Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odliczanie do wojny z Iranem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1794 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rosyjscy specjaliści twierdzą iż atak USA na Iran nastapić ma w marcu.

Rosyjski parlamentarzysta powiedział w radio Ekho w Moskiwe, że atak ten jest postanowiony i ma sie odbyć 28 marca.

Donald Rumsfeld twierdzi , że opcja militarna była już analizowana. Bill Frist (Lider Senatu) twierdzi, że USA już jest gotowa do ataku.

Tes sam parlamentarzysta (Zhirinovsky) mówi w tym samym radio :
"Wojna jest już przesądzona, ponieważ sami Amerykanie chcą tej wojny. Każdy kraj, który chce być wiodącym na Ziemi, podejmuje takie decyzje i nieboi się ich. Jeśli by niepodejmował takich działań to straciłby swoją rolę."

"Data ataku juz jest znana - jest to dzień wyborów w Izraelu (28 Marzec). Znany jest juz także całkowity koszt wojny."
___________________________________________________________________________
Źródło oraz cały artykuł: http://www.prisonpla...ackiran.htm[/i]
___________________________________________________________________________



#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wiesz sadze ze lepiej wspoldzialac z Amerykanami, a dlaczego ??
poniewaz oni szykuja sie na Rosje, a sadzac z tego co ukrywaja w swoich tajnych osrodkach badawczych to na pewno wygraja, ale jesli bedziemy dzialac przeciw nim to ile myslisz ze oni beda nas atakowali ?? wojna bedzie trwala rok ?? albo dwa ??
no co ty, co najwyzej tydzien albo dwa



#3

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe co teraz będzie powodem? A w dodatku Kaczyński jedzie do USA :evil: Źle się dzieje, obawiam się o te wojny :?

#4

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

USA pewnie się w kolejną wojnę wpakuje, a jak! I myśle że powodem może być tym razem terytorium, albo... nie wiem, jako że z geografi kiepski jestm :D
Myśle też, że znowu będą szukać sojusznika w tej sprawie i pewnie znowu wciągną Polske w tż brudną grę :P No... zobaczymy w marcu ;)



#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak to co będzie powodem ...

Iran sam mówi , że wznawia prace nad Uranem itd. !!!

Czy to prawda czy nie to już druga sprawa - lecz w kwestii Iraku Saddam mówił, że bomb itd. niema (!) ... a tu od razu Iran twierdzi , że prace trwaja lub mają zostać wznowione ...



#6

wachos.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tą ropą to macie racje. Nie pamiętam gdzie ale słyszałem, że zasoby ropy się kończą(!), a przecież wiele rzeczy pracuje dzięki ropie :? A na forum czytałem jeszcze o ataku USA na Rosje, a przecież tam są też złoża ropy(!), nie dzieje się dobrze na tym świecie ;)

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Iluminaci chcą Ropę dla Siebie ! ;)



#8

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja nie wątpie że chodzi po az kolejny o rope właśnie... a mówiąć, że nie jestem najlepszy z geografi, nie bardzo potrafie powiązać położenie Iranu i jakiś ukrytych cełów USA, choć mogę nie mieć racji. Na pewno chodzi im o kontrolowanie przemysłu energetycznego, a o co jeszcze? dowiemy się po fakcie ;)



#9

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pewnie wiecie już czemu wynalazki związane z wykorzystaniem free- energy nie mają szansy się przebić??


Podobno Iluminaci posługuja sie "wolną energią" ...



#10

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Amerykanie już przesadzają. Mają coraz więcej wrogów, za jakiś czas to oni będą celem ataków. A sam atak jest bardzo możliwy.



#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wojny o rope beda trwaly, dopuki Polacy (pamietajcie ze to my odkrylismy rope) nie odkryja czegos bardziej wydajnego od ropy i bardziej dostepnego, no nie wiem samochody napedzane energia jadrowa ;) , albo magnetyczna



#12

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie chce nic mowic i prorokowac ale... to bedzie atak nuklearny ;) Ameryka wykorzysta bombe atomowa. Wiele nieoficjalnych stron przestrzega przed tego rodzaju atakiem. Nie wiem kiedy to bylo i gdzie, ale czytalem o wizjach dotyczacych roku 2006... kiedy to wojna z Iranem, oraz bezposredni konflikt z Korea spowoduje ze stany znikna z mapy swiata... (atak nuklearny Korei).



#13

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

stany i ich sojusznicy, nie zapominaj, ale nie sadze, przeciez oni maja tam tyle stacji radarowych ze wykryliby przeciez pocisk i dezaktywowali, albo zniszczyli, czego nie mozna powiedziec o nas



#14

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

USA za bardzo się rozpychają...myślą, że są niewiadomo kim :evil:



#15

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

użyłeś słowa "myślą"? może troche mało to odpowiednie słowo, myśleć tam może tylko pare osób, a pozostale to tak jakby zombi, którzy "myślą" tak jak im się karze. powiesz żeby poszli zaatakować Iran to pójdą...




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości oraz 0 użytkowników anonimowych