni odbite od żaluzji na czwartym piętrze sąsiedniego bloku :] a co do tej baby, która wołała Twoją ciotkę, to mogła być żywa osoba. Na jakim filmie byli w tym kinie?
  • 0

#9

szabla.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak maiłem 6 albo 7 lat, to razem z bratem bawiliśmy się po ciemku w pokoju...nagle zobaczyliśmy coś w rodzaju cienia pod ścianą pokoju, przeszedł wzdłuż ściany i zniknął...popatrzyliśmy się z bratem na siebie (obydwoje to widzieliśmy) i przerażeni uciekliśmy z tego pokoju...

co o tym sądzicie?
  • 0

#10

Bazuka.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja babcia w Sylwestra w nocy gdy poszła do studni która była w jakiejś odległości od domu zobaczyła że do dom wchodzi jakiś żołnierz w płaszczu. Gdy weszła d domu spytała sie swojego męża kto tu był. A on że nikogo nie było. A w tym domu, w którym mieszkali podczas II wojny światowej Niemcy rozstrzelali żołnierza. W tym domu ogólniei działo się parę dziwnych rzeczy różnym członkom mojej rodziny, ale mi się tam nic nie przydarzyło. Natomiast zawsze odkąd byłem mały i jeździłem tam na wakacje bałem się wchodzic do takiego jednego pokoju (a to duzy dom i jest tam wiele pokoi) i niedawno dowiedziałem się, że to właśnie w tym pokoju rozstrzelano teo żołnierza. Natomiast mojej Z MOJEJ CIOCI, KTóRA TAM NOCCOWAłA KTOś ZERWAł KOłDRę I POCZUłA ZIMNą RęKę PRZY TYM DOTYKAJąCA JEJ TWARZY. mYśLAłA ZE TO JEJ MAMA ALE ONA SPAłA I MOWIłA żE WOGOLE NIE WCHODZIłA DO NIEJ W NOCY. aLE TYLKO ONE OBIE BYłY WTEDY W DOMU. cO O TYM MYśLICIE?
  • 0

#11

szabla.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ta postać, którą zobaczyłem była zgarbiona i "szła" przez pokój o lasce...a jak się parę lat później dowiedziałem w tym pokoju mieszkała moja prababcia, która chodziła o lasce...
  • 0

#12

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szabla zobaczyć cień przy zgaszonym świetle samo w sobie jest już paranormalne ;) a takie sytuacje powtarzały się jeszcze?
  • 0

#13

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moja babcia w Sylwestra w nocy gdy poszła do studni która była w jakiejś odległości od domu zobaczyła że do dom wchodzi jakiś żołnierz w płaszczu. Gdy weszła d domu spytała sie swojego męża kto tu był. A on że nikogo nie było. A w tym domu, w którym mieszkali podczas II wojny światowej Niemcy rozstrzelali żołnierza. W tym domu ogólniei działo się parę dziwnych rzeczy różnym członkom mojej rodziny, ale mi się tam nic nie przydarzyło. Natomiast zawsze odkąd byłem mały i jeździłem tam na wakacje bałem się wchodzic do takiego jednego pokoju (a to duzy dom i jest tam wiele pokoi) i niedawno dowiedziałem się, że to właśnie w tym pokoju rozstrzelano teo żołnierza. Natomiast mojej Z MOJEJ CIOCI, KTóRA TAM NOCCOWAłA KTOś ZERWAł KOłDRę I POCZUłA ZIMNą RęKę PRZY TYM DOTYKAJąCA JEJ TWARZY. mYśLAłA ZE TO JEJ MAMA ALE ONA SPAłA I MOWIłA żE WOGOLE NIE WCHODZIłA DO NIEJ W NOCY. aLE TYLKO ONE OBIE BYłY WTEDY W DOMU. cO O TYM MYśLICIE?


myślę że dość prawdopodobne ,zdarzały sie podobne sytuacje ?
  • 0

#14

szabla.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mieszkałem w tamtym domu jeszcze 2 lata ale ro już sie nie powtórzyło:( ale jestem pewien, że to nie był wymysł mojej wyobraźni...
  • 0

#15

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a skąd ta pewność?? czasem umysł i wzrok płatają nam takie figle że nie wiadomo co jest rzeczywistością :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych