Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manifestacje typu Shadow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Manifestacje typu Shadow
czym są?


Duchy typu shadow (cienie) występują jako odmiany cieni różnych rodzajów. W większości przypadków są podobne do aktywności typu mist (ecto-mist) różnią się tylko kolorem - cienie są czarne, podczas gdy manifestacje typu mist jawią się jako białe smugi/dym. Manifestacje typu shadow są bardzo trudne do zaobserwowania, z uwagi na fakt iż duchy te są bardzo przebiegłe i uważne. Jeśli już uda się zarejestrować taką formę energii, zwykle będzie to ciemna plama, dym, na skraju naszego zdjęcia. Manifestacje typu shadow mogą być zarejestrowane także jako odbicia w jasnych obiektach czy lustrach. Na ten rodzaj energii szczególnie wyczulone są koty i ptaki. Przy ocenie zarejestrowanych zdjęć należy uważać aby nie pomylić ducha ze zwykłym cieniem zwierzęcia, człowieka czy przedmiotu.


Kilka stałych form jakie przyjmują te duchy:

a. podobne do aktywności typu Ecto-mist ale są czarne
b. mylone z vortexami, ale czarne (czarny vortex występuje niezwykle rzadko), bez efektu zawirowania
c. przyjmujące formy pół-postaci lub demoniczne
d. przyjmujące formy smugi podobnej do rozmytego obrazu lub "włosów"

Występowanie: prawie wyłącznie w pomieszczeniach, czasami na zewnątrz

Czym są? często uważa się, że aktywność typu shadows związana jest z demonicznymi bytami, rzadziej przyjmuje się, że jest jedną z form energetycznych duchów czystych.


Prawdopodobnie do najsłynniejszej obserwacji energii typu shadow należy poniższa:

Dołączona grafika


Zdjęcia zostały zarejestrowane przy wykorzystaniu komputerowej kamery internetowej, która pozostała włączona w pustym pokoju.




by Eurycide
www.paranormalne.pl

  • 0



#2

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że te duchy są chyba najgroźniejsze dla żywych ;>
  • 0

#3 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

ktoś rzucał czarnym ręcznikiem po pokoju a nie żaden duch :) że tak zawsze zdjęcie ducha musi być takie niewyraźne...
  • 0

#4

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ten "duch" wygląda jak smok :D
  • 0

#5

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ktoś życał czarnym ręcznikiem po pokoju a nie żaden duch


eee... wśrod wielu beznadziejnych zdjęć nibyduchów na tym forum znalazły się dobre zdjęcia i to nie samych duchów a nawet demonów !
Ja jestem pod wrażeniem.
  • 0

#6

Kacpero.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi trochę przypomina kleksa :mrgreen:
Ale szczerze mówiąc takiego zdjęcia z duchem jeszcze nie widziałem.
Ciekawe... duch nie ma ani twarzy ,ani kształtu a wygląda jakby buszowanie po pokoju sprawiało mu niezłą frajdę :lol :
  • 0

#7

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

już o tym czytałam , czy aby napewno to nie fake ? :mrgreen:
wygląda ' efektownie ' ....

ludzie nie mogę tego zobaczyć ? :hmm:
  • 0

#8

Krzys.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakbym ogladal "Losta" ;)
  • 0

#9

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja tam jetsem za tym ze to nie jest Fake :) choc bardzo prawdopodobne ze to prosta przeróba z reszta jak wiekszosc takich fotografii :(
  • 0

#10

Vampirius.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To co widziałem a raczej widzieliśmy było podobne do tego tylko, że zupełnie czarne bez otoczki żadnej, jak zwykły cień... I nie uciekało tylko poruszało się w naszą stronę...
Jakie zamiary ma istota tego typu ?
Czy jest to grożna istota czy tylko tak strasznie wygląda ?
I jeśli jest w jakimś miejscu to zostaje tam dłużej ?
I ostatnie pytanie, ma ograniczenia co do obszaru poruszania, np jest z czymś związana i przy tym tylko zostaje czy może się dowoli przemieszczać ?

Napewno nie jest coś dobrego, bo dobre wytworzyłoby pozytywną "aurę" a w tamtym miejscu im dalej tym chce się jak najpredzej uciec z tego miejsca.... ale dziwnę trochę bo można mieć silne zamiary by tam iść.. ale im dalej dochodzi strach itp...
  • 0

#11

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też widzialem takie zjawisko...Nie uwierzycie ale w niedziel w kościele podczas mszy ;) Tyle się tam dzieje...To też ruszyło w moją stronę...Chyba z ciekawośći...Wydaje mi się, że takie "coś" wyczuwa to że my to widzimy i wtedy chcą bliżej poznać taką osobe..Bardzo możliwe że nie mają ograniczonego obszaru po którym sie poruszają...Ten z kościoła był u mnie w domu...Im ciemniejszy kolor tym duszek gorszy...Niestety ;)
  • 0

#12

Kubus.
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pellenor a gadales o tym ze szkolnym psychologiem? :<

A co do zdjecia (tylko nie czujcie sie zawiedzenia) :

Owe 2 klatki z kamery internetowej widzialem juz jakis czas temu wiec kamera nalezy do tych starych ktore nie rejestruja obiektow ktore poruszaja sie b. szybko (sam mam juz chyba 5 letnia efekt pomachania przed nia reka to 5 klatek z Waszymi "duchami) imo 3 najbardziej prawdopodobne opcje :

1st : autor zdjec najprawde sie napracowal i rzucil ciemnym recznikiem przez pokoj
2nd : autor rzeczywiscie wyszedl z pokoju tyle ze okno bylo otwarte a przez nie wlecial na chwile jakis ptak pomachal skrzydlami i sobie polecial ;p
3rd : autor jeszcze bardziej sie napracowal i rzucil paroma recznikami ;p
  • 0

#13

Pellenor.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkolny psycholog? ;] Myślisz że ile mam lat?15? Nie widze powodów żeby iść do psychologa :P Poza tym sceptycy zawsze neguja wszystko co im się nie podoba ;)
  • 0

#14

Kaiochin.
  • Postów: 283
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

w sumie racja
  • 0



#15

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakkolwiek głupio to zabrzmi to widziałam to 2 razy w życiu na własne oczy i więcej nie chcę. Nie wiem czy to coś miało złe zamiary, ale mnie przeraziło :aaa: . W życiu tak szybko nie biegłam :wow:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych