Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne uczucie (mocy?)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#1

NDRain.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie szanownych interlokutorów.

Zgłaszam się do was z pewną sprawą która ostatnio mnie zaszokowała. Ponieważ myślałem ze taka „moc” odczuwają wszyscy ludzie. Jednak gdy opowiedziałem o tym paru osobom, usłyszałem ze nigdy o czymś takim nie słyszeli a tym bardziej nie odczuwali. Chodzi mi o to że odczuwam między dłońmi uczucie pola magnetycznego. Najlepszym i wręcz idealnym przykładem do tego co odczuwam. Są dwa magnesy przybliżane do siebie tymi samymi biegunami. Gdy trzymam ręce w odległości ok. 1m od siebie odczuwam jak bym między dłońmi miał balon, a gdy już zbliżę do siebie dłonie na odległość ok. 40cm odczuwam jak bym dłońmi obejmował ciężką piłkę. Możecie mi powiedzieć co to może być i do czego może mi się takie coś przydać, a jeżeli tak to jak to rozwijać.


Pozdrawiam
  • 0

#2

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale caly czas tak masz ?? tzn. nigdy nie mozesz swobodnie zlaczyc ze soba dwojga rak ? :hmm:
  • 0

#3

NDRain.
  • Postów: 32
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale caly czas tak masz ??


Tak, cały czas i odkąd pamiętam.

tzn. nigdy nie mozesz swobodnie zlaczyc ze soba dwojga rak ? :hmm:


Mogę, tylko muszę to zrobić szybko, bo gdy złączam dłonie wolniej zawsze to odczuwam.
  • 0

#4

Destro.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz mam coś podobnego , i mam pewną teorie zwiazaną z bioenergoterapią... napisz pw
  • 0

#5

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może i bioenergoterapia też, ale czytałem, że często podobne odczucia mają osoby o zdolnościach medialnych. Spróbuj też z telekinezą.
  • 0



#6

Aramroth.
  • Postów: 213
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To znaczy, uczucie takiego jakby gęstego powietrza? Też tak mam :D
To najprawdopodobniej jest po prostu energia, twoja aura. Spróbuj siłą woli przesuwać to coś :D
  • 0

#7

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

moze sproboj sprzedac swoja dusze diabłu to napewno rozwinie twoje zdolnosci...

a tak wogle to cwicz sobie te zdolnosci moze do czegos dojdziesz i bedziemy mieli polskiego crissa angela...
  • 0

#8

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja jedyne co czuje zbliżając do siebie ręce to zimno :P
  • 0

#9

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Heh, nie potraficie tego sprecyzować ?? Ehh... amatorzy :P

Z jakiegoś powodu potrafisz wytworzyć psi balla. Poczytaj trochę o tym to się dowiesz więcej.
  • 0



#10

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Może to born-psi? Fenix... Where are you?
  • 0

#11

j.z.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja jak złączam ręce, czuje gorące ciepło ;'d tzn. ja ich nie złączam tylko przysu(ó)wam. (przysuwam, przysówam.. ów? e tam) z resztą- jak złączam też :)

nie wiem czy Ci zazdrościc, czy nie. ale Ci zazdroszczę;d

@Wiesiek- czyten psi ball (hyh jak pieska piłka) może komus coś zrobić? bo ja coś tam czytałam, że to jest taka zdolność włączania np. kompa bez naciskania żadnych guzików i, że radia jak się podchodzi inaczej odbierają.. pf jak ja idę to też gorzej odbierają może dlatego, że widzą mą twarz? <joke>
ale nie wiem czy to dokładnie to. widziałam na jakimś obrazku, że to jakaś kula. *mm moze sama nazwa na to wskazuje?*

edit@ okiz, okiz poczytałam trochę i z tego tekstu (który przeczytałam..)
tu masz cos wiecej o psi ballu, bo moze jednak to to:'d
http://www.niewyjasn...Ball-t8847.html
  • 0

#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

NO tak czy inaczej odpowiem ci :P

Czujesz ciepło tylko z zależności jaką energią dysponujesz i jakiej do tego używasz. Ja osobiście czuję zimno, bo dużo energii jaką pobieram pochodzi z wiatru i powietrza.

Psi balle mogą coś zrobić, ale to są tak podstawowe formy energii, że używa ich się raczej tylko przy nauce manipulacją energią. Można za ich pośrednictwem przesyłać energię, atakować, pewnie coś jeszcze, ale nie pamiętam w tym momencie :P . Raczej o tym, że można przez nie kontrolować urządzenia elektryczne czy na nie wpływać to nie słyszałem, ale to raczej tylko przez aurę a nie przez psi balle, kiedy się zbliżasz do urządzenia.

Co do twojego przypadku, to nic paranormalnego, po prostu wchodzisz i blokujesz lekko fale radiowe. :D Pochodź dookoła radia i wtedy zobaczymy czy to coś paranormalnego :P .

No raczej nazwa to wskazuje, że to kula energetyczna. I wygląda jak kula, tylko że nie zawsze da się ją zobaczyć.
  • 0



#13

pandewilek.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedy złączę ręcę to czuję zimny wiaterek i moc.
Tutaj są testy na telekinezę
http://www.fourmilab...ments/pendulum/
Tyle udalo mi się uzyskać. Ręce miałem przy monitorze (na liczniku przekraczało 60) Czy to znaczy, że mam zdolności psychokinetyczne
Dołączona grafika
  • 0

#14

Szada.
  • Postów: 486
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie wierze w te ntest litosci przeciez to co dzieje sie z ta kulka jest juz zrobione i wspawione jako gif... :)

raz mi wyszlo 20cos a teraz -20cos;)
  • 0

#15

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kiedyś obaliliśmy działanie takiego czegoś. Sam nawet zrobiłem testy. Zrobiłem 10 powtórzeń, w których się koncentrowałem i 10, przy których nic nie robiłem. Wyniki doskonale pokazały, że to nie działa.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych