Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy poznałem reptilianina?

Reptilianie

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Degre.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. To mój pierwszy post tutaj, ale zjawiska paranormalne nie są mi obce. Szukam kilku odpowiedzi, mam nadzieję, że pomożecie.

Od kilku dni zastanawiam się, po czym poznać, iż osoba którą znamy jest reptilianinem. Czy to w ogóle możliwe? Czy reptilianie mogą chcieć nas poznawać, w celach choćby statystycznych czy badawczych? Z tego co wiem, nikt z mojej rodziny nie ma żadnych wpływów politycznych. Ba, nikt nie posiada nawet własnej firmy. Zwykła, biedna, szara polska rodzina.

 

Od jakiegoś czasu spotykam się z - tak mi się wydaje - sympatyczną dziewczyną.Jednak biorąc pod uwagę, kilka na serio dziwnych faktów, zaczynam mieć wątpliwości czy jest człowiekiem.

Mianowicie : nienaturalnie długi język ( wygląda strasznie), coś z oczami ( dziwnie się na nie patrzy, przeczucie podpowiada mi , że coś jest nie tak) i to co zastanawia mnie najbardziej - niechęć do kotów!

Gdy zaprosiłem ją do mojego znajomego nie miała na początku oporów. Normalnie rpzez jakiś czas siedzieliśmy i żartowaliśmy. Gdy jednak w pewnej chwili zobaczyła kota, po prostu zdębiała. Natychmiast nas opuściła. Kot również wydawał się zdenerwowany i zaniepokojony. Uspokoił się dopiero następnego dnia!

 

Chciałem spędzic z niątrochę więcej czasu, ale nie jest to możliwe. Popytałem znajomych - mówią, że od zawsze jest dziwna. Często gdzieś po prostu znika - nikt nie wie czy wyjeżdza czy siedzi w domu. Nie daje oznak życia.

Czy to możliwe że Oni sa tak blisko nas, czy przesadzam?


  • 0

#2

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

To możliwe, ale musisz sprawdzić. Najlepiej kiedy będzie miała na sobie dresy, podbiegnij i znienacka szybko ściągnij jej spodnie i wtedy poznasz po reakcji lub wyglądzie.


Użytkownik pawlitto edytował ten post 26.03.2015 - 10:44

  • 6

#3

JGK.

    Libertarianin

  • Postów: 37
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesz czym zajmują się jej rodzice? Jak też jest ze zwykłej "szarej rodziny" ,a jej rodzice nie zajmują jakiś wysokich stanowisk ,no to jakby przyjąć że rzeczywiście jest reptillianką to jaki byłby sens jej przebywania w takim środowisku? Może po prostu jest dziwna.
  • 0

#4

alfistii146.

    Człowiek is­to­ta nieznana.

  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. To mój pierwszy post tutaj, ale zjawiska paranormalne nie są mi obce. Szukam kilku odpowiedzi, mam nadzieję, że pomożecie.

Od kilku dni zastanawiam się, po czym poznać, iż osoba którą znamy jest reptilianinem. Czy to w ogóle możliwe? Czy reptilianie mogą chcieć nas poznawać, w celach choćby statystycznych czy badawczych? Z tego co wiem, nikt z mojej rodziny nie ma żadnych wpływów politycznych. Ba, nikt nie posiada nawet własnej firmy. Zwykła, biedna, szara polska rodzina.

 

Od jakiegoś czasu spotykam się z - tak mi się wydaje - sympatyczną dziewczyną.Jednak biorąc pod uwagę, kilka na serio dziwnych faktów, zaczynam mieć wątpliwości czy jest człowiekiem.

Mianowicie : nienaturalnie długi język ( wygląda strasznie), coś z oczami ( dziwnie się na nie patrzy, przeczucie podpowiada mi , że coś jest nie tak) i to co zastanawia mnie najbardziej - niechęć do kotów!

Gdy zaprosiłem ją do mojego znajomego nie miała na początku oporów. Normalnie rpzez jakiś czas siedzieliśmy i żartowaliśmy. Gdy jednak w pewnej chwili zobaczyła kota, po prostu zdębiała. Natychmiast nas opuściła. Kot również wydawał się zdenerwowany i zaniepokojony. Uspokoił się dopiero następnego dnia!

 

Chciałem spędzic z niątrochę więcej czasu, ale nie jest to możliwe. Popytałem znajomych - mówią, że od zawsze jest dziwna. Często gdzieś po prostu znika - nikt nie wie czy wyjeżdza czy siedzi w domu. Nie daje oznak życia.

Czy to możliwe że Oni sa tak blisko nas, czy przesadzam?

 

 

 

Boże.. wy serio...? O.o Czasem nie śpij z nią w nocy bo zmienia się w obleśnego ociekającego cytoplazmą "obcego"  A Tobie polecam wyluzować.. albo udać się do jakiegoś psychologa c zy coś.. bo przez twoje "shizy" możesz zmarnować sobie fajny, udany związek a ona potem rozpowie na mieście, że jesteś "wariatem"  I pozamiatane.. Wrzuć na luz :)


  • 0

#5

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też miałem kiedyś laskę, co miała za długi język, paplała i paplała, ale do głowy mi nie przyszło, żeby podejrzewać ją o bycie jaszczurką z Kosmosu :D

A tak na serio - to trolling, prawda? Bo nawet się pośmiałem.


  • 4



#6

fructus.
  • Postów: 74
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja myślę, że dziewczyna ma uczulenie na koty, i uciekła w obawie przed rekcją jej ciała na alergen. To jeśli chodzi o ten motyw nagłej ucieczki. Długi język to nic niezwykłego. Ludzie są obdarzeni różnej długości… językami. :>

Zamiast przyjąć racjonalne wyjaśnienia to Ty wybierasz te najbardziej z kosmosu. Myśl bardziej racjonalnie, wtedy będziesz traktowany poważniej.


  • 0

#7

kmberserker.

    Papa

  • Postów: 81
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o długi język, to wyguglaj sobie hasło "Gene Simmons" w internecie...Co do kotów, tak jak wyżej, alergia lub niechęć spowodowana wydarzeniami z przeszłości. 


  • 0

#8

Wilkołak.
  • Postów: 172
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

reptilianie (nawet nie wiem jak to się pisze) są wymysłem pewnego pana, który pisząc o nich książki zarabia $

 

A co to jej wyglądu...różnej urody ludzie żyją na planecie ziemia.

 

PS: Radzę ci odstaw te wszystkie głupie książki pana D.I a zacznij czytać bardziej racjonalne, których autorzy badają wszystkie możliwe opcje danego zagadnienia.


  • 0

#9

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Twoja dziewczyna jest brzydka i ma po prostu gadzią twarz.Ludzie określają tak brzydką kobiete określeniami-(paszczur lub bazyliszek)

 

-(pa KOŃCZE TEMAT-``KAŻDA POTWORA ZNAJDZIE SWOJEGO AMATORA`` :serce: JAK JĄ  LUBISZ TO NIC W TYM ZŁEGO.NIE WSTYDZ SIE CZASEM LUDZI.

 

-Ja też miałem kiedyś kobiete takiego paszszura(wstydziłem sie z nią ludziom pokazywać)-Zerwaliśmy ze sobą-Teraz jestem samotny i żałuje :( ,bo jak bym cofną czas to bym sie niczego nie wstydził,oraz chodził za ręke z kobietą która może była brzydka,ale miała cudowny charakter i była bardzo przyjacielska.-Do tego jak ostatnio ją widziałem,to wyładniała i ma chłopaka.


Użytkownik ordynus24 edytował ten post 27.03.2015 - 16:08

  • 0

#10

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

i tacy ludzie mają dziewczyny i znajomych, a ja nadal tylko chłostam osła, trochę mnie zasmuciłeś.


  • 10

#11

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Też jestem brzydki i mam długi język - ratujcie, jestem reptilianinem! Aaa, i mam coś z oczami. Czy jest jakaś grupa wsparcia dla anonimowych reptilian?

Degre, z takim myśleniem to ja się dziwię, że w ogóle opuszczasz dom i masz znajomych. My, reptilianie, jesteśmy wszędzie.
  • 0



#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie otwórzcie oczy, oni żyją wśród nas

Rząd i media karmią nas ochłapami.


  • 1



#13

ghost25.

    My life in my hands

  • Postów: 67
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ten koleś na filmiku wygląda z średniej odległości jak goblin a nie kosmita kurczaki gobliny są wśród nas . Co do tematu to chłopie nie obawiaj się poznaj laskę lepiej każdy ma jakieś minusy, faktycznie wyluzuj i jak się z dziewczyną dogadujesz lubisz ją ona ciebie to choćby była szarakiem ,reptilianem , plejadianką itp to nie ma różnicy.


  • 0

#14

NajJosh1206.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przy takiej jakości nagrania każdy krótko ostrzyżony facet (ze szczupłą twarzą) wyglądałby jak jakiś gad. Trzeba było pokazać film w jakości Full HD to nie byłoby problemów ;) Oczywiście wtedy nikt nie przypominałby jaszczurki z kosmosu. Sądzę, że to zwykłe trollowanie i nic więcej ;)


  • 0

#15

Freegy.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie dziwne zachowania to raczej normalne u kobiet :)


  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Reptilianie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych