Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znaki...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mam pytanie może macie jakieś znaki na ciele, których pochodzenia nie znacie ????
  • 0



#2

PHANTOM.
  • Postów: 92
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no ja mam tą bliznę która pochodzi od Boga , Demona , Ksmitów ... a może nawet i Nessi według niektórych :rotfl:

Masz tesz warna za niski poziom intelektualny Twoich wypowiedzi - NHolokaust
  • 0

#3

Green Dog.
  • Postów: 54
  • Tematów: 5
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam lekkie przebarwienie na brzuchu mniej wiecej w ksztalcie rybki oraz delikatne zarysowanie(blizna) na luku brwiowym - jakby pozostalosc drasniecia zyletka :P Jestem pewna, ze posiadam to od urodzenia, poniewaz nigdy nie uderzylam sie w to miejsce i nikt mna nie rzucal o kaloryfery :roll: . Kiedys mnie to irytowalo, ale z biegiem czasu przestalam sie nad tym zastanawiac i w rezultacie zapomnialam :smile:
  • 0

#4

Vodzus.
  • Postów: 65
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam znamię na policzku, tuż pod koscią skroniową... Od urodzenia, nic szczególnego...
  • 0

#5

Arsen.
  • Postów: 84
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie notorycznie poajwiaja sie takie same znaki zlozone z 'czerwonych kropek', mniej wiecej taki ksztalt:

oo
ooo

Moze cos mnie gryzie w nocy... "Znaki" najczesciej pojawiaja sie na rece :] .
  • 0

#6

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś (parę lat temu) znalazłem u siebie na poduszce ślady krwi, za cholere nie wiem skąd się wzięły bo kiedy na następny dzień sprawdzałem czy nic mi się nie stało to wszstko było w jak najlepszym porządku. Nie wiem skąd tam mogła się wziąć ta krew...
  • 0



#7

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a może z ucha?? chyba że stało sie cos paranormalnego :D a co sie stało to chyba nigdy nie dojdziesz,

Wracając do tematu to ja mam dwie kropki obok serca, i jedna na barku, tak jakby było coś tam wbite ;/ aha i dwie jeszcze obok pępka, heh no niby jak byłem noworodkiem to od razu miałem coś tam w sercu kombinowane, ale no aż tyle dziur?? hehe,
  • 0



#8

astezelex.
  • Postów: 56
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam brata blizniaka.
gdy bylismy noworotkami, bylismy IDENTYCZNI.
a teraz jestesmy calkowicie inni o siebie.
ja waze 76kg(nie jestem gruby...to miesnie i kosci :P ) a on 35kg.
jak bylem noworotkiem to mialem taka mala kropeczke na uchu i znamie motyla na plecach.(taki ciemny krztalt przypominajacy motyla)
a on tego niema...haha...bo ten motyl jest nawet fajny(tylko ze motyle sa troche babskie)
  • 0

#9

losiu99.
  • Postów: 155
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podłużne znamię na ręce trochę poniżej dłoni :>
  • 0

#10

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mam podłużne znamię na biodrze - czerwone, wygląda troche jak zadrapanie.
  • 0

#11

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

[url="http://www.paranormalne.pl/Forum/viewtopic.php?t=1632"]http://www.paranormalne.pl/Forum/viewtopic.php?t=1632[/url] :roll:

Zeby nie oftopować powiem że mam jedną na prawym kolanie :smile:
  • 0



#12

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiem Theoden, tylko że w tamtym temacie chodziło mi o jakieś paranormalne, tzn. takie których pochodzenia nie znacie, a tam mi zrobili totalny offtop. Dlatego tutaj podałem konkretne wymagania, jeśli chodzi o posty ;)

Ja mam takie 4 kropki na klacie, to od jakiś kilku miechów. Raz oglądając mape nieba, dostrzegłem jeden gwiazdozbiór, który podobnie, zeby nie powiedzieć identycznie ma ustawione gwiazdy jak moje "kropki". Nie pamiętam tylko nazwy gwiazdozbioru....
  • 0



#13

tomason.
  • Postów: 168
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL, moze z tamtad pochodzisz :P :P
  • 0

#14

Taco.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

albo ufoki wziely ogromna lupe i przypalily podczas snu Ci w ten sposob klate :P

Ja mam na prawym ramieniu, Niby wyglada jak kropka po szczepionce ale jest tyci-tycia :P
  • 0

#15

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam na piersi jakąś dziwną blizne :/ Podobno jak się urodziłem jej nie miałem, a potem się "pojawiła" :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych