Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwny mercedes :o


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Astra.
  • Postów: 12
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siedziałem sobie spokojnie i oglądałem telewizje (22:55).obejrzałem przez okno i ujrzałem mercedesa.na początku myślałem że to normalne ,ale po jakimś czasie zmieniłem zdanie.wstałem o 3:00 żeby sie napić bo coś nie pozwalało mi spać.kiedy znów patrzałem przez okno był tam ten sam mercedes.nie było w nim kierowcy a był cały czas zapalony i dobrze oświetlony.Po chwili albo mi sie zdawało albo już nie wiem co Mercedes odjechał :o (co gorsza nie było kierowcy :hmm: )
  • 0

#2

Vivere Parvo.
  • Postów: 238
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewnie czytałeś "Christine" S. Kinga :P nie no ale poważnie, ja czytałem i jakbym zobaczył w środku nocy za oknem taką bryczkę, to bym zemdlał.. za dużo dzieł tego autora robi swoje :( .
  • 0

#3

Astra.
  • Postów: 12
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niestety nie czytałem.Możliwe że mi się przywidziało albo był spuszczony z gazu
  • 0

#4

snemies.
  • Postów: 645
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

siedziałem sobie spokojnie i oglądałem telewizje (22:55).obejrzałem przez okno i ujrzałem mercedesa.na początku myślałem że to normalne ,



Nie no coś ty, przecież wszystkie mercedesy wykupili Arabowie :D To mogło być najwyżej BMW ;)
  • 0

#5

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A moze to byla wersja angielska z kierownica z prawej strony :P
  • 0

#6

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie ci sie przysnilo (ten fragment z odjazdem), sam czasami tak mam, ze nie wiadomo czy to sen czy jawa
  • 0

#7

Astra.
  • Postów: 12
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie ci sie przysnilo (ten fragment z odjazdem), sam czasami tak mam, ze nie wiadomo czy to sen czy jawa


może i tak.dzięki za wsparcie psychiczne ;)
  • 0

#8

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Większość takich Zjawisk jest zauważalna po obejrzeniu/przeczytaniu jakiegoś fragmentu.

Chodzi oto że jeżeli oglądałeś TV, to mogło ci się to wszystko przewidzieć, choć z drugiej strony może być prawdą to co powiedziałeś.

Tak czy siak, dobrze że się tym z nami podzieliłeś bo wiesz chociarz oco chodzi :)
  • 0



#9

Five Psion.
  • Postów: 117
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taak? A wiecie że mój Renault Espace potrafi latać? :o Nie no żart. Może to prawda a może nie. No bo co? Duchy opętały furę xD ?
  • 0

#10

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest to możliwe, bo raz na hali targowej przejechał mi koło nosa samochód (dokładnie to była honda) która nie miała kierowcy, przy zakrecie jechała powoli i bardzo dobrze pamiętam, mam zapisane numery rejestracyjne tego samochodu
  • 0

#11

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A wstałeś się napić, ponieważ Cię suszyło? ( :beer: ) :P Żartuję oczywiście ;)
Myślę, że to mogło być widmo.
  • 0



#12

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

(...)Myślę, że to mogło być widmo.


To też jest całkiem możliwa Hipoteza :) Są Auta widmo, babcia mi kiedyś nawet opowiadała że na Wsi, kiedy szła spać przed domem stało Czarne Auto. Później wstała jeszcze raz, w samochodzie nie było kierowcy, :o a kiedy zaczeło jechać, :o to wjechało w krzaki i znikło :o

Nigdy nie wierzyłem w tą Historię, ale jak zobaczyłem ten Temacik na forum, to uświadomiłem sobie że to była prawda :aaa: :aaa: :o
  • 0



#13

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czytałem juz pare historii ( a włąsciwie to na discovery ogladałem) o takim samochodzie tylko że cieżarówce, która zawsze jechała za babka, światłami świeci jej w lusterka tak że nie widziała kierowcy i potem znikała.. Ciekawy temat..

Czytałem juz pare historii ( a włąsciwie to na discovery ogladałem) o takim samochodzie tylko że cieżarówce, która zawsze jechała za babka, światłami świeci jej w lusterka tak że nie widziała kierowcy i potem znikała.. Ciekawy temat..
  • 0

#14

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

sa pociagi widmo to czemu nei samochody ? duchy lubia "mieszkac" w roznych maszynach domach itp. :)
  • 0



#15

Astra.
  • Postów: 12
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sa pociagi widmo to czemu nei samochody ? duchy lubia "mieszkac" w roznych maszynach domach itp. :)


można by to udowodnić ale trzeba pobawić sie w łowce duchów :mrgreen:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych