Skocz do zawartości


Zdjęcie

Generowanie ciepła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nitroduxe.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Jestem nowym użytkownikiem. Mam pewien, nie wiem jak to nazwać, dziwny przypadek. Mianowicie wytwarzam ogromną ilość ciepła w okół siebie zawsze wtedy, gdy tego zechcę. Szukałem informacji na ten temat, ale nie znalazłem opisanych, podobnych przypadków. Musze też dodać iż zaczęło się to od dłoni. Gdy to wszystko się dzieje, czuję orzeźwienie przechodzące przez całe ciało, od dołu do góry. Swego czasu sporo medytowałem. Czy może to być zaliczane do autosugestii? Dodam, że ciepło jest wyczuwalne przez osoby trzecie, stojące obok mnie


  • 0

#2

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba przesadzasz z tym ogromnym ciepłem. Tobie może się wydawać że jest takie wielkie ale w rzeczywistości nie przekracza standardowej temperatury ciała człowieka
Jak nie znalazłeś nic, to masz poczytaj
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Tummo

Użytkownik Wszystko edytował ten post 29.05.2016 - 12:33

  • 0



#3

Nitroduxe.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Domniemam iż może to wyglądać jak wyolbrzymianie, ale osoby postronne zawsze to potwierdzały.

@ Dziękuję za link :)


Użytkownik Nitroduxe edytował ten post 29.05.2016 - 12:36

  • 0

#4

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak ogromne jest to ciepło :) ? W granicach 37-38 stopni czy raczej podpalasz wszystkovobok czego staniesz ;) ?
  • 0



#5

Nitroduxe.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odczuwalnie to ciało w tych miejscach zaczyna parzyć, zaczerwienia się również. Jednocześnie osoba stojąca obok mnie jest w stanie je wyczuć (to ciepło). Coś jak by się narobić i zgrzać jednak tu wystarczy, że myślę o tym, żeby podnieść temperaturę i ta po chwili się podnosi. Jestem otwartą osobą na dyskusję o tym, bo sam jestem ciekawy dlaczego tak się dzieję. Tu kolega wyżej podesłał link, który jest bardzo ciekawy. Nie mam pojęcia w jakich granicach jest to ciepło, ponieważ go nie mierzyłem.


Użytkownik Nitroduxe edytował ten post 29.05.2016 - 12:49

  • 0

#6

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko ma rację, wydaje Ci się.

A jeśli nie, to wpadnij do mnie, podłączę Cię do silnika Stirlinga i będę miał prąd w domu za darmo.


  • 0

#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak osoba obok ciebie ma to czuć. Chyba że ty ją na to nastawisz, czyli taka sugestia podobnie jak w hipnozie że ludzie czują gorąco albo inne uczucie.
  • 0



#8

Anunnaki.
  • Postów: 540
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

witaj w klubie panie @nitroduxe mam ten sam problem ale  chciałbym się pozbyć tego gorąca  gdyż troche mi  przeszkadza.  próby termometrem były ciekawe     39c na lewej  36c na prawej ale gdy ktoś dotyka lewej dłoni czuje jakby  brał do ręki szklanke z gorącą wodą. nie zdarza się to codziennie  przerwałem medytacje  myśląc  że to przez medytacje coś sie porobiło ale nic to nie dało    zdarza mi sie to  jakieś 5 - 10razy w tygodniu czyli nie za często ale  troche to utrudnia życie bo czasami nagle w środku nocy budzę się   i czuje  ze się ręka grzeje  to grzanie trzyma się jakiś czas  potem  odpuszcza i ide spać dalej, wdzień też  się zdarza    masz jakas rade aby to przerwać?


Użytkownik Anunnaki edytował ten post 29.05.2016 - 19:06

  • 0

#9

Nitroduxe.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie nastawiam osób na to. Sami tak twierdzą stojąc blisko. Nie sądzę również, aby to było tylko wewnętrzne ciepło, które tylko ja bym odczuwał. Sprawdzałem przy lustrze swego czasu i te parowało jednak delikatnie. Po czym jak pomyślałem sobie o cieple to parowało mocniej.


Użytkownik Nitroduxe edytował ten post 29.05.2016 - 19:41

  • 0

#10

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ciśnienie krwi jakie u was?


  • 0



#11

Nitroduxe.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie najczęściej w granicach 137/85


  • 0

#12

Maska.

    Entuzjastyczny sceptyk i spiczastonose dulary

  • Postów: 711
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli byłeś w łazience, zamkniętej z bardzo dużą wilgotnością i temperaturze sięgającej 35-40 stopni to nic dziwnego, że widziałeś parę wodną.
Natomiast jeżeli było innaczej, a Ty mocno myślałeś o tym, by zwiększyć ciepłotę ciała mogło wystąpić zjawisko termoregulacji. Mogłeś najzwyczajniej w świecie wyćwiczyć narządy lub tkanki odpowiadające za ten proces i dzięki temu w granicach rozsądku (by nie ściąć białek :)) zwiększyć temperaturę.
Jak przeczytałem tytuł miałem nadzieje, że rzucasz kulami ognia xD

Użytkownik Post edytował ten post 29.05.2016 - 20:00

  • 0



#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie bardzo wierzę w to że na jednej ręce mierzysz 36 stopni a na drugiej 39. Jak masz takie coś to nagraj to kamerą tak żeby było to widać.Jaki to był termometr, rtęciowy? elektroniczny?


  • 0



#14

Nitroduxe.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Panie Post, wybaczy Pan, że zawiodłem :) nie rzucam kulami ognia i raczej nie po to opisałem to dziwne dla mnie zjawisko. Natomiast dziękuję, za wskazanie takich argumentów. Łazienka nie była wilgotna, nie puszczana była woda w wannie ani zlewie. Zwyczajne wejście na chwile.


  • 0

#15

fioletowy.
  • Postów: 27
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Jestem nowym użytkownikiem. Mam pewien, nie wiem jak to nazwać, dziwny przypadek. Mianowicie wytwarzam ogromną ilość ciepła w okół siebie zawsze wtedy, gdy tego zechcę. (...)

 

A można wiedzieć jak to robisz?


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych