Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chipy - elektroniczne zniewolenie czy lepsza przyszłość? [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W tym miejscu można komentować przebieg debaty Chipy - elektroniczne zniewolenie czy lepsza przyszłość?

Dołączona grafika


  • 0



#2

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bede wiec pierwszy

chcialbym zwrocic uwage na fakt, ze ... nie zaczyna sie zdania od "a wiec" :D
  • 0

#3

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A więc... :D
Nivers niezbyt rozpisał się na temat zagrożeń. Podał je oczsywiście, ale mógł bardziej wgłębić się w temat, zwłaszcza, że niektóre argumenty w ogóle nie zostały rozwinięte.
Mam świadomość tego, że to dopiero początek debaty i mam nadzieję, że później Nivers rozwinie wątki ledwo tknięte w pierwszym poście. Jako że sam jestem przeciwnikiem wszczepiania chipów, mam nadzieję, że Nivers wygra. Ale naturalnie "niech zwycięży lepszy" :)
  • 0

#4

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

WoW ! juz po debacie :)

nie jestem zwolennikiem

one night debata express


moim zdaniem poziom debaty byl niski, rozwiniety zostal tylko jeden watek (skutki zdrowotne lub ich brak) a to rozwiniecie wlasnie przypominalo predzej klotnie niz merytoryczna debate...

zapowiadala sie ciekawa debata (bo i temat ciekawy) ale... juz na forum chyba lepsza byla;p

edit:
a zapomnialem ze panowie rozmawiali jescze troszke o budowie czipa, to dwa watki;p
  • 0

#5

Grafik NPN.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widzisz Pui mogłs sie zgłosic do debaty za wczasu :)
ja przedstawiłem podstawowe kwestje i odpowiedziłem na pytania w zasadzie nie bardzo było juz o czym gadac - pamietaj dobra debata wcale nie znaczy ze ma byc rozwleczona na pare stron : :) :) :) :)
  • 0

#6

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

łał, szybko poszło... No nic, jutro się zapoznam z całym przebiegiem debaty i wystawię ocenę. Chyba będzie trzeba dodać do galerii zwycięzców rubrykę "najszybszy debatujący" ;)
  • 0



#7

pui.
  • Postów: 236
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

alez ja nie mowie ze ilosc znaczy jakosc, nie mam tez do Ciebie pretensji zadnych, tylko stwierdzam fakt ze debata mi sie nie podobala takie jest moje zdanie i mam do tego prawo ( :D )

W tym miejscu można komentować przebieg debaty Chipy - elektroniczne zniewolenie czy lepsza przyszłość?


wiec wlasnie to robie;p

P.S. mowilem ze z checia podebatuje ale PO sesji, strasznie Ci sie widac spieszylo :)
  • 0

#8

Grafik NPN.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

widzisz załozyło sie temat to chciałem szybko podebatowac a nie czkac po 7 dni na wpis :)
  • 0

#9

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

osobiście wolałbym by debata trwała troche dłużej i wyczerpywała temat. ale co tam :)
  • 0

#10 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja w ogóle nie miałem w planach żadnych debat, zgłosiłem się ponieważ Grafik nie mógł znaleźć żadnej osoby, która mogłaby z nim podyskutować na ten temat. Przez niego spać nie poszedłem :D .., ale nie żałuję, wg mnie rozmowa toczyła się na przyzwoitym poziomie, to że nie była tak bardzo rozpisana o niczym nie świadczy, ważne że na temat i zawierała konkretne argumenty, ktoś wcześniej napisał dlaczego nie zostały one rozwinięte, moja odpowiedź na to pytanie pozostaje zaszyta w ciemnościach i sami powinniście się domyśleć dlaczego, wiem że jeśli chcecie to potraficie!

Pozdrawiam wszystkich gorąco!
Nivers
  • 0

#11

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chipy - elektroniczne zniewolenie czy lepsza przyszłość?

Poszukiwany sędzia (z grona sędziowskiego), który chciałby ocenić tą debatę zamiast Wiesia, który jest nieobecny.
  • 0



#12

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja się zgłaszałem na sędziego i zawsze jestem chętny do obiektywnego oceniania debat o dowolnym temacie :) Również w przyszłości można mnie uwzględniać :)
  • 0

#13

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ok. Mike dopisuję Cię do tej debaty :)
  • 0



#14 Gość_Nivers

Gość_Nivers.
  • Tematów: 0

Napisano

Eurycide co się stało z tym ostatnim sędzią ? żyje tam? :P
  • 0

#15

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przepraszam wszystkich, dzis wieczorem ok. 22 bedzie ocena napewno.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych