Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lemurianie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm szukam informacji o tej cywilizacji
jedyne co wiem to to ze lezala na oceanie indyjskim
  • 0

#2

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mnie zafascynował Sumer (który przebadałem) ... tej cywilizacji nie kojarzę ... ale z chęcią bym sie zapoznał ...

Może pan "google" nam pomoże ?
  • 0



#3

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam tu troche informacji:

Inną teorią o pierwszych ludziach podzielił się austriacki badacz tajemnych nauk Wschodu, Rudolf Steiner (1861-1925). Powiada on, że "w okresie lemuryjskim właśnie, otrzymał człowiek pierwszy zaczątek jaźni". Legendarna Lemuria miała leżeć gdzieś pomiędzy dzisiejszym Madagaskarem a Półwyspem Malajskim. Brak jest jednoznacznych dowodów na istnienie Lemurii. Jej historia miała być prawdziwa na długo przed zagładą Atlantydy. Według Rudolfa Steinera, Lemurianie potrafili wykorzystywać właściwości i potencjał swojego mózgu w 100%, dzięki czemu dokonywali rzeczy, które nasza cywilizacja uznałby za nieprawdopodobne cuda.


  • 0

#4

FeiDei.
  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no zbytnio nie
tylko ze pochadza z kosmosu :

900000 lat przed naszą erą: Kolonia zwana Lemurią została osadzona na Ziemi. Przez następne 850000 lat Lemurianie rozciągneli swe terytorium na prawą półkulę Ziemi.

500000 lat przed naszą erą: Lemurianie zasiedlili kolonie zwane córkami kolonii ( Atlantyda, Yu-dzisiejsze Centralne Chiny i Tybet a także Liban i Egipt.


w tym problem ze piszasz o obecnych ladach oprocz atlantydy a widzialem gdzies mapke ktora pokazuje ze laczy australie z azja a jej pozostalsciami moze byc madagaskar, sri lank itp
  • 0

#5

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pomiędzy Azją i Australia stykają się płyty tektoniczne.Jeżeli ta cywilizacja kiedyś tam była mogła zostać zniszczona przez trzęsienia ziemi.

[ Dodano: 2006-01-25, 09:14 ]
Mam jeszcze o Lemurii.

Lemuria to hipotetyczny kontynent, istniejący (wg kwestionowanych obecnie teorii) w przeszłości na obszarze dzisiejszego Oceanu Indyjskiego i pogrążony pod jego powierzchnią ok. 34 mln lat temu. Pozostałościami Lemurii miałyby być Madagaskar, Cejlon i inne mniejsze wyspy.

Za istnieniem Lemurii przemawiają niektóre świadectwa florystyczne i faunistyczne (np. występowanie identycznych lub podobnych gatunków na oddalonych od siebie wyspach). Współczesna wiedza geologiczna wyklucza możliwość istnienia Lemurii.



[ Dodano: 2006-01-25, 18:55 ]
Dlaczego już nikt nie chce dyskutować o Lemurii :( ..zaczyna mnie to interesować.
  • 0

#6 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

mam jedno ale co do 100% uzywania swojego mozgu.O ile mi wiadomo z roznych zrodel,gdybysmy potrafili wykorzystywac caly mozg(sadze ze mozemy to osiagnac jedynie poprzez ewolucje) bylibysmy po_prostu czysta energia(do takiej doskonalosci dazy czlowiek) i bylibysmy samowystarczalni niczym Nasz Bog(w ktorego wiekszosc wierzy).Potrafilibysmy robic praktycznie wszystko poczawszy od telekinezy po teleportacje.Czas nie mialby dla nas znaczenia i nasza swiadomosc istnienia i poznania swiata bylaby na najwyzszym szczeblu owej swiadomosci.to sa moje przekonania poprzedzone wczesniejszym zapoznaniem sie z tym aspektem ale jak jest naprawde sie zobaczy:)

[ Dodano: 2006-03-02, 23:12 ]
chcialem dodac na koniec ze gdyby byli takiej formy bytem to raczej nikt kto jest materialny nie_byłby w stanie ich dostrzec.Oni nie potrzebowali by zywnosci,snu,rozwoju technologicznego bo mogliby wszystko, kompletnie wszystko.
  • 0

#7

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tym że mogli by zupełnie wszystko to na czym się opierasz??? dla mnie wykorzstanie mózgu w 100% oznacza możliwość telekinezy lewiacji telepatii i jasnowidztwa. Dla mnie to co napisałeś to jakieś s-f ale szczerze mówiąc całe to forum porusza takie tematy wiec może masz racje :smile:
  • 0

#8

tsode.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I co jest chyba najwazniejsze w kwestii Lemurian.
Istnieli wylacznie w formie eterycznej.
  • 0

#9

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muhad ma rację, skoro oni byli eteryczni to skąd wiadomo, że naprawdę istnieli przecież nikt nie mógł ich zobaczyć! Jakieś dziwne to...
  • 0



#10

Bielak.
  • Postów: 287
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No macie racje.
Kiedyś w jednym z pierwszych odcinków stargate pierwszego sezonu byl odcinek gdzie dostali się na planete zamieszkiwaną przez ludność eteryczną czyli ich nie widzieli i ten odcinek pozwala mi to sobie lepiej wyobrazić i poukładać
  • 0

#11

----.
  • Postów: 359
  • Tematów: 75
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

znalazlem taka mapke :

Dołączona grafika

na czerwono podobno sa obszary ktore kiedys wchodzily w sklad Lemurii
  • 0

#12

EMU111.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Tez mnie BAAARDZO interesują Lemurianie!
Wedlug opowiesci Borysa - chlopca z marsa lemurianie mieli po 9 metrow wzrostu i byli kilkaset razy bardziej rozwinieci fizycznie jak i psychicznie od ludzi.

Mam kilka teori na temat istnienia Lemurianów.
1. Spojrcie na post "żarówka w starozytnosci" czy jakos tak... na hieroglifach są niewolinyc (ci mniejsi) i ich wladny o wiele wieksi. Nie wykluczone ze to wlasnie są ci lemurianie.
2. Maly Borys - chlopiec z marsa opowiadal wiele o lemuranach np to ze pod ktorąś z egipskich piramid jest ukryta bardzo wazna rzecz dotycząca egzystencji Lemurian. W Sfinksie bodajze przy uchu sfinksa jest jakis klucz czy zamek otwierający co tego na_razie nie_wiem ;)

Zachecam do przeczytania postu z BORYSEM. naprawde zaskakujące!!!
  • 0

#13

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lemuria. Hipotetyczny kontynent, stworzony przez bodajże XIX wiecznych naukowców, którzy nijak nie byli w stanie odpowiedzieć na pytanie, skąd wzięły się na Madagaskarze lemury (stworzonka podobne do małp). Widzieli podobne małpki a pobliżu Indii, więc, nieznając teorii o przemieszczaniu się kontynentów wymyślili fikcyjny kontynent, zwany właśnie Lemurią (od lemura), który miałby być "pomostem", po którym dzielne lemurki przedostałyby się z Azji na Madagaskar. Zatem jest to wyłącznie wymyślony ląd, który nigdy nie istniał. Dopiero ok 20 do 30 lat później, ktoś dorobił sobie teorię o tym kontynencie przerabiając hipotezy biologów, na "rozwiniętą cywilizację" :lol :
  • 0



#14

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

gdybysmy potrafili wykorzystywac caly mozg(sadze ze mozemy to osiagnac jedynie poprzez ewolucje) bylibysmy po_prostu czysta energia(do takiej doskonalosci dazy czlowiek) i bylibysmy samowystarczalni niczym Nasz Bog(w ktorego wiekszosc wierzy).

Ogólnie to bardzo ciekawy pogląd. Myślę, że najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Tylko tak się zastanawiam nad samowystarczalnością Boga, jeśli założymy, że to ten chrześcijański Bóg. Czy faktycznie jest samowystarczalny, skoro stworzył świat i nas, ludzi? Teoretycznie tak, ponieważ nie potrzebował nikogo do pomocy, by wszystkiego dokonać, jednak z drugiej strony.. W jakimś celu nas stworzył. Gdyby był samowystarczalny tak bezsprzecznie, nie potrzebowałby wszechświatów, ani ludzi. Nie odczuwałby braku niczego, skoro miałby siebie.. Czy ktoś rozumie mój tok myślenia? Boję się, że za gorąco tu u mnie i za dużo myślę ;)
Po prostu zastanawiam się nad znaczeniem tego słowa w praktyce :cafe:
  • 0



#15

Kaczu.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tutaj całe książki powstają, a o Lemurii wystarczy wiedzieć tyle co napisał Aquila, bo to jest jedyna wersja
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych