Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne zdjęcie - pomocy!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1

klaudio70.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie kochani. Miałem na tablicy na facebooku wstawiona fotkę w galerii. Wstawiałem ją 2 lata temu. Wtedy była ona normalna. Jakie wielkie było moje zdziwienie dzisiaj jak ją znów zobaczyłem. Widok mnie przeraził. Zwróćcie uwagę wpierw na krechę a właściwie jak na ścieżkę krwi która biegnie od czubka głowy poprzez twarz, następnie jakby ściekała z brody na szyję. Ponadto pod lewą dziurką od nosa plama też jakby krwi. Ale teraz przyjrzyjcie się uważnie!!! Nad głową z lewej strony zauważcie mglistą postać a właściwie zarys czaszki! Cyz widzicie to? Jestem przerażony bo zdjęcie nie było poddawane żadnym obróbkom, jak wstawałem je nie było tej krechy i tego mglistego cienia. Jestem tym bardziej przerażony bo choruje na serce i czy nie jest to jakiś zły znak. A tym bardziej że naprawdę jak wstawiałem tą fotę to nie było tego!!!!  Proszę napiszcie co o tym myślicie, co widzicie i co może to oznaczać.

Załączone grafiki

  • 14199178_950289741746736_5171300436985401174_n.jpg

  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest jakaś cienka gałąź z drzewa, która zwisa przed tobą. Albo to jest dorysowane na kompie. Widać ją nad głową. A tej czaszki nie widzę.
  • 0



#3

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mglista postać to raczej odbity paluch na obiektywie, mocne światło z tyłu i powstają różne refleksy, a kreska to widać że to zwisa z rośliny


  • 0

#4

klaudio70.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nie jest galaz i tez nic nie dorysowywalem. To zdjecie robilem telefonem i jest wstawione na facebooka


  • 0

#5

klaudio70.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moi kochani, zdjecie nie było poddawane obróbce. Szukam w kompie oryginaklu i jak na razie znalazłem niewyrazna miniature. Na tej miniaturze nie ma zadnej kreski!!!! Sami ocencie.

Załączone grafiki

  • 37612816_1595482463894124_4765756773191647232_n1_1.jpg

  • 0

#6

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Myslimy zebys poszedl trollowac gdzies indziej i wstawil fotke np. do Nautilusa. Tam uzyskasz pomoc.
  • 0

#7

klaudio70.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Color Coelestinus ja nie trolluje. Po prostu zdjecie mnie przerazilo bo ta kreska czy tez strozka krwi pojawila się długo później  po zrobieniu zdjęcia i wstawieniu je na facebook.


  • 0

#8

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeslij "oryginalna" fotke tzn. taka jak dodawales wtedy.


  • 1

#9

klaudio70.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Master Zgietonogi oryginalu już nie mam bo był w telefonie. odzyskałem jedynie miniature tej foty z kompa za pomocą Recuva. Fotka ta jest na mojej tablicy na facebooku na profilu Klaudio Gorski. Zapewniam ze jak zrobiłem ta fotke to absolutnie nie było tej krechy ani tej mglistej postaci podobnej do czaszki kościotrupa. Nie było także po wstawieniu na facebook. Przeciez zauwazylbym od razu i nie wstawial takiej foty!!!! Wstawiam do porównania niewyrazna miniature ale wyraźnie widać na niej ze nie ma zadnej kreski która przecinalaby mi moja twarz!!!!!

Załączone grafiki

  • 37612816_1595482463894124_4765756773191647232_n1_1.jpg

  • 0

#10

Hurricane.
  • Postów: 49
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdzie ty tam widzisz tą niby twarz? Kompletnie nie mogę się dopatrzyć. A ta ścieżka krwi to ewidentnie część rośliny. 


  • 0

#11

Agnieszka81.
  • Postów: 321
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie ta kreska wzdłuż twarzy to nic innego jak fragment rośliny i faktycznie - dobrze by było zobaczyć oryginalne zdjęcie - to ,,normalne''. Twarzy nijak się doszukać żadnej nie mogę.  :>


  • 0

#12

Nick.
  • Postów: 1527
  • Tematów: 777
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wow! To prawdziwy horror! Krew pojawia się znikąd i ląduje na twarzy! Zawisa także nad twarzą. I przed twarzą! Brrr!

 

OK, też poproszę o stare zdjęcie. A jeszcze lepiej szerszy kadr. Wtedy dokładnie zidentyfikujemy jakich pnączy są te wąsy czepne (albo korzenie powietrzne, sorry, nie widać dokładnie).

 

Tak czy  inaczej - zapraszam do szklarni BUW-oskich. Tam to dopiero strasznie straszy!

 

A ja tam pareoidolka widzę Fajny! :)


  • 0



#13

Churchyard dweller.
  • Postów: 356
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Klaudio

 

Widzę że uczęszczałeś do Technikum Ogrodniczego. Wiesz więc dobrze, że to cienkie elementy roślin a nie żadna krew więc nie wciskaj kitu. Widać tez pnącze albo jego odbicie w rzece po lewej stronie twarzy.

 

 

Zwróćcie uwagę wpierw na krechę a właściwie jak na ścieżkę krwi która biegnie od czubka głowy.

 

Od czubka, tak? Bo ja i reszta jakos widzimy ze zaczyna sie nad glowa. Piszesz ze masz problemy z sercem ale wieksze chyba ze wzrokiem. I po tym twoim pelnym przerazenia tonie, wykrzyknikach i czaszce widac od razu ze to sciema. Naprawde myslales ze ktokolwiek z nas w to uwierzy? Nawet dziecko by cie wysmialo.


Użytkownik Color Coelestinus edytował ten post 23.07.2018 - 23:34

  • 0

#14

Komarzyca.

    The daughter of Satan.

  • Postów: 114
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Zdjecie jest jak najbardziej normalne, nie doszukiwalabym sie na sile czegos "paranormalnego" bo spojrzales na zdjecie ponownie po kilku latach. Mozliwe ze zapomniales juz ze z liscia albo z rosliny przy ktorej zdjecie robiles zwisaly "lianki". Sam zreszta wspomniales ze bylo to dawno a niektore elementy moga nam z glowy wypasc po uplywie czasu. 


  • 0

#15

klaudio70.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Komarzyca może i masz racje bo ogladalem to foto po 2 latach ale naprawdę jestem przekonany ze tego nie było. Nie chce robic sensacji bo nie wierze w cuda ale zdjecie jest dziwne. Zreszta odzyskałem Recuva miniature tego zdjęcia i jak widać nie ma tam tej kreski. Miniatura jest może niewyrazna ale ta kreche było by widać. Nie wiem co o tym myslec. Byłem ponownie w tym miejscu (kanal w Berlinie Spandau) i roslinnosc tamta nie wytwarza korzeni przybyszowych które by mogly ewentualnie zwisac i zaslonic mi twarz. Jak ktoś zauwarzyl jestem ogrodnikiem wiec tym bardziej moje zdumienie większe.


Ponadto nie szukam sensacji bo nie chce być uznany za wariata. A z komentarzy wyżej można tak to odebrać. Po prostu chciałem się dowiedzieć czy takie cos można odebrać jako znak zbliżającego się jakiegoś zagrozenia czy cos podobnego i czy takie przypadki miały miejsce u innych ludzi. Nie musicie po mnie jechać zaraz 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych