Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najbardziej przerażające ujęcia duchów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie, których poznasz, twierdzą, że nagrali na taśmie prawdziwe duchy.
Niektóre z ujęć wyglądają dziwnie, niektóre powodują wstrząs, inne szokują. Nie można jednak potwierdzić autentyczności żadnego z nich.

Czy są prawdziwe? Ty zdecyduj.

Obejrzyj film na Google Video


Czas trwania: 41 minut
Język: angielski
Jakość: BARDZO DOBRA
  • 0



#2

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ładne, jedno z lepszych video jakie obejrzałem. Przynajmniej cześć z nich nie wyglada na fake'i
  • 0



#3

Okruch.
  • Postów: 70
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawy film, ciekawy...

Wg mnie te zdjęcia z duchem w oknie oraz z dzieckiem, przy którym są "kończyny" (przynajmniej tak to wyglądało) - fake

Bardzo podobał mi się motyw z krzesłem przy stole... To było fajne :] .
Żyłki? Raczej nie, nie było jak tego podciągnać.

///Ehhh, potem dopisze reszte, lekarz mnie goni///
  • 0

#4

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ivellios- ten filmik był 45 razy...dajcie jakieś nowe filmiki a nie cały czas odświeżajcie stare, bo to wkurza...
  • 0

#5

Amnezja.
  • Postów: 99
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

0o Fajny ''zbiorkek'' filmikow :D Wiekszosc widac ze fake, ale czasami musialem dluuuuugo myslec czy to fake czy nie... Ale juz duzo razy byl ten filmik omawaiany chyba na tym forum.. Chociaz nie jestem do konca pewien, moze mi sie zdaje :)
  • 0

#6

Arcadias.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe :hmm: Większości z nich nie mogę rozgryźć, powiedziałbym nawet, że większej większości :P Całkiem niezłe ...
  • 0

#7

Blackhorn.
  • Postów: 123
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całkiem ciekawy film, część duchów w nim przedstawionych to na 100% fake'i choć niektóre wyglądają prawdziwie.
  • 0

#8

LoLek-Cool.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

filmik dosc ciekawy....nie wiem czy to fake'i czy to prawdziwe ale filmik super
  • 0

#9

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo fajny film :) trochę zdziwiła mnie scena kiedy dziewczynka odrabiała sobie lekcje a mama trzymała jej krzesło bo "duch" je podnosił :lol3: :lol3: ja bym raczej wybiegła z krzykiem niż "mamo, możesz mi potrzymać krzesło? bo ten pan duch znowu nim majta...". ORBsy raczej są dziwne i nieszkodliwe wg mnie.. poprostu energia..
cały filmik baardzo fajny:P
  • 0

#10 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Oglądnąłem tylko kawałem bo wolno mi się ładuje. Uważam, że jest bardzo ciekawy i jest dobry na straszenie dziewczym :D a, że większość to fake to inna sprawa. :D
  • 0

#11

EiS.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uwaga, od jakiegos czasu zbieram filmiki z duchami w roli głównej :) i naprawde powiem wam że da rade uwierzyc w takie rzeczy :) SCHINZA.BNX.PL jeżeli którys bedzie sie podobał to wrzucam go na paranormalne.pl Polecam
  • 0

#12

Mr. Mojo Risin'.
  • Postów: 988
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jezu, to jest naprawdę przerażające. Ten pierwszy przypadek... Tak sygestywnie prawdziwy, że nie wiem jak można by te plamy ze ścian wytłumaczyć, i po prostu autentyczny strach mężczyzny, który uciekał ze strychu. Linkę pominę, ale mógł sobie ją sam założyć, ale na pewno by nie ścisnął tak mocno, żeby ślady mu zostały... OMFG, daje do myślenia, po setkach amatorskich fake'ów, to naprawdę na mnie podziałało...
Edit. 1
Ożesz, teraz zobaczyłem COŚ zza tego mężczyzny na strychu... Cholera. Nie zasnę.

A ten poltegreist w drugim przypadku... Można to było ukartować, ale jako, że jestem pod wpływem poprzedniego filmu, działa to na mnie bardzo mocno.

Trzeci przypadek taki średnio ciekawy... Chociaż jak się przesunął stół..

Czwarty... Ktoś mógł sobie to oglądać, ale członkowie zespołu wykorzystali to do taniej sensacji :)

Edit. 2
Z tą babką... Średnie, chociaż na zdjęciu wygląda strasznie. Dobrze, że nie pokazała twarzy jako duch, bo momentalnie dostałbym wylewu krwi do oczu.
  • 0



#13

SaDzi0.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, przypadek ze strychem zadziwiająco przekonujący choć i tak 100% pewności nie ma.
Mojo, rozjaśnij sobie trochę ten fragment filmu ze strychem to zobaczysz dokładniej co tam jest, aczkolwiek też niewyraźne i każdy może powiedzieć, że widzi co innego.
  • 0

#14

kaczuszka123.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, przypadek ze strychem zadziwiająco przekonujący choć i tak 100% pewności nie ma.
Mojo, rozjaśnij sobie trochę ten fragment filmu ze strychem to zobaczysz dokładniej co tam jest, aczkolwiek też niewyraźne i każdy może powiedzieć, że widzi co innego.

FAJNE LOL

Edit +mithrandir: kolejne takie posty będą usuwane
  • 0

#15

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardzo chcialbym aby taki film zostal przetluamczony :(
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych