Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwna przypadłośc


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam tak czasem,że np. skupiam się na jednym punkcie,wtedy....odlatuję.Cos w tym stylu.Skupiam sie na punkcie i wtedy tak jakbym przestał istnieć,dosłownie,nie odbieram bodźców zewnętrznych,nie myślę o niczym.Po jakimś czasie przychodzi jakies walnięcie w łeb,powrót do rzeczywistości.I jestem wtedy otumaniony,nie wiem gdzie się znajduję,musze sie oswoic z sytuacja.Co to może bć?Rozmawiałem z kilkoma znajomymi,żaden nigdy czegoś takiego nie przeżył.Jest to dziwne,bo moge to samodzielnie wywołac,czasem jest to nieśdiadome.Może wiecie o co moze chodzić?Co to za stan?
  • 0

#2

Wlokus.
  • Postów: 111
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A gdy jesteś w tym stanie to słyszysz coś??
  • 0

#3

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chcę cię w żaden sposób urazić, ale takie rzeczy przydarzają się ludziom autystycznym.
Chociaż z drugiej strony takie zamyślenie to nic strasznego :) Każdemu się zdarza. A robisz to umyślnie, czy samo przychodzi?
  • 0

#4

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie dziwna sprawa.
A sprawdz swoje zdolności Telekinezy.
  • 0

#5

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wlokus właśnie nic nie słyszę,wszystko jakby przepływa obok mnie.
Azurewrath hehe,na pewno nie jestem człowiekiem autystycznym :)

I czasem to sam wywołuję,ale czasem nieświadomie to sie pojawia.
  • 0

#6

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A sprawdz swoje zdolności Telekinezy.

No tak, jak coś nie tak, to pewnie ma zdolności telekinetyczne.

Osobiście polecałbym udać się na jakieś badania neurologiczne.
  • 0

#7

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też mi się coś takiego zdarza, ale jak jestem skrajnie zmęczona i ktoś pozwoli mi usiąść na chwilę. To jest takie odpoczywanie z otwartymi oczami;]
  • 0



#8

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To normalne, wielu ludzi tak ma. Porostu jestes tak skoncentrowany na jednej rzeczy ze nic do ciebie ni dochodzi. Ja tez tak mam jak gram w diablo albo cos takiego......wtedy mozna do mnie mowic a ja nie kontaktuje...nie odpowiadam i nie widze niczego poza diablo
  • 0

#9

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tak mam czesto, ale mi piszczy jak ja to mowie: "cisza piszczy." i w myslach tak jakby wibrowalo w lewo w prawo. jak juz pomysle nie chce, nie chce- przestaje wibrowac i jak zamkne oczy jest normalnie nie wibruje;p ale u mnie to prawie od razu przychodzi. a i ja otwieram oczy to sa takie czarne krechy i zamazane. dziwne uczucie lekka sie robie;x
  • 0

#10 Gość_reneq16

Gość_reneq16.
  • Tematów: 0

Napisano

Też mam coś takiego, kiedy na przykład czytam książkę. Tak się na tym skupiam, że nie słyszę niczego, a widzę tylko książkowe opisy w stworzone w mojej wyobraźni... A nie tylko książki :D Film, gra komputerowa, etc... Moim zdaniem to normalne ( no chyba, że ze mną jest coś nie tak :lol )
  • 0

#11 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak dla mnie to nic paranormalnego...no chyba że wtedy czujesz że znajdujesz się poza ciałem...w przeciwnym razie radzę się nie martwić... :D
Jak byłam dzieckiem też miałam dziwne problemy,m.in. z lunatykowaniem w czasie pełni...jeśli spałam przy oknie to zawsze w nocy albo wchodziłam na ściany albo oglądałam wyłączony telewizor :roll:

może i tobie z czasem przejdzie, ale jeśli jest to uciążliwe w jakiś sposób to dla świętego spokoju zgłoś się do specjalisty...
  • 0

#12

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mi sie wczoraj udało oobe, ale to zupelnie nieświadomie, leżałem w łóżku, zamknąłem oczy i wyobrażałem sobie startujący F-16 wtedy poczułem mrowienie i po chwili widzialem swoje ciało od góry jak leżałem w łóżku , uczucie trwało krótko, potem wróciłem do ciała i próbowałem jeszcze raz, poczułem tylko jak z siebie wychodze, lecz nie udało sie, nie opanowalem jeszcze oobe ale przynajmniej to już coś.
  • 0

#13

RedHousePainters.
  • Postów: 182
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Adders to już coś ? To bardzo duzo! :D Tylko ze najlpeiej jak byś napisał to w temacie: Nasze doświadczenia z oobe :)
Pozdrawiam
  • 0

#14

adders.
  • Postów: 88
  • Tematów: 12
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

napisalem to tu, bo zinterpretowalem początek posta jako jakis związek z oobe więc opisałem swoj tutaj.

rzecz polega na tym że nie kontroluje tego. , dlatego zbyt krótko widziałem siebie od góry, w kazdym razie bede próbował dalej, napisze pw w tej sprawie do ciebie
  • 0

#15

Jack Bauer.
  • Postów: 174
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja miałem coś takiego, że jak czytałem np: książkę to odlatywałem w trans i wyświetlał mi się "film" opisujący przebieg książki :)
Mogłem całą 1000-stronnicową książkę skończyć w pół godziny....
Szkoda, że teraz to znikło....szkoda!
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych