Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia z horroru


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To wydarzyło się w zeszły weekend, ale dopiero dzisiaj odważyłem się o tym napisać. Wiem, że zawsze zamykam takie tematy… hmm zamykałem.

To była zwykła sobota, jak co tydzień wpadła rodzinka oglądaliśmy x-faktora i świetnie się bawiliśmy fakt, że wypiliśmy trochę alkoholu, ale nie były, to ilości, które mogły skutkować wypatrzeniu późniejszych wydarzeń.

Wszystko zaczęło się około godziny 23.00… mój brat miał już nieźle w czubie i postanowiłem go położyć do łóżka. Wróciłem do salonu, przerzucając nerwowo kanały tv, czułem jakąś dziwną obecność. Generalnie byłem jakiś taki nie swoi. Postanowiłem zajrzeć na VRP, tu też jakaś dziwna cisza tylko Masturbis toczył jakieś przepychanki na SB, ale to nic dziwnego pomyślałem…  Masturbis już taki jest. Poczułem się głodny udałem się go kuchni w tej samej chwili usłyszałem huk, to moja pijana siostra spadła z łóżka. Posiliwszy się wróciłem do salonu. W głowie zaczęły się kłębić dziwne myśli, a jak brat się udusi , przecież jest taki pijany. Wyskoczyłem jak z procy i pobiegłem do drugiego pokoju… leży i spokojnie pochrapuje. Uspokojony usiadłem przed telewizorem dziwne uczucie powoli zaczęło odchodzić aż tu nagle jak nie huknie, jak nie zadrgnie wszystko zaczęło się trząść niczym w filmie „2012”. Przerażony uciekłem do łazienki, schowałem się w wannie oraz przykryłem stołem, to dziwne uczucie, że o czymś zapomniałem… Brat! Jednak po chwili wszystko ustało, a brata znalazłem przy lodówce pijącego piwo na kaca.

Teraz pytanie do Was, co to mogło być ? Dodam, że mieszkam na śląsku i tąpnięcia odpadają.

Pomocy !!!


  • 0



#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hmmm...

A więc jednak - skoro nawet Tobie coś takiego się przytrafiło, to musi być coś na rzeczy (chyba też zweryfikuję swoje wcześniejsze oceny w takich tematach).

Od czego by tu....

No, dobra.

Po pierwsze - zdjęcie stołu.Traktuję go jako KLUCZOWY dowód i jeżeli go nie zamieścisz, to będę musiał (niestety) uznać, że twoja historia to zwykły FAKE.

 

Po drugie - zdjęcia siostry i brata (mogą być trzeźwe). Jeżeli chodzi o zdjęcie brata, to jego zdjęcie będzie dowodem, czy byłbyś w stanie go unieść. Jeżeli chodzi o zdjęcie siostry, to jestem po prostu ciekaw jak wygląda.

 

Po trzecie - wyjaśnij jak to możliwe, że ok 23-ej w łyk-end nie wykryłeś na forum żadnego ruchu. Byłem tu wtedy i forum ruszało się aż furczało.

 

Po czwarte - napisz proszę, czy opisanym zjawiskom nie towarzyszyły inne dziwne wydarzenia typu:

1. figurka anioła spadła Ci z nowej "wieży"?

2. coś stukało w drzwi wejściowe,żeby zaraz potem stukać w okno sypialni (zakładam, że mieszkasz na 9-tym piętrze)?

3. coś siadło na Tobie w tej wannie i szeptało do ucha?


  • 1



#3

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak na szybko... zdjęcie brata

dsc0013veh.jpg

siostra

132229_1.1.jpg

oraz stół

TYP_75.jpg


  • 1



#4

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ultimate:

Wszystko zaczęło się około godziny 23.00… mój brat miał już nieźle w czubie i postanowiłem go położyć do łóżka. Wróciłem do salonu, przerzucając nerwowo kanały tv, czułem jakąś dziwną obecność. Generalnie byłem jakiś taki nie swoi. Postanowiłem zajrzeć na VRP, tu też jakaś dziwna cisza tylko Masturbis toczył jakieś przepychanki na SB, ale to nic dziwnego pomyślałem…  Masturbis już taki jest.

Masta nie było w tym czasie na SB. Twój argument jest inwalidą. :P 

 

Pishor:

Po czwarte - napisz proszę, czy opisanym zjawiskom nie towarzyszyły inne dziwne wydarzenia typu:

1. figurka anioła spadła Ci z nowej "wieży"?

Jeśli Ulti zamrugał to chyba istnieje taka możliwość... 


  • 0



#5

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żadna figurka nie spadła, ale woda w ubikacji podczas spuszczania kręciła się w odwrotną stronę... hmm


  • 0



#6

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po zapoznaniu się z materiałem dowodowym w postaci zdjęcia siostry, jestem skłonny uwierzyć w opisaną historię, pod warunkiem otrzymania numeru telefonu do niej (do siostry oczywiście - nie do historii).


  • 0



#7

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Fajny żarcik (zwłaszcza patrząc na jaki dzisiaj mamy dzień) , ciekaw jestem czy gdybym ja takie coś napisał to czy bym nie dostał ostrzeżenia. 


Użytkownik SRardom edytował ten post 01.04.2014 - 11:08

  • 0

#8

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 

jeżeli miałbyś taka siostrę... oczywiście nie 


  • 0



#9

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę nie rozmawiać o mojej siostrze publicznie. Nie życzę sobie tego. Jeśli nie przestaniecie traktować jej przedmiotowo, zaczną się ostrzeżenia!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

;)


  • 0



#10

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

 

no w końcu się obudziłeś po weekendzie :P 


  • 0



#11

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Coś mi nie grało z tym zdjęciem brata, ale już wszystko jasne. :)

Co do tematu żeby nie narazić się na niepotrzebnego bana, warna i kicka za OT, obstawiam delirium tremens. ;]

 

btw. muszę Was zmartwić, ktoś wrzucił do neta nagie fotki Waszej siory... (ku uciesze innych)


Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 01.04.2014 - 11:58

  • 0



#12

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No bibka była zacna i przednia, aczkolwiek żadnych tremorsów nie pamiętam...a mówiłeś mi Ulti, że nie wygram zakładu, iż nie dam rady wypić 4L szkockiej whisky w godzinę...ehh, muszę się zacząć słuchać w końcu starszego brata, bo kiedyś może się to źle skończyć.


  • 0



#13

Zevs.
  • Postów: 110
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Żart jak dla mnie bardzo kiepski wręcz żałosny, jeszcze ze strony moderatora.... Może bym to odebrał inaczej w innych okolicznościach.


Użytkownik Zevs edytował ten post 01.04.2014 - 12:44

  • 0

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mendes niezbyt mi się podoba bo trochę jak trans wygląda. A co do histori, to wierzę, tak jak zawsze.
  • 0



#15

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli woda kręci się w inną stronę niż PRAWA, to wiedz, że coś się dzieje niedobrego.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych