Skocz do zawartości


Zdjęcie

Unoszenie się ciała podczas głębokiego snu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

o7ama.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cześć wszystkim. Po kilku latach notorycznego przeglądania treści forum zdecydowałem się założyć u was profil. Wpłynęła na to przede wszystkim sytuacja sprzed trzech miesięcy, która do dnia dzisiejszego chodzi po mojej głowie. Poniżej napiszę co i jak.

 

Tej nocy, w której zaszła ów sytuacja zasnąłem zadziwiająco szybko. Wydaje mi się, że potrzebowałem mniej więcej dziesięciu minut, aby pogrążyć się we śnie. Rzecz jasna był to sen na jawie, gdyż kontrowałem przebieg wszystkich moich działań. Mianowicie pojawił się jakby urywek z filmu bądź z mojego młodzieńczego życia. Siedziałem na podłodze w salonie i obserwowałem jak gdyby nigdy nic ściany. Nagle śniąc usłyszałem dziwne odgłosy przypominające filmowy statek kosmiczny (tak zapamiętałem dźwięki spodka z kreskówek) i wychyliłem głowę za framugę otwartych drzwi spoglądając na kanapę, której od dłuższego czasu nie ma już w domu. Ujrzałem tam dwa koty przyglądające się z zaciekawieniem w okolice sufitu, z których dobiegało jasne światło. Koty jakby cofały się do tyłu. Kiedy wychyliłem łeb dalej straciłem grawitację i coś mnie ciągnęło za tył spodenek do tyłu i ku górze. Przywaliłem we śnie z impetem w sufit i momentalnie się obudziłem spadając na łóżko z wysokości +/- dwudziestu centymetrów. Gdy się obudziłem to te dźwięki ustały, a ja miałem dreszcze na całym ciele. Przeglądając rodzinne zdjęcia zauważyłem, że w przeszłości rzeczywiście mieliśmy dwa koty.

 

Historia jest w stu procentach prawdziwa, sen miał miejsce bodajże przed grudniowymi świętami albo sylwestrem. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś napisał co to mogło być. W paraliż senny zbytnio nie wierzę, ponieważ mam wrażenie, że trwałby on dłużej i straciłbym kontrolę nad swoim ciałem.

 

Nie wiem też czy przypadkiem działów nie pomyliłem, jeśli rzeczywiście zaszła pomyłka to prosiłbym moderatora o przeniesienie wątku do odpowiedniego.

Pozdrawiam wszystkich para użytkowników.


  • 0

#2

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

gdyż kontrowałem przebieg wszystkich moich działań.

 

 

 

Kiedy wychyliłem łeb dalej straciłem grawitację i coś mnie ciągnęło za tył spodenek do tyłu i ku górze. Przywaliłem we śnie z impetem w sufit i

 

 

 

Jak to się ma do siebie? Chciałeś stracić grawitację i walnąć w sufit?


Użytkownik Monolith edytował ten post 12.03.2015 - 20:44

  • 0

#3

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale te koty mieliście kiedy ty już byłeś czy jeszcze zanim się urodziłeś?


  • 0



#4

o7ama.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zanim się urodziłem.

@Monolith, źle to ująłem. Kontrolowałem z początku, a później byłem obserwatorem.


  • 0

#5

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 
Przywaliłem we śnie z impetem w sufit i momentalnie się obudziłem spadając na łóżko z wysokości +/- dwudziestu centymetrów.

Czyli gdy się obudziłeś, wisiałeś 20 cm nad łóżkiem?


  • 0



#6

o7ama.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czułem przez moment jak spadam.


  • 0

#7

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy przed tym (krótko przed, dzień, dwa) czytałeś coś, oglądałeś o uprowadzeniach przez UFO? Paradokument, artykuł, książka science-fiction?


  • 0

#8

o7ama.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic z tych rzeczy. 


  • 0

#9

zwiastun.

    Nie wiem

  • Postów: 76
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Mogło też ci się to przyśnić. Miałeś siniaka na głowie. Choć z różnymi takimi wrażeniami trzeba być ostrożny. Np. Przyśniło ci się że kosmita walną cię jakąś bronią i niby masz sińca. Budzisz się na drugi dzień i myślisz że to kosmici, a tak naprawdę spadłeś z łóżka.


  • 0

#10

o7ama.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mogło mi się to przyśnić, ponieważ obudziłem się kiedy opadałem na łóżko. Dwadzieścia centymetrów w górę to nie jest spora odległość i nie ma bata, abym czuł się jakby spadając z dachu czy coś w tym stylu. Poza tym jestem racjonalistą i w dużym stopniu wykluczam działania obcych sił podczas tego snu. Po prostu poczułem coś w deseń podskoczenia ku górze leżąc na brzuchu. 


  • 0

#11

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te spadanie to też mogło być złudzenie, albo wygiąłeś się trochę do góry i klapnąłeś na łóżko.
  • 0



#12

o7ama.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Opcję ze złudzeniem też wykluczam, gdyż nie odczułbym tego na własnym ciele. Po opadnięciu na łóżko czułem się jakby ktoś mnie wyjął z zamrażarki. Przechodziły mnie dreszcze, byłem calutki zimny. Historia niczym ze sztampowego horroru, ale nie mam podstaw, żeby kłamać.

 

W senniku znajdę jakieś informacje na ten temat?

@e: I czemu akurat te koty? 


Użytkownik o7ama edytował ten post 13.03.2015 - 18:37

  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha, dobrze, lewitowałeś w środku nocy nad łóżkiem. To wyjaśnienie na pewno jest bardziej prawdopodobne. Ja też czasem budzę się w nocy i wiszę w powietrzu pod sufitem.
  • 0



#14

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja z 10 razy po przebudzeniu czułem że spadam, a leżałem na łóżku. Przyśniło Ci się i podczas wybudzania umysł był jeszcze we śnie. Ale jeśli się zapierasz, że lewitowałeś, postaw kamerkę na noc lub kilka nocy i zrób Paranormal Aktiwiti po polsku. Kasa popłynie szerokim strumieniem a Ty nie będziesz już się musiał tłumaczyć ;)


  • 0



#15

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na klasyczny zryw miokloniczny - mimowolny skurcz mięśni powodujący, że człowiek dosłownie podskakuje na łóżku. Przed pojawieniem się zrywu człowiek ma wrażenie unoszenia się lub opadania.

 

Tu ktoś nagrał:


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych