Skocz do zawartości


Zdjęcie

przewidzenia czy manifestacja ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

arwe19.
  • Postów: 18
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie , miesiąc temu zmarł mój dziadek no i do pogrzebu było bardzo spokojnie , ja mieszkam na piętrze a babcia z dziadkiem na dole mieszkali no i po pogrzebie w pokoju gdzie zmarł dziadek zaczęły się dziać dziwne rzeczy to znaczy zawsze wieczorem zanim babcia szla spać z pokoju gdzie nastąpił zgon coś waliło w szafkę ale taki trzask choćby ze złości , powtarzało się to kilka razy i zawsze stuk w tę samą szafkę , po pewnym czasie babcia postanowiła przeszukać tę szafkę być może dziadek zostawił tam cos przed śmiercią no i znalazła się paczka papierosów , dziadek nie umiał bez nich żyć , wszystko ustało już nic nie trzaskało i jest spokój do dziś a co dziwniejsze u nas na piętrze był absolutny spokój nic sie niedzielo i nie dzieje.

Druga sytuacja podobna miała miejsce w Niemczech otóż parę lat temu koło mojej ciotki mieszkała pewna pani sama z swoją matką po pewnym czasie matka zmarła z powodu choroby no i jej córka bardzo płakała po stracie nie potrafiła pogodzić się z stratą jedynej bliskiej osoby, nie wychodziła z domu pogrążona w smutku , po pewnym czasie w pokoju zmarłej matki ( bo córka codziennie przychodziła do tego pokoju modląc się i płacząc nad łóżkiem ) zaczęło coś trzaskać w meblościankę i tak cały czas choćby matka dała do zrozumienia że jest z nią ale to nic nie pomagało wystraszona córka nadal nieuspokojona żaliła się na cały świat ze jest sama , mój wujek do niej przyszedł i powiedział zdeby wyszła na świat odetchnęła świeżym powietrzem bo trzeba żyć dalej i zaprosił ja do siebie na kawę no i przyszła siedziała u mojej rodzinki no i zauważyła ze rodzina szczęśliwa wszyscy w domu i znowu w płacz i poszła do łazienki żeby się uspokoić i schylała sie po ręcznik i wzięła go był na stosie gazet wzięła go a na okładce gazety pisało NIE PŁACZ O MNIE , czy to zbieg okoliczności nie wydaje mi się .

Moim zdaniem nie trzeba bać się bytów z drugiego wymiaru , one żyją tak jak do tej pory w naszych domach , normalnie chodzą do pracy normalnie z nami obcują tylko inaczej postrzegają świat , myślą że my z nimi także obcujemy widzimy i rozmawiamy , postrzegają inaczej rzeczywistość a nasze oko po prostu nie jest aż tak dokładnym aparatem wzrokowym żeby móc zauważasz te byty na godzien.

Podam przykład dlaczego nasze oko nie jest doskonałe podam przykład z astro fotografii :

jeśli patrzymy przez teleskop na mgławicę to jest ona w postaci szarej mgiełki bo nasze oko w ciemnościach nie rozróżnia kolorów dlatego tylko aparat z długimi czasami naświetlania zbiera odpowiednią ilość fotonów które później przy obróbce komputerowej po nałożeniu odpowiedniej ilości klatek ukazują sie naszym oczom czyli mgławice nabierają pięknych kolorów, ukazują sie nam struktury budowy mgławicy której gołym okiem nie jesteśmy w stanie zobaczyć , to samo tyczy się bytów one po prostu generują światło ale na tyle słabe że nasze oko nie jest w stanie go wyłapać i dlatego ducha nie widzimy , dlatego wszystkie zjawy ukazane są tylko na kamerze albo poprzez zdjęcie a dziwne zjawiska w domu poprzez które byty zwracają na siebie nasza uwagę są niewidoczne , widzimy tylko czyny , jeśli sie mylę albo ktoś ma inne poglądy na ten temat to proszę o rozjaśnienie mojej wiedzy. Po prostu tak to czuje

POZDRAWIAM


Edit by Wiesio
Następnym razem postaraj się pisać zgodnie z ortografią, a nie astro ortografią. Wszystkie błędy poprawione w miarę moich możliwości ;] .

  • 0

#2

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

szawka? Historie całkiem ciekawe, ale ta ortografia....
Natomiast co do tego nagłówka - wydaje mi się, że to zbieg okoliczności :P
  • 0

#3

Mystiqe.
  • Postów: 140
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram zdanie Koriego... Popracuj nad ortografią, bo "żeczywistość" jest zniewalająca ;)
  • 0

#4

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To klasyczne przypadki manifestacji i faktycznie nie trzeba ich się bać. Czasami po prostu się tak dzieje i już. Ale nie zgodzę się z teorią, że wszystkie duchy żyją wśród nas i robią to co przed śmiercią. Niektóre faktycznie powinny odejść do wyższego wymiaru, ale utknęły tutaj i są między nami. Jednak większość odchodzi. Mimo to, mogą utrzymywać z nami kontakty, a my z nimi, o czym świadczą obie te manifestacje, o których piszesz.
  • 0



#5

Jupiter.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem polonistą, ale powinna być chyba "mistyfikacja", a nie "manifestacja"
  • 0

#6

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No widac ze nie jestes, bo cos moze manifestowac, a nie mistyfikowac, a mnie bardziej razi blad w pierwszym slowie nazwy tematu, niech ktos to poprawi :hmm:.
  • 0

#7

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ciekawe opowieści ;) no, z nagłówkiem to chyba jednak zbieg okoliczności, ale z papierosami bardzo fajne :]

a słowo 'choćby' powinno być w tutaj zastąpione słowem 'jakby', bo to zupełnie co innego znaczy i w tych zdaniach nie ma sensu.
  • 0

#8

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

przewidzenia czy manifestacja ?, zbieg okoliczności czy ....


Długo sie zastanawiałem, kombinowałem na różne sposoby, ale nie potrafie dopasować tego nagłówku do treśći postu.
Chyba że przewidziało mu się że ktoś wali w szafkę, możliwe że był to zbeg okoliczności i jego brat który zaginął siedział w tej szafie i nie potrafił wyjść, manifestacja... to wielkie słowo, ale razcej odpada (ironia dla tych bez poczucia humoru- a są tacy, prawda mrok?)
  • 0

#9

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Popieram zdanie Koriego... Popracuj nad ortografią, bo "żeczywistość" jest zniewalająca ;)


Zdanie KORI! Jestem kobietą!
  • 0

#10

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jezu przyczepiacie się drobiazgów tj. ortografia. Co do tematu to bezgranicznie się z Tobą zgadzam. Umarli nadal są wśród nas tyle że w innym świecie żyją. To trudne do wyjaśnienia przez słowa...
  • 0

#11

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nicole, ale jeśli odpuścimy ortografię, to zaraz okaże się, że wejdziesz na forum i ni chu** nie będziesz mogła nic przeczytać, bo nie zrozumiesz...

Umarli są między nami, tylko nie potrafimy ich dostrzec...
  • 0



#12

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiesio, ale to już jest perfidna dbałość o drobiazgi, bo ja się moge doczytać, co autor tutaj napisał w artykule :hmm:
  • 0

#13

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale jako iż jesteśmy inteligentnymi ludźmi to pewne zasady ortografi nas obowiązuj...
  • 0

#14

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Umarli są między nami, tylko nie potrafimy ich dostrzec...

A nie zgodze sie, wystarczy troszke potrenowac.

Ale tak wogule nie mam pojedcia dlaczego sią tak trzepiaćie tej ortografi, pżecież to nie jest potstawa, ani najwarzniejsza rzecz w nażym szyciu. Ja osobićśie twierdzne rze ortografia jest do bani i nie potżebnie się jej utrzymy w szkołah.

Lepiej żeby była ortografia na forum :P
  • 0

#15

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A nie zgodze sie, wystarczy troszke potrenowac.


Skrzypu ja mówię o takich ludziach, którzy żyją beztrosko. Raczej ty też nie widziałeś duchów, dopuki ci o tym nie powiedziano, albo nie przeczytałeś. Człowiek, bez wtajemniczenia nie widzi duchów, a to że czasem je dostrzeżemy to przypadki.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych