Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 ciekawe zdjecia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

muciek_poland.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Na pierwszym zdjeciu widzimy samolot , najprawdopodobniej jakis lini lotniczych , ale co on mogl robic kolo budynkow wtc ?

Na drugim zdjeciu po uderzeniu"samolotu" w druga wieze cos wystaje z budynku , co to jest?

Na trzecim zdjeciu pokazany jest przod samolotu po zderzeniu sie z ... ptakiem , za tem jak samolot mogl wbic sie w wieze i wywolac tak ogormne zniszczenia ? :o
  • 0

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

ale co on mogl robic kolo budynkow wtc ?


Yyyy ... lecieć sobie do swego miejsca docelowego ...

cos wystaje z budynku , co to jest?


Zapewne efekt eksplozji , który spowodował "wystrzelenie wnętrza budynku na zewnątrz..."

za tem jak samolot mogl wbic sie w wieze i wywolac tak ogormne zniszczenia ? blink.gif


W tych sprawach expertem nie jestem , ale masa + prędkość + rozmiar = ... (jeśli źle myśle to sorry) :)

P.S.
Ogólnie dziwny temat... zobaczymy ... co sie tu bedzie dzialo... (czuwam) ;)

P.P.S.
Rozmiar twojej sygnatury nie jest zgodny z regulaminem, oczekuj działania w tej sprawie ;)
  • 0



#3

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W sumie nie sądziłem, że można coś nowego wymyślić o WTC, a tu proszę, i bynajmniej są to ciekawe pytania.
  • 0

#4

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chessman wiesz ile teorii istnieje w necie na temat 9/11 ? To co mamy tutaj to pikuś :D

Ktoś jeszcze jest chętny do tej jakże imponującej analizy, bo nie wiem czy zamykać ? ;)

Jeśli chodzi o mnie ... nie mam do tych zdjęć jakichś nadzwyczajnych koncepcji... next...
  • 0



#5

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja chciałam tylko zauważyć że samolot na zdjęciu nie jest wielkości tych które rzekomo udeżyły w WTC więc nie ma co tutaj poruwnywac samoloty prywatnego który nie wygląda na super wytrzymały do tego co latają nim ludzie.
  • 0

#6

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prywatny Odrzutowiec, a boeing. Zrobiony z tych samych materiałów, więc ja nie widzę żadnej różnicy między wytrzymałością...
  • 0

#7

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

z tych samych materiałów??hmm szczerze mowiac to watpie czy aby z identycznych..a jak juz to czy w taki sam sposob mocowane zabezbieczane itp....wieksze sruby, grubsza warstwa materialu i jego sklad aby mogl wytrzymac te warunk, temp jakie tworza np turbiny o ile wieksze od prywatnych samolotow.....
ale co racja to to ze tamten przyklad z potakiem jest smieszny...juz to widze jak taki kobylasty za przeproszeniem boeing zostal by tak uszkodzony od jakiegos kruka czy tam jakiejs kaczki....to jakie i uniki trzeba bylo by robic ...bez sensu przyklad :P
  • 0

#8

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie znam sie na samolotach ale boengi (?) są wiekrze latają wyżej co nasuwa mi pomysł na to że są montowane jakoś tak żeby wytrzymac różne temperatury etc... co ten ciągnie za soba wytrzymalosc na uderzenia.
  • 0

#9

muciek_poland.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
to zdjecie mnie rozbroilo :rotfl: :lol
  • 0

#10

suspect0.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

rozumim ze rozbroilo w sensie jak ta stara kwo....pani sobie lezy i oglada spektakl??no zaiste dosc wyluzowana jest widze....
co do drugiego zdjecia z peirwszego postu to tam przypadkiem to co rzekomo wystaje z wieży WTC to zapewne rzeczy, które przy zaparkowaniu boeinga z wielka sila zostaly odrzucone + wybuch to pewnie wszystko wystrzelilo jak z procy a dlatego akorat w tym miejscu bo boeing a raczej dziub jego uderzyl rowno legle i tak polecialo wszystko.....jezeli w ogole ktos wie o co mi chodzi :P ;)
  • 0

#11

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdjęcie 1: Samolot w powietrzu.
Nic dziwnego. Wieże jeszcze stoją. W tym czasie jeszcze bardzo wiele maszyn znajdowało się w powietrzu.

Zdjęcie 2: Rozumiem, że ma być to dziób samolotu.
Starczy obejrzeć nagranie video, żeby się przekonać co to jest.

Zdjęcie 3: Samolot kontra stalowe kolumny.
Nic nadzwyczajnego. Samolot wybił dziurę w budynku uszkadzając stalową konstrukcję kolumn głównie w miejscach łączenia (nitowania) elementów. Sam samolot wskutek tego uległ praktycznie całkowitej dezintegracji.

Jak dla mnie temat do zamknięcia. ;)
  • 0



#12

amenva.
  • Postów: 45
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

e. kinetyczna = mv^2/2
podstaw sobie dane, okresl z jaka predkoscia lecial samolot, sprawdz ile wyjdzie dżuli a pozniej przelicz sobie to na ilość trotylu.

dj_cinex : "I jak rzekł... tak zrobił" - czyt. closed. Gdyby ktoś miał coś "rewelacyjnego" odnośnie tego tematu zapraszam na PW.
  • 0

#13

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo dużo osób stwierdziło że zdjęcie nr 2 przedstawia oczywisty efekt kumulacji pyłu po eksplozji, co uważam jako absurd choćby z powodu kratownicy która automatycznie rozproszyłaby skumulowany wybuchem pył :mrgreen:
Czasami usłyszana przez wiarygodną osobę prawda nie skłania nas do indywidualnego wysiłku, więc stwierdzamy że jest to oczywiście pył po eksplozji.

To samo zjawisko zarejestrowane kamerą z drugiej strony budynku:

LINK
  • 0



#14

Kamyk..
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedzcie mi jedno. W jaki sposób samoloty, które uderzyły w WTC mogły spowodować aż tak wielkie spustoszenie i zawalenie się wież, jak WTC było z tego co czytałem konstrukcją, która miała chronić przed ewentualnym atakiem powietrznym?
Dla mnie taka rzecz jest dziwna.
  • 0

#15

DziewczynkaBezZapalek.
  • Postów: 42
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

rozumim ze rozbroilo w sensie jak ta stara kwo....pani sobie lezy i oglada spektakl??no zaiste dosc wyluzowana jest widze....



A mi sie to zdjecie podoba, wlasnie tak chcialabym patrzec na koniec swiata, naloty kosmitow itp (jesli takowe beda).
A co niby miala zrobic ta kobieta? Skoro nie mogla pomoc, lezala sobie i ogladala w spokoju xD <-- lekko ironicznie :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych