Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to mogło byc????


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Morus.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mialem gdzies 10 lat gdy zdarzylo mi sie cos dziwnego i do teraz to pamietam. Byla godz 22 00 tata byl w pracy, bracia juz dawno spali w innym pokoju, a ja z mama ogladaelm tv nagle zapukala sasiadka. Miala wazna sprawe do mamy wiec mama poszla do niej. A ja dalej ogladalem tv no i ok godz 23 00 zdecydowalem sie isc spac. Wylaczylem telewizor zgasilem swiatlo w pokoju, pozniej chcialem zgasic swiatlo w przedpokoju, ale nagle uslyszalem bardzo glosny warczacy. glos z roznych stron tak jakby mi jakis facet grozil!! Od razu z przerazenie uciklem do mojego pokoju i zakrylem sie kołdra i zatkalem uszy.

Czekam na wasze zdanie. Co to moglo byc??
  • 0

#2

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Hmmm. Najprawdopodobniej twoja wyobraźnia ;)
Nie wykluczam oczywiście zjawiska paranormalnego, ale jakby było to coś takiego to zapewne coś by się dalej wydarzyło.
  • 0

#3

Morus.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no raczej nie wyobraznia, bo w ogole nie bylem na to przygotowany no i sie nie balem, nie myslalem o zadnych duchach i takich rzeczach a tu nagle niespodzianka. Zawsze probuje racjonalnie wytlumaczyc jakies zdarzenie. Wszystkimi z ktorymi sie spotkalem to tylko tego jednego nie moge sobie z czaic...
  • 0

#4

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Po co się pytasz co to mogło być jak sam masz już wysnutą jakąś odpowiedź. Była noc już, byłeś śpiący i mózg Ci zrobił figla.
  • 0

#5

Morus.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tu czekam na odpowiedz osoby, ktora sie na tym zna lub doswiadczyla podobnego zdarzenia. Tak mozg zrobil mi figla, tak tylko raz cos mu sie pomylilo, ale wiecej juz figla mi nie zrobi bo ma juz w tym doswiadczenie
  • 0

#6

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mysle, ze to byl napewno jakis duch.
  • 0

#7

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja tu czekam na odpowiedz osoby, ktora sie na tym zna


Czyli uważasz, że ja się na tym nie znam ??
Skoro uważasz te odgłosy, za odgłosy jakiegoś ducha i nie przyjmujesz mojego wyjaśnienia to po co się w ogóle pytasz ?

Jak chcesz : To był na pewno duch !! Uciekaj, bo chce cie zabić i użyć twojego ciała do powrotu na Ziemię i zemście na swoim mordercy :)

Pozdro
  • 0

#8

Morus.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja w ogole nic nie wierze tylko tego nie umie wyjasnic. A nigdy nie mialem tak jak to napisales "mózg Ci zrobił figla", a jak wiesz co to moglo byc to mi napisz jaka dokladnie czesc mozgu jest odpwiedzialna za te "figle" ktore mi sie tylko raz w zyciu pojawily :)
  • 0

#9

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zapewne ośrodki odpowiedzialne za słuch, bo usłyszałeś głosy :) Byłeś zaspany i taki był tego wynik. Na prawdę nigdy nie zdarzyło Ci się słyszeć jak ktoś Cię woła, a tak na prawdę nikt do Ciebie nic nie mówił ?
  • 0

#10

Morus.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie nigdy mi sie takie cos ni zdarzylo. A z tym glosem dokladnie bylo tak jakby ktos w kazdym rogu przy suficie ustawil glosniki o mocy 30 W. To zdanie bylo sensowne i trwalo ok 20 s.

JAk by mi mozg zrobil figla to na pewno to zjawisko nie znaajduje sie w osrodkach sluchowych bo one odbieraja tylko fale dzwiekow pochodzacych z zewnatrz. Dlatego jak jestes specjalista w tej dzidzinie to powinines mi napisac jak jest z tymi "figlami" czyli za pewne znasz sie na ukladzie nerwowym, a ja sie troche znam na mozgu bo mam o tym "wałkowane" od 2 lat na studiach. CZekam na odpowiedz,,,
  • 0

#11

Morus.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tym rokiem 2012 mowilem prawde gdyz to sa bajki. A ludzie w to wierza i to mnie denerwuje. Jak pewna osoba czyta pismo przytacza cytaty z biblii, a potem zaklada post zwiazany z rokiem 2012 i w to wierzy to jest to normalne??
Ja w tej mojej wypowiedzi bylem spokojny i nikogo nie prowokowalem dopiero jak errah zaczol tym haslem "mózg Ci zrobił figla" sie przemadrzac, a jeszcze nazwal sie specjalista to niech mi to wytlumaczy!!! Ja czekamlem na odpowiedz czlowieka, ktory na tym sie zna, ktory powie mi ze mialem jakies zwidy i ta i ta czesc mozgu jest za to odpowiedzialna. Acha jak moge wszystko opisac jak to jest nie mozliwe bo to bylo bardzo dawno temu wiec sam powinines wiedziec. W dodatku co tu jest do opisywania??? Glosy trwajace ok 20s byly to grozby skierowane do mnie. Takie to jest dla ciebie skomplikowane?? Majac takie niby doswiadczenie w tych sprawach w taki sposob do mnie piszesz i drwisz tak jakbys byl w II klasie gimnazjum. Troche obiektywizmu!!! A nie ze ja jestem nowy na tym forum to nie oznacza ze zaraz gorszy!!
"Warna nie dostałeś tylko dlatego, że już mam świąteczny nastrój."
To co wczesniej pisalem to nie byly smieci, a po drugie co bedziesz mi grozil?? Jak mnie zablokujesz to zarejestruje sie na innym forum!! DZieki , ze jestes taki dobry i na swieta mnie nie zablokowales
  • 0

#12

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Duch nie duch, ale ciekawie i strasznie było. No cóż to mogłoby być? wątpie, żeby ci sąsiad z nudów coś takiego przygotował, bo niby po co? byt....nic innego jak byt nie przychodzi mi do głowy...niesamowita historia swoją drogą
  • 0

#13

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Warna nie dostałeś tylko dlatego, że już mam świąteczny nastrój.


Przemo, jak chcesz mogę cię zastąpić przez okres świąt :D .

Z tym rokiem 2012 mowilem prawde gdyz to sa bajki. A ludzie w to wierza i to mnie denerwuje.

To co wczesniej pisalem to nie byly smieci, a po drugie co bedziesz mi grozil?? Jak mnie zablokujesz to zarejestruje sie na innym forum!!


Po pierwsze dla niektórych bajki ty opowiadasz, więc może zrobimy tak - ty będziesz szanował poglądy innych, a inni będą szanowali poglądy twej osoby.

Co do tego blokowania, to co cię trzyma na tym forum ? Tutaj staramy się prowadzić rzeczowe dyskusje, a nie czytać posty, w których każdy kolejny post brzmi "bajki, ale wy głupi aby w to wierzyć"...
  • 0

#14

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może to jakieś zwierze?
  • 0



#15

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dwa pytania:
1) Co oglądałeś wcześniej?
2) Co ten głos mówił?

A tak na marginesie Wy się śmiejecie, ale słyszenie astrala to nic zabawnego :(I
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych