Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy wierzycie w demony?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy wierzycie w demony (28 użytkowników oddało głos)

Czy demony istnieją

  1. Tak (10 głosów [35.71%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 35.71%

  2. Głosowano Nie (9 głosów [32.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 32.14%

  3. Nie wiem (9 głosów [32.14%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 32.14%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

Steven.
  • Postów: 117
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jednym z ulubionych zajęć demonów jest opętywanie ludzi. Celem tego jest przekazywanie zakodowanych informacji ludziom przez Szatanaaaa... Albo zwykła zabawa. Kiedy demon opęta człowieka, ten robi dziwne rzeczy: okręca głowę wokół szyi, mówi od tyłu, obrzyguje egzorcystę (lub go zabija), przepowiada śmierć innych i tym podobne. Żeby oddemonić człowieka wzywa się egzorcystę, który powie Apage Satanas! i demona nie ma. Od razu widać, że to ściema... Prawdopodobnie księża zawarli umowę z demonami jeden demon wygoniony za jedną dymisję polityka... O.o Haha :)

 

Zgadzam sie, kreowane przez Kosciol egzorcyzmy czy ukazywanie opetania w tej formie jest dla mnie zabawne.


  • 0

#32

Vvierno98.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja pomimo ateizmu wierzę w demony,może za dużo się naczytałem o tym wszystkim i dlatego.Osobiście niczego takiego nie doświadczyłem ale widziałem nagrania z tą tablicją ouija i wydawały się wiarygodne,ale oczywiście sam nie będę tego próbował,wiadomo ciekawość to pierwszy stopień do piekła.I moim rodzajem demonów w które wierzę są te Biblijne upadłe anioły sługi Szatana,nie mówię tu Lucyfera bo Lucyfer znaczy samo dobro o ile dobrze wyczytałem i wiem to jest nazywanie złego dobrym :).


  • 0

#33

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nagrania z tablicą ouija nie są wiarygodne, w tym nie ma nic paranormalnego. Taka plansza porusza się wtedy gdy uczestnicy nią ruszają, jeśli nikt nie będzie trzymał na niej palców, to nie będzie się ruszać.


  • 0



#34

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Będzie, jeśli w tym dynksie do przesuwania umieści się magnes, a drugim ktoś pod stołem będzie przesuwał. Tak się kiedyś w horrorach robiło. Ewentualnie kilka cienkich żyłek wymazanych z obrazu w postprodukcji.
  • 0



#35

Vvierno98.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A próbowaliście sami z nią majstrować w realu?


  • 0

#36

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Urgon, wiem, ale takie opcje pominąłem. Ja tego próbować nie muszę, bo już inni to zrobili i dowiedli, że nie dział. Więc jeśli będziesz gdzieś widział jakiś film z czymś takim to wiedz, że to oszustwo. A jak ktoś napisze, że to prawda, bo próbował, to napisz mu, że jest w błędzie
Przeczytałem około stu książek na temat mentalizmu i iluzji z seansów, więc wiem co jest możliwe a co nie.
  • 0



#37

Vvierno98.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm,w takim razie dzięki za pomoc i uświadomienie mi tej rzeczy :)


  • 0

#38

Kmicic.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja śmiem twierdzić iż Demon jest czymś w rodzaju <pozwólcie że tak to ujmę> ''bytu międzygwiezdnego/kosmicznego'' który to ''Byt'' człowiek może przywołać/wywołać.

 

Odrzucam teorię iż jest to coś co może samoistnie zawładnąć ciałem człowieka na polecenie Lucyfera/Diabła/Antychrysta.

 

W ogóle odrzucam pogląd w którego duchu zostałem wychowany o piekle i ziemi o Bogu i Szatanie.

 

Kiedyś mój przyjaciel zadał mi takie pytanie ''Naprawdę wierzysz że gdzieś tam <wskazał palcem niebo> jest starszy pan który będzie Cię sądził po śmierci? Nic nie trwa Wiecznie...''

Te słowa skłoniły mnie do refleksji i dzięki nim doszedłem do pewnych wniosków lecz to rozmowa na inny temat ;)

 

Pozdrawiam. :) 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych