Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja nad Francją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.

Wyszperałem ostatnio w internecie ciekawą obserwację, która miała miejsce przez kilku różnych świadków przedstawiająca UFO. Twierdzą oni, że filmowany obiekt stał nieruchomo przed dosyć długi czas. Przedstawiam wam 3 filmiki z tego zdarzenia:

1. Ufo nad Francją 1*
2.Ufo nad Francją 2*
3.Ufo nad Francją 3*

Co o tym sądzicie??

Źródło:http://www.abovetopsecret.com

Pozdrawiam
  • 0

#2

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ladnie, 23 kwietnia - angielscy piloci widza ufo, 24 kwietnia - francja... czyzby jednak? :)

btw - filmiki moim zdaniem 100% prawdziwe
  • 0

#3

mickej.
  • Postów: 41
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nad ich prawdziwością przemawia to, że 3 zupełnie obce osoby nakręciły to samo Ufo. Także fake'a wykluczam od razu.

Pozdrawiam
  • 0

#4

zak.
  • Postów: 1198
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

0.o
nie mam pytan.
HQ i w dodatku na kilku filmikach to samo...
  • 0

#5 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

no no no a to ciekawe... nie wygląda na fake. mam nadzieję, że prawdziwe ;)
rzeczywiście zastanawiające jest pojawianie się ufo troszkę częściej niż zazwyczaj... może maj 2007 będzie pod znakiem spodka?
  • 0

#6

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może first contact właśnie tak ma wyglądać.
Setki a może tysiące spodków na niewielkiej wysokości rozsiane nad całym globem.Wtedy chyba każdy da wiarę w ich istnienie.
Nikt nigdzie nie mówił,że będzie to wyglądało jak spotkanie dyplomatyczne.
  • 0



#7

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

50/50 :) myśle że spokojnie można wykonać takiego fejka jeżeli siętroche orientuje w grafice.
  • 0

#8

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem czy ktos jest w stanie na podstawie tych filmow ocenic rozmiar spodka i ewentualnie wysokosc. Ciekawi mnie tez (zakladajac ze to nie fake) na jakiej podstawie Obcy wybieraja sobie miejsca, w ktorych sie ukazuja :>
Co do rozmiaru to jak na moje niewprawne oko obiekt ma jakies 20 m. a wysokosc to jakies 50-100 m. ale to tylko tak strzelam :]
  • 0

#9

psxman1 @ hedonist.fora.pl.
  • Postów: 68
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

50/50 myśle że spokojnie można wykonać takiego fejka jeżeli siętroche orientuje w grafice.


Uwierz że nie da się. Zawsze zostanie ślad chociażby jako "połyski" na w tym przypadku NOL'u

Jedyny sposób w jaki mozna to podważyć to możliwość nakręcenia tego w studio filmowym w co wątpie. Jak dla mnie 100% real
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście aż tak te nagrania "nie jarają"... rzeczywiście "coś" tam jest... ale konkretnie nie mogę powiedzieć co. Szkoda, że brak tam jakiegoś elementu, który ujawniałby "niezwykłość" tego czegoś - np. nad-fizyczne ruchy etc. Moja pierwsza myśl gdy to widzę to słowo "plama" :) Już materiały z osławionej Konferencji UFO 2005 są dla mnie o niebo lepsze niż to "coś" (póki co nic ich nie przebiło).

Dziękuje za uwagę :)
  • 0



#11

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

psxman1 @ hedonist.fora.pl - a uwierz że ufo obok WTC jednak się dało :)
Gwoli ciekawości, skoro to ponoć real - czemu zatem nie widze tego w telewizjii ?
  • 0

#12

Rysiek_INFRA.
  • Postów: 71
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mnie osobiście aż tak te nagrania "nie jarają"... rzeczywiście "coś" tam jest... ale konkretnie nie mogę powiedzieć co. Szkoda, że brak tam jakiegoś elementu, który ujawniałby "niezwykłość" tego czegoś - np. nad-fizyczne ruchy etc. Moja pierwsza myśl gdy to widzę to słowo "plama" :) Już materiały z osławionej Konferencji UFO 2005 są dla mnie o niebo lepsze niż to "coś" (póki co nic ich nie przebiło).

Dziękuje za uwagę :)


Jak dla mnie jest ewidentnie dyskoidalny obiekt a nie plama, przeciez sie porusza, nawet jesli wydaje sie ze jest nieruchomy mozna dostrzec jakby delikatne drgania, ale pozniej przemieszcza sie. Moim zdaniem material lepszy niz z konferencji bo:
1. Puszczony w necie "na goraco"
2. Nagranie tego samego obiektu przez 3 swiadkow w tej samej miejscowosci, chociaz mysle ze o innych porach

psxman1 @ hedonist.fora.pl - a uwierz że ufo obok WTC jednak się dało :)
Gwoli ciekawości, skoro to ponoć real - czemu zatem nie widze tego w telewizjii ?


Tez mnie to ciekawi, czemu trafilo to wpierw na youtube a pozniej na portale ufologiczne (jeden). Mysle, ze ludzie wola puscic cos ciekawego co zobaczyli w necie niz wiklac sie w "dochodzenia" ufologow. Ja bym zrobil inaczej :)
  • 0

#13 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Gwoli ciekawości, skoro to ponoć real - czemu zatem nie widze tego w telewizjii ?

ja tam się nie dziwię... żadna poważana stacja telewizyjna nie puści tego materiału jako temat poważny bo boi się, że narazi się na ośmieszenie i spadek popularności...

Tez mnie to ciekawi, czemu trafilo to wpierw na youtube a pozniej na portale ufologiczne (jeden)

ludzie lubią być popularni i mieć wpływ (nawet niewielki) na świat... tak więc wybierają popularne serwisy, zamiast mniej popularnych serwisów ufologicznych.
a co do tego, czy to fake... myślę, że jakieś ślady by zostały. może jakby puścić od tyłu to coś wyjdzie... ;)
  • 0

#14

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Żaden szanujący się ufolog przecież nie będzie analizował nagrań z youtube :) Tam jest kupa niepotrzebnego stafu z czego 98% powinna być usunięta.
  • 0

#15

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Też uważam, że filmy z Youtube są średnio wiarygodne, ale akurat w tym przypadku sprawa wydaje się być prawdziwa. Dlaczego nie puszczą w telewizji? A kiedy ostatnio ktoś widział w telewizji jakąś obserwację UFO? Pomimo, że obserwacji ostatnimi czasy jest mnóstwo to jeśli jakiś film się pojawi w TV to 1 kwietnia na koniec wiadomości :] Nie wiem czym to jest spowodowane, ale takie są fakty, powodem może być to co reneq napisał, a może być coś innego...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych