Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chłopiec z ogonem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1

oalxazar.
  • Postów: 47
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezwykła mutacja. Ponoć bardzo rzadka. Czy taki przypadek można uznać za dowód słuszności darwinowskiej teorii ewolucji? :hmm: Nie jest to jednak przedłużenie kości ogonowej, gdyż ów "ogon" nie zawiera kości.



Interesujące jest również zachowanie ludzi wobec tego dziecka. Ten chłopiec czczony jest jak jakieś bóstwo... :hmm:
  • 0

#2

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo w ich kulturze, Bóg miał urodzić się pod postacią takiego właśnie dziecka - słuchałeś w ogóle, co tam mówili?? :)

Faktycznie dziwne to, ale raczej jest to bardzo żadna mutacja niż jakieś boskie coś...
  • 0



#3

DaVinci.
  • Postów: 205
  • Tematów: 8
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zwykła mutacja, jakaś narośl skórna, to tak jak te skrzydlate koty, ogon bez kości ? to co to za ogon, i co ma to wspolnego z ewolucją?

A tak po za tym na początku myślałem ze pokazują go z przodu, to byłby dopiero ogon :lol :

Widać też że ma coś nie tak zkończynami.
  • 0

#4

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Napewno jest to wada genetyczna czy też własnie mutacja ten ogon nie może być ogonem jeśli nie ma w nim kości ogonowej.
  • 0

#5

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Normalne to zjawisko nie jest.
Ale z drugiej strony każdy człek ma kość ogonową.
Myślę,że lekarze powinni zoperować to dziecko,żeby w przyszłości nie stało się obiektem szyderczych śmiechów.
  • 0



#6

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Myślę,że lekarze powinni zoperować to dziecko,żeby w przyszłości nie stało się obiektem szyderczych śmiechów.

Jakich śmiechów, przecież oni go uważają za boga, nikt tam się z niego nie śmieje to nie Polska :P
P.S.
Ciekawe czy zmienia się w wielką małpę podczas pełni ;)
  • 0

#7

Danki.
  • Postów: 360
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up nie! on podczas pelni sie zmienia w krokodyla a jak jest zacmienie slonca to w chomika xD
ja mysle ze to jest zwykly wyrostek skórny i nic niezwyklego (nie liczac tego ze to jest takie zadkie)
  • 0

#8

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj oglądałem ten filmik i po obejrzeniu aż mi szczenka o klawiature uderzyła... współczuje dziecku... zapewne to mutacja jakaś ale bądź co bądź dziecko jak dorosnie bedzie miało problemy z siadaniem ;) ... peace
  • 0

#9

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uuu nie przyjemna sprawa :/ biedne dziecko, może i jest tam czczone ale i tak uważam że ma pecha :( a co do zjawiska to zgadzam się co do tego że to jakaś narośl wytworzona przez naskurek
  • 0

#10

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mimo wszystko słodkie, malutkie dziecko. Jak dla mnie nie można go skazywać na nic, bo mimo tych "mutacji" to i tak dziecko.

Ja bym mu nie usuwał tego ogona, dopiero jak dorośnie żeby sam sobie zdecydował o tym, bo to w sumie jego ciało.
  • 0



#11

Dark Shadow.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jakaś mutacja i tylke chodz nie chaciała bym żyć z czymś takim :mlotek:
  • 0

#12 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Faktycznie dziwne to, ale raczej jest to bardzo żadna mutacja niż jakieś boskie coś...


o widze że mamy kolejnego znafffce od bogów, jak według ciebie wygląda boskie cos skoro to nie jest boskie coś ? pwnie musi mieć na imie jezus i być żydem :D żałosne

Warn - Pylbas
  • 0

#13

Wiciu.
  • Postów: 255
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakby co to Jezus. Jak nawet w to nie wierzysz to weź pod uwagę że jest to imię a imiona o ile mi wiadomo (nie zależnie czy żydowskie, rumuńskie, cygańskie) zawsze pisze się z dużych liter, no chyba że jesteś z tych co uważają że wszyscy są równi ale są też równiejsi... :wall:
  • 0

#14

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze co mi przyszło do łba, to ten koleś z DragonBalla :]

Na filmie pokazywali jego ręce i nogi, jakby też tam miał za dużo skóry,
a tak efektownie ukazało się to tylko z tyłu pleców. Rzadkie schorzenie.

Może to ten fałszywy prorok/bóg co ma przyjść ze wschodu? :D
  • 0

#15

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To nie żaden bóg jest nas na ziemi 6 miliardów więc może się zdażyć ktoś z takimi deformacjami i zluzujcie troche z tą ortografią przecież to tylko forum to ze ktoś tak pisze to po prostu z lenistwa (przecież i tak wiadomo o co komu chodzi). chruszczow żyd też człowiek ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych