Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dragon Ball Z: Battle of Gods


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli ktoś tęsknił za Dragon Ball to może się cieszyć ponieważ Akira Toriyama postanowił zrobić nową kinówkę będącą kontynuacją serii Z. Wydarzenia będą miały miejsce niedługo po pokonaniu Buu. Tak w skrócie żeby za dużo nie spoilerować, bohaterowie będą mierzyć się z niejakim "Birusu", Bogiem zniszczenia a Goku ma osiągnąć nowy poziom- Super Saiyan God. Trafiając na więcej plotek, spoilerów itp. mogę powiedzieć tylko tyle że ten film stworzy dobre podwaliny do stworzenia nowej serii (całkowicie już olewając GT). W Japonii kinówka wyjdzie 30 marca. Przyznam szczerze że jestem zadowolony z tego że powstanie coś nowego w DB, gdyby jeszcze była nowa seria to też mogłoby być ciekawie, obejrzałbym to choć teraz to już średnio mi wypada to oglądać :D

Trailer:


A tu fragment:


Drugi fragment:

Użytkownik Tenhan edytował ten post 25.03.2013 - 18:15


#2

Chudi X.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czekam na ten film i to bardzo. Odcinek specjalny sprzed kilku lat, ten z młodszym bratem Vegety może i był sympatyczny, ale za dużo w nim nawymyślali niepotrzebnych rzeczy. Dragon Ball Kai też było spoko, szkoda tylko, że było to tak naprawdę Z z wyciętymi niepotrzebnymi odcinkami. Mam nadzieję, że na najnowszym filmie się nie zawiodę.

#3 Gość_Bla Bla

Gość_Bla Bla.
  • Tematów: 0

Napisano

Uwielbiam Dragon ball :P Według mnie najlepsze anime jakie kiedykolwiek powstało :P Więc czekam z niecierpliwością na film :D

Użytkownik Johnny Bravo edytował ten post 25.03.2013 - 22:07


#4

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nowy poziom SSJG jest zrobiony na siłę i wygląda po prostu słabo:

Dołączona grafika

No chyba że doczekamy kilku form "boskiego sajanina" to ok :P



#5

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

SSJG ? O co chodzi ? Coś więcej info ?



#6

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Super Sayan God,boska forma sayan.
DBZ było wspomniane o legendarnym wojowniku który osiągną w przeszłości ten poziom,kolejnym miał być najpierw Goku po osiągnięciu ssj w walce z Frezerem,potem Brolly ale jak sie okazuje to właśnie Goku stanie sie legendą i jako drugi w historii wszechświata osiągnie ten poziom.

http://dragonball.wi...uper_Saiyan_God



#7

Slaw.
  • Postów: 127
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Super SaJan God

#8

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ło matko, naiwne i kiepsko zrobione.. Mogli iść droga GT i zrobić w końcu ten SSJ 5 :D



#9

kudlaty88.
  • Postów: 195
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja się nadal łudzę że to co pokazali to tylko dla zmyły a SSJG będzie megakozacko wyglądać. W sumie to już SSJ4 lepiej wyglądało...



#10

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Tenhan
Moje podejrzenia co do nicku się potwierdziły, jesteś maniakiem Dragon Balla :P
Co do tematu, to czekam z niecierpliwością na film, ciekawe kiedy ukarze się w Polsce. Również liczę na to że ten SSJG będzie zrobiony lepiej, bo taki rudy nie robi boskiego wrażenia :P Świetny pomysł z tym stworzeniem nowej serii po DBZ, bo z GT podobała mi się jedynie końcówka i walka z ostatnim smokiem, tak to lipa była w porównaniu do Z. Nową serię obejrzałbym z pewnością, i nie wstydziłbym się mimo dwójki z przodu :)

#11

Chudi X.
  • Postów: 15
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Super Sayan God,boska forma sayan.
DBZ było wspomniane o legendarnym wojowniku który osiągną w przeszłości ten poziom,kolejnym miał być najpierw Goku po osiągnięciu ssj w walce z Frezerem,potem Brolly ale jak sie okazuje to właśnie Goku stanie sie legendą i jako drugi w historii wszechświata osiągnie ten poziom.

http://dragonball.wi...uper_Saiyan_God



Mylisz pojęcia, Super Saiyan God to nie jest ten sam poziom co Legendary Super Saiyan. Super Saiyan God zostało stworzone tylko i wyłącznie na potrzeby najnowszego filmu i nigdy wcześniej nie był wspominany ani pokazywany, natomiast Legendary Super Saiyan już został osiągnięty przez Brollyego w ósmym filmie kinowym DBZ.

#12

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

To jest już bardzo stary rysunek, pamiętam jeszcze go z podstawówki, zawsze tak sobie wyobrażałem "kontynuację rozwoju" Goku.. no cóz, fail.



#13

Korhil.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Motyw z Buu już był wg mnie mocno naciągany a całe GT... lepiej uznać, że go nie było. Idealne zakończenie serialu byłoby po walce z Frezerem, ewentualnie z Komórczakiem. No i tak naprawde mocno niedoceniany i niewykorzystany motyw z Brolim to największe moje zarzuty do autora/producentów. Osobiście wole nie odświeżac tego serialu, żeby nie popsuć sobie wspomnień - coś jak ze starymi grami, naprawde niewiele (seria FF to najlepszy przykład, że są wyjątki) potrafi przetrwać próbe czasu.

#14

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Saga Buu nie była zła, szczególnie dzięki długo wyczekiwanej przez fanów potyczce Goku z Vegetą. Poświęcenie Vegety, głupiutki Gotenks + zmieszany Piccolo, nowa odsłona Gohana, arogancki Vegitto, no było parę dobrych momentów, szczególnie fajnie to było ukazane w mandze.
GT oglądałem na siłę, mocno przewijając, ale jeżeli już wprowadzać w serii nowy poziom, to lepiej było by to pociągnąć fabularnie po ostatniej części niż dodawać coś nowego i to zrobionego na "odwal się".



#15

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zgodzę się co do GT i Broliego, ale moi zdaniem motyw z Buu był jednym z najlepszych i za nic bym go nie wyciął. Fakt że długo to trwało od samego początku na tym turnieju, przez jego wszystkie formy, aż do samego końca, ale pomysłów nie zabrakło i wszystko fajnie się oglądało.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych