Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debaty: Zgłoszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1101 odpowiedzi w tym temacie

#796 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Chce Wam się? Ciekawe czy ktoś przeczytał jakąś debatę.
  • 0

#797

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro się przy tym dobrze bawimy.
  • 0



#798

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chce Wam się? Ciekawe czy ktoś przeczytał jakąś debatę.

Ja, kilka wcześniejszych. I wiem, że na pewno przeczytam i tą (więc jak coś to tym razem mogę sędziować). Czekałem od dawna, aż ktoś podejmie rękawicę Makbeta. Z tego co zrozumiałem, to będziecie patrzeć tylko przez pryzmat historii ? Czyli nie znajdzie się miejsce na współczesność, czy wizję przyszłości ?
  • 0



#799

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze nie wiemy, przedyskutujemy szczegóły na PW.
  • 0



#800

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co zrozumiałem, to będziecie patrzeć tylko przez pryzmat historii ? Czyli nie znajdzie się miejsce na współczesność, czy wizję przyszłości ?


Yaw - skąd ten pomysł? Ja przynajmniej niczego takiego nie deklarowałem ;)

Czekałem od dawna, aż ktoś podejmie rękawicę Makbeta.


Czyli od... dwóch, trzech miesięcy? ;)
  • 0



#801

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czyli od... dwóch, trzech miesięcy? ;)

10 miesięcy :)

Yaw - skąd ten pomysł? Ja przynajmniej niczego takiego nie deklarowałem ;)

Niby Makbet sformułował pytanie w taki sposób, jakby problem miał dotyczyć samej przeszłości. Ja oczywiście chciałbym, żebyście uwzględnili do tego czasy współczesne minimum, a i miło, jakby na wizję najbliższej przyszłości znalazło się miejsce. Ale to już od Was zależy, jak rozumiem.
  • 0



#802

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A na moje tematy jak zwykle bez odzewu... :(
Aż taki straszny jestem? Nie gryzę bardziej niż Aquila.
  • 0



#803

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 miesięcy :)


Aaa, no chyba że tak :)

Niby Makbet sformułował pytanie w taki sposób, jakby problem miał dotyczyć samej przeszłości. Ja oczywiście chciałbym, żebyście uwzględnili do tego czasy współczesne minimum, a i miło, jakby na wizję najbliższej przyszłości znalazło się miejsce. Ale to już od Was zależy, jak rozumiem.


Postaramy się usatysfakcjonować naszego wiernego czytelnika ;)

Pit - jak skończymy tę właśnie planowaną, to może znajdzie się jakiś temat z którym moglibyśmy się pobawić. Tylko ewolucja odpada, biotechnologia też (te same poglądy). Nie wiem, jeśli koniecznie chcesz z kimś podebatować to mogę, po znalezieniu wspólnego tematu, się temu przyjrzeć.
  • 0



#804

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Obawiam się, że jeśli chodzi o tematykę para, i prospiskową to mamy zbieżne poglądy ;) Ja natomiast nie znam się kompletnie na historii.
  • 0



#805

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgłaszam chęć uczestnictwa w debacie nt wolnej woli, po stronie na "nie". Z wykształcenia jestem filozofem, trochę się zastanawiałem nad tym zagadnieniem więc myślę że mam co nieco do powiedzenia w tym temacie. Wiem że sprawa jest sprzed 3 lat, niemniej jednak chciałbym zaznaczyć chęć udziału, na wypadek gdyby się coś ruszyło.
  • 0

#806

tomaszeek.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Panie i Panów.
Z góry mówię, że jestem tu nowy, więc za wszystkie faux pas z góry i w miarę możliwości szczerze przepraszam.
Pit - co prawda mam podobne poglądy do Twoich, aczkolwiek z chęcią zajmę się walką po przeciwnej stronie barykady w Twojej debacie o biotechnologi.
Co więcej chciałbym też powiedzieć parę słów od siebie na temat determinizmu w debacie o wolnej woli... do której zauważyłem też brak ochotników.
Ostrzegam, iż moje poglądy są bardzo małomiasteczkowe i konserwatywne a umiejętności wysławiania się też kuleją, jeśli mimo tego jesteście zainteresowani to z chęcią podzielę się paroma przemyśleniami.
Pozdrawiam! :)
  • 0

#807

Amontillado.
  • Postów: 631
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 21
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Również zgłaszam się do debaty o wolnej woli jako oponent dla Avenariusa. Temat bardzo ciekawy, a poza tym warto w końcu odrodzić dział Debat.

Użytkownik Amontillado edytował ten post 11.07.2011 - 20:24

  • 0



#808

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeglądałem tematy debat i wydaje mi się, że znalazłem coś ciekawego. "UFO - wierzyć czy nie wierzyć" w której Makbet oczekuje oponenta - co zaskakujące, chce bronić owej tezy z latającymi spodkami. Wiem, że będę tego żałować, ale chyba się nie oprę :) Jako że chłopak jest w rozjazdach, a w dodatku zaklepał sobie na teraz jeszcze inną debatę, "zadowolę się" też inną, acz nie mniej inteligentną niż Makbet postacią z forum. Patrząc na logo forum, parę takich ludzi powinno się tu znaleźć. Jako że temat latających talerzy nie jest delikatnie mówiąc rozrywający intelektualnie, chciałbym także zmienić brzmienie tytułu na coś w stylu "W oczekiwaniu na Kontakt". W mojej opinii w przeciągu naszego życia nie odwiedzi nas żadną inteligentna, pozaziemska cywilizacja. Jest to opinia trudniejsza w obronie, niż jakieś tam UFO, myślę, że nie trudno jest mieć przeciwne do mojego zdanie i bynajmniej nie będzie mniej racjonalne. Druga zaleta, to to, iż w przeciwieństwie do wiadomo kogo moje wypowiedzi w debatach nie liczą sobie 50 stron w Wordzie. Raczej utrzymam ją w dotychczasowym duchu, więc z mojej strony kroiłaby się na lekką i przyjemną :) Spodziewam się gradu propozycji!
  • 0

#809

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda na to że dla debaty o wolnej woli jest komplet uczestników, czy w takiej sytuacji mamy czekać aż odezwą się czynniki oficjalne ? Pytam bo jestem nowym użytkownikiem i nie wiem jak to się odbywa (faq mi w tym wypadku nie pomogło).
  • 0

#810

_Silent_.
  • Postów: 827
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W mojej opinii w przeciągu naszego życia nie odwiedzi nas żadną inteligentna, pozaziemska cywilizacja.

No własnie - to Twoja opinia. I tylko tyle. Jeżeli debata nie potrwa całego Waszego życia to ciężko wyłonić zwycięzce.
O wiele konkretniejszy był poprzedni temat bo jest sensowny materiał źródłowy. Zdjęcia/filmy/relacje i można w obie strony rozmawiać.

EDIT:
a co mi tam: debatnę chętnie w sprawie miękkich narkotyków jako zwolennik legalizacji. Obojętnie z kim.

Użytkownik _Silent_ edytował ten post 15.07.2011 - 22:09

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych