Skocz do zawartości


Zdjęcie

czarme helikoptery


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1

Mordak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prezentujemy unikalne zdjęcia zjawiska tzw. czarnych helikopterów. Jak podaje w lutym br. San Antonio Lightning Newspaper do tej pory agentom Federalnego Urzędu Lotnictwa nie udało się ustalić i zidentyfikować czym są w wielu doniesieniach świadków tzw. czarne helikoptery. Dodajmy, iż pojawiają się one nagle, jakby znikąd, krążą nad danym miejscem i odlatują. Są wyposażone w bardzo zaawansowane urządzenia (wiemy o tym od osób pracujących z nami w USA, w tym od osoby utrzymującej ścisłe kontakty z szamanami z Arizony; niestety nie mam pozwolenia na podanie większej ilości informacji o tym zjawisku ze względów bezpieczeństwa, choć bardzo bym chciał. Posiadamy wstępną wiedzę na temat techniki tych obiektów i rasy która przekazała ją dla rządu USA lecz jest zakaz jej udostępniania.) Urządzenia wychwytują wszelkie zmiany w polu elektromagnetycznym ziemi, otwieranie się portali galaktycznych, miejsc przyziemień UFO itp. Może Czytelnicy pamiętają ale w pracach Raymonda Fowlera badającego sprawę Betty Andreasson-Lucę jest mowa także o latających nad jej domem czarnych helikopterach.
Zdjęcia
1:
http://npn.ehost.pl/...elikoptery3.jpg
2:
http://npn.ehost.pl/...ges/heliko4.jpe
3:
http://npn.ehost.pl/...ges/heliko5.jpe



Często pojawiają się one nad hrabstwem Comal w Teksasie oraz innych hrabstw leżących w pobliżu Comal. Jak donosi ranczer John Cores helikoptery straszą bydło i nie jest w stanie nic zrobić, gdyż nie może odczytać napisów lub ich nie ma na kadłubach helikopterów. Jak donosi ranczer jeden z helikopterów zamierzał nawet lądować na jego polu lecz wzbił się w powietrze gdy ranczer się zbliżył, nie mógł dostrzec żadnych insygni na helikopterze. Ranczer wziął nawet aparat i zrobił parę unikalnych zdjęć owego dziwnego helikoptera, które teraz bada Federalny Urząd Lotnictwa.



źródło : http://www.npn.ehost...=...mp;ucat=28

Spójrzcie na te 3 zdjęcie na nim nie ma okien a jak ludzi znam po co inwestować w jakieś teleporty i kamerki. Teleporty po to, że pisze "pojawiły się z nikąd" ale ludzie nie mają takiej technologi albo jest ale my o tym nie wiemy.

albo jeszcze terrorka może się zdać ale nie mają takiej technologi przecie
  • 0

#2

kyrys.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ufo i helikoptery? Technologie obcych pozwolily na budowe tych helikopterow-wg mnie strasznie naciagana teoria. :sux:

A tak poza tematem wykładowca z fizyki mówił kiedyś że "Fizycznie helikopter nie powinien latac" a lata :D nie wiem ile bylo w tym prawdy czy nas w jajo robil ale tak powiedziel, :mrgreen:
  • 0

#3

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Posiadamy wstępną wiedzę na temat techniki tych obiektów i rasy która przekazała ją dla rządu USA lecz jest zakaz jej udostępniania.

:rotfl:
OMG :aaa: . To sa chyba jakies jaja- zwykle wojskowe smiglowce- jak tam mozna sie pozaziemskiej technologii doszukiwac.
A to ze czarne to moze jedynie znaczyc ze naleza do jakiejs tajnej agencji rzadowej- mozliwe ze jakiejs co nieoficjalnie bada doniesienia o ufo- ale, na boga, jak mozna takie bzdury pisac ze to pozaziemska technologia

Są wyposażone w bardzo zaawansowane urządzenia (wiemy o tym od osób pracujących z nami w USA, w tym od osoby utrzymującej ścisłe kontakty z szamanami z Arizony; niestety nie mam pozwolenia na podanie większej ilości informacji o tym zjawisku ze względów bezpieczeństwa, choć bardzo bym chciał.

Jakie bajki, toz to slow brak- zero konkretow, tylko jakas wzmianka o osobie znajacej szamana ktora niby duzo wie, ale boi sie mowic.
Jedyne co mozna stwierdzic to to, ze jako pojazdy rzadowy sa zapewne lepiej wyposazone w specjalistyczny sprzet.

Dodajmy, iż pojawiają się one nagle, jakby znikąd, krążą nad danym miejscem i odlatują

Chyba autor sugeruje jakies portale przestrzenne- tylko ta teoria lega w gruzach z tej prostej przyczyny, ze po skonczonej "akcji" one nie znikaja, tylko zwyczajnie odlatuja. A jezeli korzystaly by z jakichs portali, to tak samo jak nagle sie pojawialy, tak samo nagle by znikaly. Pewnie maja jakis supercichy zespol napedowy i tyle, dlatego moga "niezauwazone" podleciec w jakies miejsce.
  • 0

#4

Mikii.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W temacie tej wiadomosci jest błąd "czarme helikoptery" chyba czarne? Pozdrawiam.
  • 0

#5

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście bardzo interesujące te helikoptery, ale nic co by świadczyło o ich niezwykłości na zdjęciach nie zobaczyłem (w ogóle są kiepskiej jakości - czyżby specjalnie) :D A ten niby niesamowity sprzęt to kto odkrył, ten ranczer co wystraszył helikopter przed lądowaniem :lol
  • 0

#6

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pomijając to, że to są różne helikoptery na tych zdjęciach - pierwsze przedstawia zwykłe blackhawki przystosowane do tankowania w powietrzu a reszta bardziej pasuje mi na "Little birdy" OH-6A. Little Bird jest tak mały, że trudno byłoby na nim zamontować jakieś dodatkowe super urządzenie.

Już bardziej uwierzyłbym w jakieś zabawy 160th SOAR (elitarna jednostka latajaca na właśnie takich maszynach) lub jakiejś podobnej okolicznej jednostki wojskowej niż w opowieści szamana :lol :
  • 0



#7

David.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aquila - zgadzam się z tobą.

na pierwszej fotce jest UH 60 "BlackHawk". Potrafi rozwinąć prędkość do ponad 300km/h przez co niektórym może się wydawać, że pojawia się znikąd.
dla porównania - http://www.salthilla.../blackhawk5.jpg
dwie kolejne fotki to prawdopodobnie OH 58 "Kiowa", ale pewności nie mam.
- http://www.carson.ar...ges/OH58-33.jpg
  • 0

#8

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

First one:
Dołączona grafika

i lepsza fotka:
Dołączona grafika

To jest najzwyklejszy Blackhawk, on i tak ma od groma elektroniki w sobie, ale nie przesadzajmy - na niewyraźnym zdjęciu nawet "dziób" do tankowania może zostać wzięty za "supertajne urządzenie" ;]

Next:
http://npn.ehost.pl/...ges/heliko4.jpe
Jeżeli to foto nie jest zwykłym żartem i rzeczywiście przedstawia helikopter, to mi to wygląda na to:
Dołączona grafika
Little Bird jest malutki, jedyne uzbrojenie jest podwieszane po bokach bo nie można nawet w nim zamontować zwykłego karabinu. Nie mówiac o supertajnych urządzeniach obcych.

Co do teleportacji i słów szamana, ponownie no comment ;]
  • 0



#9

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W czasach mojej młodości to krążyły Czarne Wołgi, ale technika idzie do przodu...
  • 0

#10

Afganka.
  • Postów: 102
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Helikopter, jak helikopter. Co z tego że czarny? Jakby był żółty też byłoby tyle szumu?
  • 0

#11

Mordak.
  • Postów: 32
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chyba NIE :P :P

Little Bird jest malutki, jedyne uzbrojenie jest podwieszane po bokach bo nie można nawet w nim zamontować zwykłego karabinu. Nie mówiac o supertajnych urządzeniach obcych.

Co do teleportacji i słów szamana, ponownie no comment ;]



:mlotek: :mlotek: :lol :lol

mam małe pytanko

przecie mogą to być zwidy :lol :

co nie ??

z każdego zdjęcia można usunąć okna itd..

( dzieciaki to umią wystarczy pobrać kolor )

I MNIE NIE PYTAJCIE O NIC BO TYLKO CIąGNE Z INNEJ STRONY
  • 0

#12

jachu.
  • Postów: 32
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może brak okien to przyciemniane szyby ("Pimp my flight" hehe), a brak oznaczeń to powiedzmy "podpucha" jak w przypadku nieoznakowanych radiowozów? :D

Przy dużych szybkościach i odległościach naprawdę niełatwo dostrzec takie szczegóły jak okna i oznaczenia, co nie oznacza, że ich nie ma. Warunki pogodowe (brak odbijającego się słońca) i matowa farba zastosowana przy malowaniu maszyn też tego nie ułatwiają. Smigłowce są jak najbardziej stworzone ludzką ręką i nie należy doszukiwać się w nich niczego "nie z tej ziemi". Jednakże pamiętajmy, że każdy (każdy!) niezidentyfikowany obiekt latający, jak sama nazwa wskazuje, jest NOL'em! W tym wypadku nie ma znaczenia jego ziemskie, czy nieziemskie pochodzenie. NOL to nie pojazd obcych, ale każdy, którego nie potrafimy zidentyfikować.

Może zatem temat powinien zostać przeniesiony do działu dotyczącego obserwacji NOL'i na świecie? :)
  • 0

#13

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Widze ze ekipie NPN brakuje juz pomyslow na rozwoj serwisu.
  • 0

#14

KIN4.
  • Postów: 103
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie sądzę żeby to były jakieś niesamowite pojazdy, raczej chodzi o modyfikacje maskujące istniejące juz konstrukcje helikopterów. SPosób wyciszenia dźwięku silnika i uderzeń łopat nośnych, ....
Myślę że takie modyfikacje juz dawno są w użytku. Z reguły są to maszyny użytkowane przez tajne sekcje wojskowe.

Ja np ostatnio widziałem 2 śmigłowce śmigające na niskiej wysokości (50m)z prędkością ponad 200km/h. I wiecie słyszalne to one sie zrobiły dopiero chyba ze 300m odemnie. Nie miały jakichkolwiek oznakowań, a kolor to ciemno szary mat prawie czarny. Nademną tylko był słyszalny dźwięk uderzeń łopat. DOpiero jak już oddaliły sie odemnie jakieś 500m usłyszałem silniki. Śmigłowce przypominały konstrukcję eurokoptera ( tylne śmigło kierunkowe było obudowane) ale to nie były typowe bojowe szturmowe śmigłowce....
W każdym razie niesamita konstrukcja i jeszcze bardziej zastanawiający brak oznakowań i oświetlenia pozycyjnego (była szarówka)....

ja nie łącze tego od razu z ufo dla mnie to raczej ciekawostka techniczna...
  • 0

#15

Serafin.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proszę bardzo oto rozwiązanie zagadki http://images.google...t...VFA:pl&sa=G
Zwykły śmigłowiec z rodziny black hawk mh-60
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych