Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zażalenie w związku z moderacją działu Wiara i Religia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Temat o zboczeniach w islamie został zamknięty i pójdzie do kosza.
Dlaczego? Dlatego bo pokazuje jak w niektórych częściach świata się dzieje? Dlatego, bo pojawiła się tam ostrak krytyka jednej religii?

Trzeciego dnia obudził się ze śpiączki…
Czy religia wniosła pożyteczny wkład do cywilizacji?
Leksykon Biblijnych pomyłek
Czas
Proboszcz nauczycielom ekskomuniką grozi
Zbrodnie pod sztandarem Chrystusa

To przykład wątków antychrześcijańskich z pierwszej strony tego działu. Ten ostatni szczególnie brutalnie traktujący wiarę w Chrystusa i katolików.

Dlaczego po raz kolejny islam jest świętą krową, której nie można nic wytknąć, bo się spotyka to z ostrą reakcją ciała moderującego i administrującego?

#2

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nietrudno zauważyć, że tematy atakujące religię katolicką są tutaj bardzo popularne. I sam się zastanawiam z czego to może wynikać.
Może po prostu z tego, że większość osób, dla których szeroko pojęte "zjawiska paranormalne" są treścią dnia codziennego, uważają, że KK negując je w większości jest "be" i trzeba mu dokopać dla zasady. A jak najłatwiej? Ano pewnie właśnie w ten sposób : kolejny, NAJCZĘŚCIEJ, tendencyjny temat na forum i voila! :) Mamy kolejną cegiełkę w piramidzie zakłamanego, wstrętnego, nie mającego pojęcia jak- i co- było, oraz "jest" naprawdę - "Klechowego klanu"...
Indoctrine, tak już pewnie tutaj musi być i tyle. Przykre - jak widzę nie tylko dla mnie.



#3

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nietrudno zauważyć, że tematy atakujące religię katolicką są tutaj bardzo popularne. I sam się zastanawiam z czego to może wynikać.

Przeczytaj te temat(y) to się dowiesz ;)

Może po prostu z tego, że większość osób, dla których szeroko pojęte "zjawiska paranormalne" są treścią dnia codziennego, uważają, że KK negując je w większości jest "be" i trzeba mu dokopać dla zasady.

Nie masz racji. J/W :)

#4

bonifacy_krak.
  • Postów: 232
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zgadzam się z jaku. większość tematów o katolicyzmie to są ataki i podważanie tej wiary. najdziwniejsze jest to że nikt np. nie czepia się judaizmu a tam tez jest wiele nieścisłości i też traktuje o stworzeniu świata w 7 dni. ale judaizmu się nikt nie czepia tylko KK. dziwi mnie ten fakt, że tylko mówi się że KK jest be bo niezgodny z ewolucją. a czemu się nie powie że judaizm jest be bo jest niezgodny z ewolucją i też nie uznaje zjawisk typu UFO i obce cywilizacje?? coś mi tu śmierdzi stronniczością.

#5

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

coś mi tu śmierdzi stronniczością.

No to "wwąchaj" się jeszcze raz, bo jak napisał któryś moderator bardziej nas obchodzą sprawy (w tym przypadku wiara) na naszym podwórku, niż judaizm i inne religie bardzo nam odległe. Jak dla mnie to jest sensowne..

#6

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z tego co się orientuję to temat został zamknięty i usunięty ze względu na bardzo obrazowe opisy czynów seksualnych dokonywanych w islamie. Więc proszę nie mieć pretensji do moderatorów (a raczej do admina), że temat zlikwidował bo miał ku temu powody. A wy jak zwykle zamiast omówić sprawę z adminem/mode/supportem na PW wywlekacie wszystko na światło dzienne (w tym przypadku publiczne) - nie zdziwię się, jak ktoś zacznie warnować za ciągłe pretensje...

#7 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Składam skargę na Przema za bezpodstawne danie mi warna.

Przemek nie wystawił go na bazie obiektywnej oceny. W imię urażonej dumy , o czym dobrze wie postąpił jak małolat.

Liczę na to ,że Eurycide wyciągnie z tego konsekwencje i to surowe.

Tak być tu na forum nie może, że jedno z drugim knuje i robi zamieszanie.

Moderatorka za coś takiego w ogóle się nie należy.

#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

muhad swoimi ocenami i insynuacjami skrzywdziłeś Asieńkę.


Ja tylko dałem przynętę , ona połykając Haczyk sama się odkryła. Niczego nie insynuowałem.
Z przyczyn nieobiektywnych Przemku Twoje zdanie jest takie jakie jest.

Smutne jest to, że myślisz o sobie jako o obrońcy kobiet, a kiedy jedna z nich przyznaje się do swoich odczuć starasz się przypiąć jej etykietkę na temat moralności.


Sama to zrobiła...ja nie musiałem jej obrażać i czegoś takiego nie zrobiłem. Dosadność to nie obrażanie.

To, że prowadzisz w rankingu ilości postów, nie znaczy, że wszystko Ci wolno.


To ,że jesteś supermoderatorem nie robi z Ciebie guru. Nie masz nade mną władzy i takiej mieć nie będziesz. Nie jestem kobietą socjotechniku....możesz dać mi nawet kolejnego warna, tylko ludzie wtedy zaczną myśleć i wyciągać wnioski.
Nie pogrywaj ze mną w ten sposób.

Moja duma nie została urażona. Jest mi tylko przykro, że jesteś na tyle zaślepiony, iż nawet nie dostrzegasz, że wyrządzasz krzywdę.


Kogo Ty oszukujesz?? Najpierw zwróć uwagę na siebie i na to co masz na sumieniu...

#9 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Dobra decyzja z Twojej strony Przemku. Inaczej mógłbym zbyt dużo napisać...czego raczej wolałbyś uniknąć.

Z tym obrażaniem nie przesadzaj.....stwierdzam fakty.

#10

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego po raz kolejny islam jest świętą krową, której nie można nic wytknąć, bo się spotyka to z ostrą reakcją ciała moderującego i administrującego?


Gdyby tekst został przeredagowany (bez zbędnych obrzydliwych szczegółów) z pewnością nie zostałby usunięty i nie chodzi tu o ukrywanie prawdy ani o promocję Islamu.



#11

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eury, czytałem ten tekst, i nie było w nim dokładnych opisów, szczerze mówiać te opisy, niczym sie nie rózniło od naszego kodeksu karnego.
Na przykład ta zoofilia:
NIe ma dokładnego opisu, jak hmm 'kochac sie z wielbładem', nawet nie użyto słowa członek czy penis. Zwyczajnie stwierdzono, że jeżeli ktos uprawiał stosunek ze zwierzeciem, to zwierze należy zabić..
Z tą dziewczynka:
Pod pedofilie tego nie mozesz podciagnac, bo dla arabów (dobrze mówie?) to nie jest pedofilia. Zwyczajnie opisano że mozna coś takiego robic, i jakie moga być konsekwencje jeżeli coś sie tej dziewczynce stanie.

Dla mnie, ten artykuł zwyczajnie opisywał mentalnosc wyznawców islamu..
W temacie 'humor w bibli' tez jest fragment 'i rozwiera swój kołczan na strzały' (jakos tak to szło), ale to juz nie jest straszne?

Nie chce Ci Eury, nic narzucać, bo nie mam prawa gdyż jestem zwykła forumową wszą. Dobrze zdaje sobie sprawe że tematu już nie przywrócisz, bo uderzyłoby to w hmm 'suwerennośc admina', oraz mogło spowodowac nastepne takie 'wyciagianie na wierzch' (wqle co w tym złego? Brudy trzeba czyścić).
Ja probponuje żeby Indo(cos tam dalej), napisał PW do Admina i razem się dogadali które fragmenty nalezy zredagować i potem umiescić je na forum- bo temat jest ciekawy i nie dotyczył KK.

#12

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może od razu powołamy forumową komisję śledczą i zlustrujemy wszystkich moderatorów?
Nie przesadzajcie...



#13

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No, ale Pit, niektórym modą naprawde odbija i zapominaja że jest taki ktoś jak Admin.. No jest troszke straszne..

#14 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie chce Ci Eury, nic narzucać, bo nie mam prawa gdyż jestem zwykła forumową wszą.

Skrzypciu, i po co ten melodramatyzm. :)
Jesteś traktowany tak samo jak każdy foumowicz, ni mniej ni więcej. Bez ludzi takich jak Ty, forum nie miałoby racji bytu. Zwłaszcza tak pełnych kolorytu, jak Ty. :)

#15

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eeee, a czy ja mówie że inni nie są wszami?
Masz racje, bez nas nie byłoby tego forum, ale nie mamy prawa narzucać modowi (no moze bym sie jeszcze pokusił), czy adminowi co ma robić. To jest Wasze forum (czyt. wy wiecie co jest dla niego lepsze), my userzy, możemy jedeynie wyrażać swoje zdanie i proponować co możnaby zmienić.
Inga, traktuje to jako komplement ;>


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych