Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jezus na stacji metra?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wierzący i ciekawscy gromadzą się na stacji metra w Sydney w Australii, aby zobaczyć obraz, który pojawił się na ścianie jednego z peronów. Wielu z nich wierzy, że przedstawia on Jezusa Chrystusa.

Dołączona grafika


Obraz, który jako pierwszy zauważył pasażer pociągu, wzbudza wielkie zainteresowanie. Pracownicy stacji Waverton zabezpieczyli peron, aby nikomu z przybywających na stację nic się nie stało.

Prawdopodobną przyczyną powstania obrazu jest rozkład białej farby na ścianie, ale Kościół jest otwarty w sprawie "Mesjasza z Waverton". Mimo, że chrześcijanie oczekują dnia spotkania z Jezusem twarzą w twarz, nigdy nie możemy pewni, że jakikolwiek tego typu obraz jest autentyczny – powiedział wielebny Andrew Leslie z Anglikańskiego Kościoła Północnego Sydney, który sam ma wątpliwości na temat obrazu.

http://wiadomosci.wp...mp;ticaid=13016
  • 0



#2

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakoś strasznie naciągany ten "Jezus"...
I niby po co miałby się tam ukazywać?
Nie widzę sensu ;)
  • 0

#3

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra - niby jest tu jakaś twarz, ale wybaczcie - Chrystusa to mi to nie przypomina :D
  • 0

#4

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja tutaj widzę twarz jakiegoś gościa z dosyć stylową bródką, ale jeśli to jest Jezus, to ja jestem alfonsem :D
  • 0

#5

Kudłaty.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja widze tylko jakieś mazy nic więcej.... chociaż jakby się lepiej przyjżeć na siłę da się zauważyć pewne zarysy męskiej twarzy.. ale aby odrazu mowić , że to twarz Jezusa to troche przesada... taka jest moja opinia... peace
  • 0

#6

Bukaj™.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze mówiąc ja tutaj żadnej twarzy nie widze:/ MÓGŁBYM jedynie wyodrębnić tutaj oczy, nos i usta ale twarzy to raczej nie bardzo. A co dopiero o stwierdzeniu czyją twarz mi ten obraz ma przypominać...
  • 0

#7

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja tu widzę głowę lwa :D
Jak się przyjrzeć to można WSZĘDZIE i WSZYSTKO zobaczyć...
  • 0



#8

Żbik.
  • Postów: 769
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zawsze jak przez przypadek pojawi się jakis zarys twarzy lub inne tego typu, ludzie doszukuja sie wizerunku Jezusa, tak było, jest i będzie.
  • 0

#9

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widzą co chcą. Ja widze czaszkę w hełmie :D
  • 0



#10

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tam widze jakąś bezkształtną breje a nie tważ Jezusa :P
  • 0

#11

peyton777.
  • Postów: 147
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"twarz" omg

może na żywo wygląda bardziej realistycznie.
  • 0

#12

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heheh... teraz zacząłem tu szaraka widzieć xD
  • 0

#13

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faktycznie, mi też bardziej to szaraka przypomina niż Jezusa.

Gdzie tu jaki Jezus? Zwykły zaciek, sama mam na strychu taki "obraz" na ścianie w którym można dopatrzeć się stojącej osoby - a jak powstał? Poprostu dach przeciekał i wszystko się lało po ścianie. Eh, ludzie naprawdę czasem dopatrują się niezwykłości tam gdzie ich nie ma.

A właśnie - przyjżyjcie się "nosowi" tej "twarzy" - zobaczycie tam kolejny krztałt przedstawiający jakby twarz - cóż to, może zaciek nie przedstawia Jezusa tylko osobę która ma Jezusa w (na) nosie :-D
  • 0



#14

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zauwazylem temat na wp, pomyslalem-ciekawe- wszedlem, kliknolem w linka ze zdjeciem.......i sie przerazilem.................tym, ze ktos te bohomazy probuje podciagnac pod wizerunek twarzy :o
  • 0

#15

Bukaj™.
  • Postów: 33
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak się przyjrzeć to można WSZĘDZIE i WSZYSTKO zobaczyć...

Nom taka prawda, pewnie jednemu przez przypadek przypomniało to Twarz i pokazał innym.
Taki jeden inny stwierdził, że to twarz Jezusa a jeszcze inni potwierdzili, a później to już nie było ważne kto co widzi, bo wszyscy sugerowali się tym co powiedzieli poprzednicy i wpatrywali się w ten "obraz" tak długo aż sami ujrzeli :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych