Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bioenergoterapia...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

w wieku 12 lat slyszac o nich byle sceptyczny... jacys oszusci i wogole.
Ale ostatnio zaczynam wierzyc ze niektorzy potrafia cos zdzialac..... jeden wyleczyl mnie z alergi jakis 1 rok temu ( a juz mialem miec kuracje kosztujaca 500 zl miesiecznie) a teraz dziadek na raka i juz na wejsciou powiedzial mu on co dolega mu i przy okazji babci... dlatego jestem zdolny uwierzyc ze cos potrafiaja zdzialac...
mam takie pytanko: w czym im pomaga to wahadelko??
  • 0

#2

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

maz mojej kuzynki jest jednym z nich, musze sie dowiedziec w jaki sposob on leczy ludzi
  • 0



#3

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Prawdziwy bioeneroterapełta potrafi wiele ale trzeba sie wystrzegać oszutów jakich wiele... Najlepiej udać się do znanego, sprawdzonego...
  • 0

#4

Halley.
  • Postów: 316
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam takie pytanko: w czym im pomaga to wahadelko??

Ponieważ sam robiłem różne rzeczy, to postaram się odpowiedzieć. Wahadło pomaga w uzyskaniu np. procentowych wartości energii w czakramach. Wtedy wiesz ile jej doładować. Pomaga też przy lokalizowaniu konkretnych miejsc. Czasem wskazuje kierunek, gdzie i jka krązy energia, wszystko zależy jak postawisz pytanie przed badaniem, czy już samym procesem leczenia. Zastosowań jest wiele, podałem tylko najczęściej wykorzystywane. Wahadło jest tylko wskazówką, cały mechanizm, to podświadomosć.
  • 0

#5

llokram.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzę.
Mi jeden pomógł i wierzę.

Co prawda to znajomy sąsiada i robił za free więc jak nie chciał kasy to miałem pewność, że nie kłamie.
  • 0

#6

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

znam jednego, a u innego miałem kiedyś 'terapię' Myślę, że są ludzie, którzy mogą leczyć ludzie swoją energią, ale to też zależy od potencjalnego pacjenta. Więc wierze w takie rzeczy, choć wolałbym stosować zasadę "ogaraniczonego zaufania" :P
  • 0



#7

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

ja nie wierzylem zanim mi pomogl, bylem chory strasznie, polozyl mi rece na miejscu gdzie najbardziej odczuwalem bol i poczulem lecznicza energie :P

chcialbym poczuc te energie jeszcze raz
  • 0



#8

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znalem kiedys jednego (kumpel mojego ojca, wyjechal do niemiec pare lat temu). Kilka lat temu podczas prac przy samochodzie przeciol sobie tetnice- blyskawicznie przyjechalo pogotowie i lekarze w szoku- gosciu ma przecieta tetnice a krew sie nie leje. Skubaniec umial spowolnic prace serca i sie nie wykrwawil. Po przewiezieniu do szpitala lekarze w kolejnym szoku- chca mu podac znieczulenie a ten mowi zeby na zywca szyli :surprised: . Jak go szyli bez znieczulenia to sobie jeszcze zartowal- umial sie odciac calkowicie od bolu :surprised: . Facet mial dar, wyczuwalo sie od niego niesamowity spokoj. Pomogl mojej matce z kamieniami w nerkach. Dlatego wierze w boienergoterapeutow (choc czesc z nich to zwykli oszusci, niestety)
  • 0

#9 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Bioenergoterapeuta to człowiek , który uzdrawia mocą.
Trzeba jednak zdawac sobie sprawę , że moce uzdrawiające mogą byc róznego pochodzenia.
Bio terapeuci odprawiają przed sesją pewien rytuał, przyzywają czyjejś pomocy .
Pytanie za 100 punktów brzmi : Czyjej?
NIestety żadko można to ustalić wczesniej , a efekty uboczne mogą się pojawić dopiero po jakimś czasie np.: wybuchowośc , nerwowosc , dziwne stany fizyczno - duchowe.
Wiem , poniewaz znałam kogoś kto leczył się u pewnego bio, na początku by w euforii , ze świetnie się czuje , ale póżniej było coraz gorzej.
Są równiez bio leczący dobrą energią ,która nie powoduje skutków ubocznych więc zanim skorzysta się z usług któregokolwiek z nich , warto przyjrzeć się ludziom którzy korzystali z ich pomocy i zwyczajnie ich poobserwować.
Wynik tejże, będzie najlepszą rekomendacją warto , czy nie warto oddać się w ich bio ręce.
  • 0

#10

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

turrkus, ciekawa sprawa, od razu widac ze facet byl niezle rozwiniety fizycznie-duchowo,

tacy ludzie sa nam potrzebni, szkoda ze wyjechal :(
  • 0



#11

Maix.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja sam z bioenergoterapii nie kożystałem ale miłałem z tego powód do śmiechu jak kumpel opowiadał jak stara baba go masowała i ciągle nawijała przy tym o czarnej magii i wampirach, tyle że potem sikał na zielono :-D
  • 0

#12

Pylbas.
  • Postów: 281
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:lol : jak to na zieolono?

P.S
Nie śpimy nie śpimy :P
  • 0

#13

Destro.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam prośbe gdyz w mojej rodzinie występowało wiele przypadków posługiwania sie bioenergią i chcialem dowiedziec sie na ten temat możliwie jak najwięcej wiec prosze was o przyblizenie mi i skonstatowanie czy jest to bajka czy zalicza sie do działu para....Z góry dzieki....
  • 0

#14

Di.Joke.
  • Postów: 132
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście wkładam to pomiędzy bajki :)
  • 0

#15

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bioenergoterapia - metoda terapeutyczna, w której środkiem leczniczym ma być oddziaływanie bliżej nieokreśloną "bioenergią" przez terapeutę na pacjenta.
(wikipedia.pl)

http://www.swami-cen...text/Dotyk.html - tekst o bioenergoterapii m.in. jak rozpoznać osoby z talentem, metody, ( tekst także o bilokacji i innych ;) )

http://www.racjonali...l/kk.php/s,2723 - kolejny i równie ciekawy tekst o bioenergoterapii ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych