Skocz do zawartości


Zdjęcie

Forumowy zlot


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
25 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Forumowy zlot (32 użytkowników oddało głos)

Czy masz chęć i możliwości wzięcia udziału w planowanym zjeździe forum?

  1. tak (18 głosów [56.25%])

    Procent z głosów: 56.25%

  2. nie (14 głosów [43.75%])

    Procent z głosów: 43.75%

Głosuj

#1

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie warunki by wyglądały następująco:
-2 dni
-kwota około 200zł na nocleg i wyżywienie
-18 lat lub pisemne pozwolenie rodziców
-dojazd we własnym zakresie.

Więcej tutaj: http://www.paranorma...topic=8627&st=0

Przepraszam, że temat zakładam jeszcze raz, ale po połączeniu tematów wcięło ankietę.
  • 0

#2

Wysłannik Boga.
  • Postów: 188
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!

Jak dla mnie jest każdy pomysł dobry ,ale dobry dla mieszkańca pobliskiego regionu,
bo każdy podaje miejscowość tam, gdzie mu najblizej ><.
Najlepiej by było ,gdy będzie to środek Polski i miejscowość nie koniecznie wielka,
Najważniejsze by był hotel lub ośrodek turystyczny.

Plan zagospodarowania trzeba wymyśleć w danej miejscowości ,czy jest tam coś do zwiedzania itp.
by czas dzienny zagospodarować w miarę pożytecznie ,
a czas nocny na ognisko ,lub w niepogodę na sali z małym posiłkiem i napojem wyskokowym(?).

Ważne jest ;

Miejsce -miasto,
Dojazd-koszt dojazdu,
Hotel itp.-koszt,
Posiłki -koszt,
Ile dni-od godziny do godziny,
Godzina spotkania-gdzie,
Kto bierze cały ten zlot na siebie- By każdy słuchał co mówi i do jego warunków się dostosował,
i cala organizacja na jego karku.

Jeżeli te warunki będą ustalone ,wtedy można spisywać wszystkich ,
ale to wszystkich,nieważne czy ma 13 ,czy 18, bo tym sposobem nie było by alkoholu itp.

Pozdrawiam ;)
  • 0

#3

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co do zagospodarowania czasu to moim zdaniem moglibyśmy zorganizować jakaś debatę na wybrany temat. Może jakieś odczyty, a potem dyskusja na ich temat. Trochę takie VRP live. :D
  • 0

#4

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

e no co wy, ludzie :P
W mieście? chyba żartujecie!
Trzeba założyć ze znakomita większość VRP to ludzie młodzi.
A więc:
Impreza musi byc pod namiotem, na wolnym powietrzu, w ciekawym plenerze.
Wieczorem ognicho, jakieś kiełbaski :P Piwko dopuszczalne w ilosci 2-3 na osobe.
i czego chcieć więcej?
A jeśli chodzi o miejce to trzebaby ustalić kto z jakiego województwa jest, najwieksza frekwencja wygrywa, i na terenie tego powiatu zrobić zlot.
Dobre i bez gadania :P
  • 0

#5

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak chcesz się spotkać ze znajomymi na piwku pod gołym niebem to proszę bardzo, nikt ci nie broni, ale tutaj chyba mówimy o prawdziwym zlocie w celu poznania się i edukacji paranormalnej :) . Jakiś ośrodek, debaty, dyskusje, wykłady itp. przy odpowiedniej rozrywce, a nie namiot, piwko, 'cześć tatusiu' 8 miesięcy później :lol .
  • 0

#6

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie, mówie o imprezie organizacyjnej :P
A kto powiedział że przy ognichu nie można rozmawiać czy debatować?he?Napewno będzie fajniej, taniej, i przybędzie więcej chętnych :P A gdy dodamy do tego jakieś paranormalne miejsce jak np. Wylatowo to poprostu BAJKA. No a piwko mozna odrzucić.
Później, gdy będziemy się lepiej znali, mozna myśleć o wywaleniu kasy na jakiś ośrodek itp ;)
A jak myślisz o robieniu dzieci psi ballem to mnie w to nie mieszaj :D
  • 0

#7

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Alkohol tak. Myśle że starsza część użytkowników na zlocie chciałaby usiąść i wypić browarka z Eurycide przy ognisku. Przecież to żadno grubiaństwo, a dzieciaki to mniejszy problem - nie piją i tyle.
  • 0

#8

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przecież to żadno grubiaństwo, a dzieciaki to mniejszy problem - nie piją i tyle.


No wiesz, to może wzbudzić bunt wśród młodszej społeczności. Nie żeby chodziło o mnie :P Ale znam osoby w moim wieku i wydaje mi się, że na pewno znajdzie się grupka, która też pomimo wieku będzie się chciała napić, bo "Oni już wcześniej i tak pili, więc co za różnica".

Dla mnie alkohol na takim zlocie to bezsens. Trzeba też pomyśleć nad organizacją. Tworzymy jakieś grupki, w których będziemy się zajmować potrzebami poszczególnych osób, czy po prostu każdy dba o siebie.

Trzeba też pomyśleć nad ilością osób. Trochę trudniej się organizuje grupę 200 osobową, niż 30... Musi być jakaś granica wstępna, bo inaczej sobie nie poradzimy.
  • 0



#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie spodziewam się, żeby zgłosiło się aż tyle osób. Sądzę, że w końcu uzbiera się 20-30 max. Macha ma chyba rację co do alkoholu. Podziały wiekowe mogłyby tylko wnieść nieprzyjemną atmosferę. Sam jestem po 18, więc mnie problem by nie dotyczył - żeby nie było. ;)
  • 0

#10 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Co do zagospodarowania czasu to moim zdaniem moglibyśmy zorganizować jakaś debatę na wybrany temat. Może jakieś odczyty, a potem dyskusja na ich temat. Trochę takie VRP live.

:drink:: Już to widzę ;) odczyty i sympozja :rotfl: i zwiedzanie na dodatek :rotfl: iiii ciekawe co jeszcze :drink:
  • 0

#11

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale co w tym dziwnego ?

Ja tu zauważyłem, że użytkownicy podzielili się na dwa obozy. Obóz pierwszy to użytkownicy, którzy chcą się spotkać przy piwku i porozmawiać. Zamiast piwka może być cola, jak kto woli.

Obóz drugi, do którego też ja należę, to użytkownicy, którzy chcą się spotkać, poznać, przeprowadzić dyskusję, posłuchać jakiegoś wykładu może, pochłonąć się w partyjce Magic The Gathering w ramach relaksu po wojnach dyskusyjnych.
  • 0

#12 Gość_Inga

Gość_Inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Fenixie, nie rozumiem co złego widzisz w rozmowach przy piwku.
Jestem pewna, że twój obóz wcześniej czy później dołączyłby do "mojego" obozu, dając koniec głupim podziałom. ;) Nie ważne co pijesz, ważne jak i w jakim towarzystwie. :]
  • 0

#13

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tu zauważyłem, że użytkownicy podzielili się na dwa obozy. Obóz pierwszy to użytkownicy, którzy chcą się spotkać przy piwku i porozmawiać. Zamiast piwka może być cola, jak kto woli.

Oczywiście że tak, przykładowo kilkuosobowe grono moderatorskie nie przyjedzie specjalnie żeby pograć w karty.
Zersztą róbta co chceta.
  • 0

#14

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a co jest złego w alkoholu ... kto by chciał niech pije , byle nie alkoholizować nieletnich :D
  • 0

#15

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

alkohol jest zły przynajmniej dla tego, że jeśli ktoś pije to nie jest w pełni świadomy.
a lepiej rozmawiać na nasze tematy na trzeźwo (chociaż i tak jak jakaś osoba 3 osoba nas posłucha to będzie że jesteśmy pijani- mentalność polaków)

Potrzebujemy ludzi którzy przygotują dyskusje na tematy które są na forum.
przynajmniej po jednym temacie z każdego działu.

ognisko integracyjne spox!

ale jak już będziemy mieli termin to będzie łatwiej wybrać miejsce, przynajmniej dlatego że będzie można o ceny się zapytać i już rezerwować bo potem może nie być miejsc noclegowych.

a co do namiotów.
Kto z was chce spać z nieznajomymi w jednym namiocie?
a przecież nie będzie każdy spał w osobnym.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych