Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN: Dziwny Sen o 2012r


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc tak jestem nowym na tym forum to mój pierwszy post. Dwa dni temu mialem bardzo dziwy sen. Śnilo mi sie ,żę bylem w szkole wszystko niby normalnie ale ktos na tablicy napisal dokladnie niepamietam ,ale chyba grudzien 2012 roku. Gdy nagle mój najlepszy ziom powiedzial czy nieslyszymy jakiegos dzwienku .Wyjrzelismy przez okno a na niebie było od fula bezladnie poruszających się obielktow niektóre byly wielkosci pięciogroszówki a inne tak male ze ledwo dostrzegalem ,ale wszystkie poruszaly sie bardzo szybko tak jakby ze sobą walczyły.Po chwili jeden z ,,pociskow nie wiem na jakiej zasadzie działały ich bronie ,ale wysyłały cos w rodzaju wibracji widocznych w powietrzu po czym dany budynek ulegal zniszczeniu'' uderzyl w budynek który znajdowal sie niedaleko szkoly wszyscy zaczeli panikowac i wybiegli z sal .Ja z moim ziomem schowalismy sie niedaleko od budynku wszędzie zaczela sie totalna rozróba, budynki wybuchaly jeden po drugim . Niedaleko od miejsca w którym sie ukrylismy bylo widac dziwne obiekty o jasnej poswiacie ,,zapomnialem dodac ze byly pojazdy z jasną jak i ciemną poswiatą''poruszaly sie bardzo nisko, byly olbrzymie wyglądalo to tak jakby poszukiwali ludzi lecz mialem wrazenie ze te z jasną poswiatą byly dobrze nastawione mój kolega jednak powiedzial, zeby tam nie isc pobieglismy więc dalej i ujrzelismy dziwne jaszczuropodobne istoty idące w naszym kierunku ,,byly znaczniej szybsze od nas'' gdy nieopodal od istot cos wybuchlo co dalo nam czasu na ucieczke, nagle poczulem cos bardzo dziwnego tak jakbym wazył dwa razy lżej i był dwa razy silniejszy, zapytalem sie kolegi czy tez to czuje odpowiedzial ze tak . Nagle ogarnela nas wszechogarniająca dobroć, nagle wszystko stanelo w miejscu tak jakby zatrzymal sie czas, jednak ja moglem sie poruszac, wtedy uslyszlem glos niczym jakiegos rodzaju echo cytuje ,,nie mozecie sie poddac musicie uwierzyc w (luka w pamięci)w sile ludzi (luka w pamięci )wtedy czas znowu ruszal a mój sen sie konczyl. Sny o 2012 r i innych tego rodzaju rzeczach mam od 5 roku życia kiedy mialem bardzo dziwne przezycia z ufo.

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mialem podobne sny ale nie było w nich widocznej w jakikolwiek sposób daty 2012.
Ale latajace nieznane obiekty + wybuchy to normalne także w moich snach.
O dziwo jeden z nich też rozgrywał sie ze szkoła w roli głównej (w nią właśnie uderzały pociski itd.).


P.S.
Czy ty na serio tak piszesz ? Dyslektyk ?

P.P.S.
Jakie to przezycia miałeś dot. UFO - jeśli można wiedzieć ? Jeśli masz zamiar odpowiedzieć to zrób to w dziale UFO w nowym temacie ...



#3

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie pisze tak na codzien :D ,ale pamientam ze w podstawuwce i gimnazjum bylem cienki z dyktand :D

#4

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sorka nastempnym razem poprawie , jak widzicie nie cienżko sie domyslic ze mam dyslekcje :)

A może tak?

Sorka następnym razem poprawię, jak widzicie nie ciężko się domyślić że mam dysekcje :) .

#5

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mimo kupy błędów ten sen mnie zainteresował :) szkoda że ja nie mam takich :(
Ale dla mnie najważniejsze to były: atak jaszczórów, ogromna liczba obiktów i ten głos... że już o dziwnej sile nie wspomne :P
Może ta siła właśnie to objaw zmian? Może jakbys inne sny opisał to byłoby wiadomo :)



#6 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dla mnie niejasna jest ta wojna obiektow...kto z kim walczy? przeciez oni mieli nam pomoc a nie niszczyc nasze domy... ;) generalnie ciekawt sen.....zastanawiajacy :>

#7

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jestem tu nowy ,ale zamieszcze jeszce więcej postów na temat mojch dziwnych snów

#8

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sen ciekawy, o bledach nie bede rozmawial ;)

byc moze walki toczyly sie pomiedzy dwiema rasami obcych (moze szaraki / nordycy / albo reptoidzi kto wie). Jesli sen jest autentyczny i nie zmyslasz to jestem nim zaintrygowany. Jeszcze napisz w jakiej formie byl napis na tablicy, tzn w formie slownej np: "grudzien 2012", czy moze 12.2012. To dla mnie istotne (potem powiem dlaczego).



#9

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Było napisane 12.2012 dnia nie mogłem dostrzec było zabardzo zamazane .Sen mam dosyć często więc postaram sie zauważyc dokładnoł datę.

#10

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czyli to sie moze dziac podczas przechodzenia do nastepnej gestosci

najbardziej mnie irytuje to ze te obiekty itd byly juz pewnie widoczne wczesniej a nikt z tym nic nie zrobil,

kolejny dzien w nudnej szkole, mijaja lekcja za lekcja, patrzysz za okno a tam sie bija, ale na nikim nie robi to wrazenia



#11 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

cos mi sie nie chce wierzyc ze szaraki by nas bronily :)

#12

snake131.
  • Postów: 162
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Był to dzwienk w rodzaju glośnego swistu tak jakby wiatr mocno wial ale tak ostro glosno.
Obiekty miały kształt owalny lub trujkątny.walczyły ze sobą po przez wysyłanie czegos w rodzaju wibracji wyglondalo to tak jakby powietrze falowało u obiektow było widac jakby pole silowe bo po strzale ,,pocisk'' odbijał się od tego i uderzał w budynek.
Tak lecący pocisk wydawał wibracje.
Tak dokładnie , wybuchały od środka.
Poświata miała dwa kolory u jednych ciemną a u drugich jasną błenkitną.
Zauważalne było ze obiekty są trujkątne ale otaczała go okrągła aura było widać wysokoł technikę.
Myślę że poszukiwali ludzi po to ich uratowac zabierali ich po przez wysylanie jasnego swiatla po czym dany czlowiek przenosił się do środka.
Były wysokie niczym z najgorszego koszmaru mialy dosyc duze głowy i ciemną skure mialy napewno wiencej niż 2 metry poruszały się okropnie szybko miały ciemne oczy miały na sobie coś w rodzaju kombinezonu ale wyglondal jak skura.
Nie wiem dokładnie co to było ale domyślam się że to własnie jeden z nich pociskow albo nasi ludzie :gicior:
Był to głos męski bardzo doniosly być możę był to jakiegoś rodzaju przekaz lecz dziwne bylo to że czas się nagle zatrzymal ale ja się mogłem ruszać.
Jestem pewien że coś tam muwił tyle że nie usłyszałem.

#13

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

zero informacji o istotach, strasznie duzo bledow ze az oczy bola.

jesli chodzi o mnie to odbieram Twoj tekst jako.. hmmm pusty i bez zycia.
albo Twoj styl pisania jest tak zagmatwany ze nie moge dostrzec tam prawdy



#14

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dajcie spokuj przecież to jest paranoja jakaś :rotfl:

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wiesz przemo, ja nie bede sie wypowiadal na temat tego snu, ale kazdy ma rozne wizje na ten temat, ty oceniasz tylko po tym jakie ty miales sny

nie mozemy nic stwierdzic poniewaz nie znamy dokladnej daty i nie wiemy co sie naprawde wtedy stanie,

*mam jedno tylko pytanie opisz nam pogode na zewnatrz bo cos nie wspomniales nic poza tym ze to byl grudzien

*maja racje ze troche za malo o istotach napisane

chcialem cos jeszcze napisac ale siedze w czytelni i mi wszyscy sie dra wiec sam juz nie wiem co chcialem napisac




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych