Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sudańczyk zmuszony do "poślubienia"…kozy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pewien mieszkaniec Sudanu został zmuszony do poślubienia kozy, po tym jak został przyłapany na uprawianiu z nią...seksu.
Sprawę nagłośnił właściciel kozy (Alifi) który wyznał, że zaskoczył mężczyznę ze swoją kozą w sytuacji niedwuznacznej, jednak nie wiedząc co dalej począć zgłosił się do lokalnej Rady Starszych.

Rada zadecydowała, ze winowajca musi zapłacić właścicielowi kozy posag w wysokości 15 tys. sudańskich dinarów (ok. 50 dolarów amerykańskich).Właściciel kozy powiedział – „Oddałem mu kozę, i z tego co mi wiadomo, ciągle są razem”.

Alifi pochodzący z Hai Malaka, powiedział gazecie Juba Post, że pewnego dnia koło północy usłyszał głośny hałas, wyskoczył z domu, gdzie zobaczył mężczyznę ze swoja kozą.

Na pytanie :” Co on tam wyrabia?” miłośnik amorów porzucił kozę, ale udało się go schwytać i skrępować.

W tej sytuacji Alifi, poradził się Rady Starszych co dalej, robić.

Rada odpowiedziała, że raczej nie powinien informować policji, tylko kazać mu zapłacić posag za kozę, ponieważ zrobił to co zwykle czynią mężowie z żonami. :rotfl:

onet.pl
  • 0

#2

Arthein.
  • Postów: 65
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Temat troche mało paranormalny..... i do ciekawostek naukowych też nie należy, poprostu żal.com.xx.org.pl
  • 0

#3

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale pośmiać się można...
  • 0

#4

Necro_666.
  • Postów: 23
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no i przez takich ludzi aids jest wśród nas.
  • 0

#5 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Zoofilia i inne zboczenia się szerzą na tym świecie...ale może przechodził kryzys wieku średniego :lol
  • 0

#6

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zarąbiste, humor mi sie poprawił :lol :lol :rotfl: a tak pozatym zoofilia sie nie szerzy, bo ona jest od zawsze tylko sie mało o niej słyszy ;)
  • 0

#7

Green Dog.
  • Postów: 54
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na to wychodzi, ze koza daje mu wiecej przyjemnosci niz kobieta :D
  • 0

#8

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żygać się chce...!!!
myśle ze ten temat nie pasuje do tego forum !!!
  • 0

#9

Hunter.
  • Postów: 302
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

żal mi tej kozy hehe
  • 0

#10

Sabaku No Gaara.
  • Postów: 560
  • Tematów: 97
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

„Oddałem mu kozę, i z tego co mi wiadomo, ciągle są razem”.

Buahaha :D

Zoofilia grasuje :D
  • 0

#11 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

W tej sytuacji Alifi, poradził się Rady Starszych co dalej, robić.

ale żeby Rady się pytać... po prostu dać facetowi nauczkę ;)
to są niezłe jaja. facet ma przechlapane u siebie, żadnej dziewczyny nie znajdzie.

„Oddałem mu kozę, i z tego co mi wiadomo, ciągle są razem”.

Na pytanie :” Co on tam wyrabia?” miłośnik amorów porzucił kozę, ale udało się go schwytać i skrępować.

coś chyba nie za bardzo ją kochał :P :D
  • 0

#12

Shadow.
  • Postów: 77
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo kolo jest zoo filem albo chciał się wyżyć na kozie bo dziewczyny nie miał xD omg co się na tym świecie dzieje
  • 0

#13

Lasocki.
  • Postów: 176
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zamknięcie ten temat w końcu czy co!!


a moze o osiołku chcielibyście podyskutować ....!

Dołączona grafika
  • 0

#14

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

co sie wyrabia na tym świecie! a tak w ogóle to ciekawe czy dla kozy sie podobało :rotfl:
  • 0

#15

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdechła najsłynniejsza na świecie koza, z którą pewien Sudańczyk był zmuszony wziąć ślub - donosi serwis BBC News.

Rosa, jak została nazwana koza, udusiła się zjadając plastikową siatkę w poszukiwaniu bardziej wartościowego posiłku. Według rozmówców reportera BBC Rosa niedawno urodziła kozła, nie był on jednak podobny do człowieka. "Wdowiec" tłumaczy, że był w tamtym czasie często pijany i odmawia dalszego komentarza w tej sprawie.

Mieszkaniec Sudanu został zmuszony do poślubienia kozy, po tym jak został przyłapany na uprawianiu z nią seksu. Sprawę nagłośnił właściciel kozy, który wyznał, że zaskoczył mężczyznę ze swoją kozą w sytuacji niedwuznacznej. Nie wiedząc jednak co dalej począć, zgłosił się do lokalnej starszyzny. Starszyzna oznajmiła, że winowajca musi zapłacić posag w wysokości ok. 50 dolarów amerykańskich oraz nadać kozie imię. Decyzja ta wynikała z chęci wywołania wstydu z powodu popełnienia przez skazanego niecnego czynu.

Historia o poślubieniu kozy przez Sudańczyka stała się jedną z najbardziej popularnych wśród internautów odwiedzających serwis BBC. Informacja wywołała również gniew mieszkańców południowego Sudanu, którzy po 21 latach wojny, chcieli być kojarzeni z czymś bardziej pozytywnym, niż z przytoczoną historią.



http://www.onet.pl
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych