Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś dziwnego w moim domu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Djibril Cisse.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Słuchajcie bo to co napisze będzie braddzo dziwne takie oto miałem przydarzenia.


Kiedyś chyba rok 2002 spałem obudziły mie głosy które wołały Sebastian (czyli moje imie)
Obudziłemsię poszłem do Wc.
Wruciłem do łóżka.Leżałem aż w koncu znowu to usłyszałem siadam patrze a to biała postać lecąca
(nie idąca) do mnie sparaliżował mnie ten widok nie mogłem zamknąć oczu podeszła do mnie dotkła mnie i znikneła!!!! to prawda bo do dzisiaj pamietam tą zimną ręke.
  • 0

#2

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Faktycznie, bardzo naturalna reakcja jak sie słyszy w nocy głosy wołające twe imię... iść do WC... Moim zdaniem mogło ci się to przyśnić, jeśli to był pojedynczy epizod...
  • 0



#3

eros_14.
  • Postów: 86
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy zmarł Ci ktoś w rodzinie albo coś ?
  • 0

#4

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może ten byt (według mnie duch) potrzebuje twojej pomocy. Pomódl się za niego i poproś , aby cię już nie nękał.Oczzywiście nie wykluczam , że to ściema albo zwidy niewidy.
  • 0

#5

ShadowLady86.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Djibril Cisse, czy to nie Ty w dziale o Duchach napisałeś równie fascynującego posta o "przygodzie" w niedokończonej budowli? Jak dla mnie to coś dużo masz tych dziwnych przeżyć ;)
Poza tym zgadzam się z przedmówcą - Twoja reakcja była co najmniej dziwna, no chyba że ten głos wołający Cię po imieniu dochodził właśnie z Wc :D
  • 0

#6

skorpits.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

elo ziomek ja miałem to samo dzisiaj obudziłem się w nocy poszedłem do wc. wróciłem, położyłem się na łóżku i patrząc w sufit obróciłem wzrok w lewo zobaczyłem (nie śmiać się) członka klu klux klanu (czy jak to się pisze) sparaliżowało mnie kompletnie. Stał tam bez ruchu i patrzył się na mnie. czułem wtedy ze chce mi zrobić krzywdę zasłoniłem głowę poduszką i po chwili odsłoniłem nie było go tam. Matka rano mi opowiadała jak krzyczałem w nocy:/. A i jeszcze jedno nie jestem czarny ;)
  • 0

#7

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ojojoj :aaa:
Miales do czynienia z duchem KKK, oj niedobrze, bardzo niedobrze. To jest najzlosliwsza i najwredniejsza bestia, jaka sie mogla przyplatac :cry: . Zdarzaly sie juz przypadki, ze meczyla ludzi przez kilka lat, dzien w dzien :o . Wiekszosc, wycienczona psychicznie, ladowala w "specjalistycznych" zakladach. Najgorsze jest to, ze nie ma na nia rady, najbardziej wykwalifikowani egzorcysci rozkladaja bezradnie rece. Bedzie meczyla, az sie jej znudzi i znajdzie sobie nowa ofiara. Nie zazdroszcze ;(

Ps:, mam przeczucie, ze:
a) miales paraliz senny, jednak to, ze zdolales zakryc glowe poduszka swiadczy o tym, ze to nie byl paraliz, wiec
b)sciemniasz ziomus :P
  • 0

#8

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to prawda bo do dzisiaj pamietam tą zimną ręke



wczoraj wyprowadziłem psa na spacer to prawda bo miał potem łapy wybłocone :wow:

mam nadzieję że mi wierzycie :aaa:
  • 0

#9

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cos ostatnio duzo tutaj rodzi sie takich opowiesci - normalnie jedna po drugiej i wszystkie zakladane przez poczatkujacych uzytkownikow, wiec - prosze przestancie / przestan sie bawic w wymyslanie tych glupot i zakladanie co piec minut nowego watku o duchu z wc :/
  • 0

#10

Matthew.
  • Postów: 73
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to prawda



I wszystko jasne ;)


ps. tak a mnie wczoraj odwiedzil UFOk, dotknal mnie i zniknal tak jak w Twojej sytuacji! Wowowowow, nie ma to jak bujna wyobraźnia xD
  • 0

#11

Mast.
  • Postów: 97
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem ściema i to niezbyt sprawnie wymyślona.First:kto o zdrowych zmysłach,słyszac głosy wołające go po imieiu,szedłby do kibla?? Po drugie: jakaś nienaturalna reakcja tego niby-ducha.Po trzecie,tu mój prywatny wniosek-może jak cię ta zjawa "dotkła" zabrała Ci ortografie?
  • 0

#12

Prince.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam propozycję - niech każdy kto opisuje historie z duchami i takimi tam niech przyrzeknie na honor i na Biblię (jeśli wierzy w Boga). Jak skłamie to będzie wg. nas bez honoru.
  • 0

#13

Radar.
  • Postów: 89
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taaaa przysiegam na Biblię widziałem ducha, przysięgam na honor był żółty, przysiegam na Boga latał tu i ówdzie :mlotek: wszystkie nowe tematy zaczynały by sie... dziwnie :/
  • 0

#14

kassia13.
  • Postów: 81
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie to wymyśliłeś .
Nie będe ci tu wyjeżdżać z argumentami , które dowodzą , że tak jest , bo większość osób już je wymieniła , ale
robienie sobie tzn. "JaZdy" z duchów itd. i przy okazji z tych , którzy w nie wierzą (m.in mnie ) nie jest w porządku :)
  • 0

#15

Matix66.
  • Postów: 13
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Miałem coś w tym stylu przerazające brrr...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych