Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mianów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

TomekKKK7.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Mam do opowiedzenia ciekawa historie.

Moja dziewczyna była dwa lata temu razem z przyjaciółkami na wakacjach u koleżanki w miejscowości Mianów ( jakieś 30 km od Łodzi) kiedy tam były, słyszały co rano z daleka jakieś dziwne głosy, a może raczej krzyki ( opisuje to jako głos kobiety, lub płacz dziecka). Dwie z koleżanek postanowiły jechać rowerami w kierunku tych dźwięków. Kiedy tam dotarły, krzyki ucichły. Tata tej od domku opowiedział jej, że kiedys w tej miejscowośc na bagnach utopiło się dziecko, i co lato, w dzień kiedy się utopiło, słychać jego płacz. Jednak dziewczyny słyszały co ranek te krzyki. Podobno działy się także inne dziwne, niepokojące rzeczy, jak to ze podczas gorącego, bezwietrznego dnia, nagle zaczęła się bujać huśtawka, czy to, że w nocy słyszały na dachu domki jakies stukania.
Wczoraj wieczorem siedze w domu u swojej dziewczyny, i nagle dostaje ona esemesa od jednej z koleżanek, która jest znów w Mianowie. Napisala, że znów to słyszą.

Czy ktoś z Forumowiczy wie cos o tym Mianowie, o tej historii? Czekam na odpowiedzi.
  • 0

#2

Constantine.
  • Postów: 292
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W pierwszej kolejnosci,gdybym cos takiego uslyszal to bym spier... uciekał jak najdalej stamtad.
A dziewczyna tam pojechała ???
A moze to po prostu ktos krzyczal i nie ma w tym nic paranormalnego ?!
sam juz nie wiem...
  • 0

#3

TomekKKK7.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moja dziewczyna byBa tam tylko wtedy, dwa lata temu. teraz sa tam tylko wlascicielka dzialki i jej kolezanka.
raczej to nie byBo nic w tym stylu, ze poprostu ktos krzyczal, bo to byBo co noc, najczesciej wlasnie okolo 5 rano. Mnie tam nie bylo, ale chcialbym bardzo tam pojechac, sam to uslyszec. Te glosy strasznie dziewczyny przerazaly.
  • 0

#4

mmaakkss.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm a może sobie po prostu zabalowały :mrgreen: :D

Ja bym tam raczej nic nie usłyszał bo o 5 rano to ja śpie jak suseł :P

Ciekawa sprawa :-) aczkolwiek musiałbym sam to przeżyć bo tak to jestem nastawiony dość sceptycznie
  • 0

#5

atwa.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odgłosy podobne do krzyków wydaje jakiś ptak(niestety nie pamiętm jaki). Na prawdę można się tego przestraszyc :P
  • 0

#6

TomekKKK7.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie, nie zabalowaly sobie :P
musialy by balowac caly czas. A gdyby zabalowaly to by mialy przesrane u starszych bo by sie dowiedzieli ( mialy wtedy po 16 lat :) ) a co do tych krzyków to brzmiaBy one, z tego co mi pisze moja dziewczyna tak: "aaaaaaaaaa...." poprostu. a co do wstawania o 5 rano, poprostu zachcialo im sie o tej porze isc za potrzeba do ubikacji. Uslyszaly wtedy to, potem uslyszaly jeszcze raz kiedy spaBy na bujanej takiej duzej hustawce, wiec postanowily ze beda temu sie przysluchiwac co dzien. (podobno od 5 do okoBo 7 rano sBychac to byBo)
  • 0

#7

Shapiro.
  • Postów: 83
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Stukanie na dachu da się raczej logicznie wytłumaczyć, jeśli to jest wieś to na strychach lub na dachu może kręcić się : (sowa na dachu)mysz,szczur , i to podobne do skunksa tylko bez ogona , wiem bo co rok jadem na wieś i prawie zawsze w nocy słysze to jak sobie chodzi w tem i spowrotem ,a co do krzyków to możliwe że to to dziecko albo jego stara , ale trochę nie chce mi się wierzyć że to dziecko krzyczało całe 2 godziny(aaaaaaaaaaaaaaa..) :P
  • 0

#8

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może to jakiś talent operowy pracował nad głosem w zacisznym miejscu, a tu taka ciekawska dziewczyna od razu ją przyłapała :D Nie wiem co to może być, może duch, może wymysł, może coś co da się racjonalnie wytłumaczyć - musiałbym znać dużo więcej szczegółów, a po 2 latach to wolę o nie nawet nie pytać.
  • 0

#9

Galakar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukanie paranormalnych zdarzeń w zwykłych sytuacjach, które dzieją się na wsi, to jakieś hobby, czy co? ;) Dołączam się do zdania Atwy oraz Shapiro. Co roku, z miesiąc czy dwa wakacji, spędzam na działce, na wsi :) Wyjście w nocy, najlepiej pochmurnej, na spacer do lasu, powoduje taki dreszcz adrenaliny, jakiego nie dostarczają żadne horrory :) Człowiek widzi wszystko i słyszy wszystko, a wyobraźnia zaczyna szaleć :) Moim zdaniem to nic paranormalnego :)
  • 0

#10

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może i faktycznie "odgłosy wsi", a może faktycznie jest coś w tej miejscowości co sprawia że co noc dzieją się tam dziwne odwzorowania zbrodni sprzed kilkunastu lat... ale mi tam najbardziej odpowiada wersja Beritha :P

PS: Galakar Co do tych horrorów to obejrzyj sobie SILENT HILL i BOO to pogadamy ;p ( żart)
  • 0

#11

mmaakkss.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popadanie w skrajnosci :aaa:
  • 0

#12

TomekKKK7.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzis rozmawialismy o tym z jedna kolezanka i okazuje sie ze w Bogdancu, obok mianowa, byl krecony jakis film i ze ktos sie tam powiesil. No cuz, rozumiem ze twierdzicie ze to moga byc zwykle odglosy wsi, ale to slychac TYLKO latem i o tej samej poze, moja dziewczyna twierdzi ze dla niej te glosy nie byly normalne. Chcialbym tez sam osobiscie to uslyszec.
  • 0

#13

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Najprzyjemniej to by było gdybyś wysłał smsa do tej koleżanki która teraz tam przebywa i poprosił ją o nagranie tych głosów. Moglibyśmy ocenić czy naprawde pochodzą z "innego świata".
Zreszta o godzinie 5 to człowiek jest najabrdziej zmęczony, organizm wolniej pracuje. Wtedy można naprawde "wiele" zobaczyć.
  • 0

#14

TomekKKK7.
  • Postów: 12
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiem, calkiem mozliwe ze to zadzialala wyobraznia, lub poprostu sa to jakies normalne odglosy, ktore moga sie dziwne wydawac. Wlasnie tez tak myslalem zeby to nagrac, zobacze co da sie zrobic. Ale moja dziewczyna i tak jest przekonana, ze to nie bylo normalne, to glosy. Wiec nikt z forumowiczy nic nie slyszal o tym Mianowie wczesniej?
  • 0

#15

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiec nikt z forumowiczy nic nie slyszal o tym Mianowie wczesniej?

widocznie :) ale to może oznaczać że jesteś na drodze do odkrycia czegoś niezwykłego :D

PS: Fajnie by było gdybyś dodał załącznik z nagraniem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych