Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obserwacja UFO Wieluń - Dąbrowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Koniec sierpnia 2009 roku, kilka minut przed północą. Miejscowość Wieluń - Dąbrowa (przy bunynku mleczarskim)

Jak to mamy z kolegą w zwyczaju, siedzieliśmy sobie w ciepłą letnią noc na jego podwórzu na starej kanapie. Niebo było bezchmurne, panowała cisza. Rozmawiając na jakiś luźniejszy temat, ujrzałem w pewnym momencie zbliżający się ze wschodu obiekt. Poruszał się nie wydając żadnych dźwięków. Wyciągnąłem rękę w tamtym kierunku, i rzuciłem do kumpla "ty zobacz ** co to jest ?" Tak jak siedzieliśmy, tak momentalnie się poderwaliśmy z tej kanapy. Obiekt kierował się w kierunku zachodnim. przelatywał nad nami na wysokości kilkunastu metrów. Jego rozpiętość miała ok 30 metrów (maks 35) i na jego krawędziach znajdowały się światła koloru czerwonego, rozmieszczone w odległości ok metra od siebie. Pod tym obiektem rozpościerała się jakby taka mgiełka, poszlaka, która odbijając w pewnym stopniu to światło powodowała, że obiekt ten jeszcze bardziej rzucał się w oczy. Głównie ze względu na to oświetlenie rysował się określony kształt obiektu, i przypominał on coś na wzór bumeragna, półksiężyca z charakterystycznymi dwoma wycięciami na tyle tego obiektu. W późniejszym czasie poszukiwałem w necie zdjęć tego co widzieliśmy, i znalazłem, poniżej zamieszczam fotografie. Warunki świetlne jakie wtedy panowały, nie pozwoliły na wykonanie fotografi telefonem. Jeżeli jest tu ktoś z Wielunia lub okolic, i spotkał się z obserwacją opisywanego obiektu, proszę o info.



Dołączona grafika

Dołączona grafika
edycja:
ultimate


Dodano:

Drodzy moderatorzy, nie napisałem wulgaryzmu w tym poście, ale zastosowałem słowo wykropkowane. Dlatego w moim subiektywnym odczuciu upominanie mnie o zastosowaniu wulgaryzmu, nie powinno mieć miejsca. Z wykropkowanego ciągu znaków mogło powstać kilka innych słów, nie koniecznie wulgarnych, ale merytorycznie poprawnych. Zastosowałem cytat starając się odnieść jak najdokładniej do tamtej obserwacji i okoliczności. Odnosząc się do wykropkowanego słowa, nie miałem na uwadze wulgaryzmu, a jedynie "ksywę" znajomego która jednocześnie jest jego nazwiskiem.
  • 3

#2

Trybex.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pod koniec Lipica 2009 gdzieś na drodze Wieruszów - Syców z całą rodziną zaobserwowaliśmy dziwny metalowy obiekt odbijający światło unoszący się nad polem. Udało mi się nagrać kilkusekundowy filmik, który nawet wylądował na forum, ale ze względu na słabą jakoś ciężko było cokolwiek określić. Być może oba zdarzenia były w jakimś stopniu powiązane.

Użytkownik Trybex edytował ten post 20.04.2013 - 22:55

  • 0

#3

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dysponujesz tym materiałem jeszcze ?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych