Skocz do zawartości


Zdjęcie

Psioniczny Problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Unhappy Psion.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam! Zajmuję się Psioniką od kilku miesięcy ( 8 ) a samą energią- 12 lat.

Więc: Od dziecka korzystałem z energii praktycznie w każdej dziedzinie życia, całkiem niedawno poszperałem w necie i poczytałem o Psionikach i ich zdolnościach. Po pewnym czasie stwierdziłem, że Psionika jest tym samym co ćwiczyłem nieświadomie wcześniej ale nieco inaczej korzysta z energii. Od kilku miesięcy jestem świadkiem pewnego zjawiska: z dnia na dzień tracę siły, nie czuję już energii tak jak wcześniej (kiedyś była ze mną 24h/ dobę, 7 dni w tygodniu) a teraz czuję pewne zachwiania- nie mogę już widzieć aury, w zeszłym miesiącu odeszła sobie psychokineza. Co gorsza energia ma ogromny wpływ na mój stan psychiczny- od kilku miesięcy jestem otępiały i w ogóle tracę siły.

Próbowałem już wszystkiego- od wielogodzinnych medytacji po wizualizację i tai chi. Jak znowu "czuć" energię, manipulować nią? Proszę o odpowiedź.
  • 0

#2

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może zacząłeś dorastać i wyrosłeś z głupot?

A na otępienie proponuje zdrowo się odżywiać, łykać witaminy i uprawiać sport. Jeśli żaden Cię nie interesuje- biegaj wieczorami. Nic tak nie dodaje sił witalnych jak dobry trening.
  • 3

#3

Unhappy Psion.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm, dorosnąć już dawno dorosłem :P
Co do witamin, odżywiam się dobrze.

Energią zacząłem zajmować się gdy miałem 7 lat, 12 lat temu i nigdy nie spotkało mnie coś takiego jak teraz. Jak sobie z tym poradzić?
  • 0

#4 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

To prowokacja, nie? Bo nie przyjmuję do wiadomości, że wierzysz w to co mówisz :P
  • -1

#5

Unhappy Psion.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem pytania... Mam problem, już o tym pisałem; nie to nie jest prowokacja- nie potrafię sobie poradzić. Przeszukałem internet i żaden z opisywanych na różnych forach i stronkach sposobów nie zadziałał.
  • 0

#6 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

No cóż, w takim razie masz trochę poważniejszy problem niż ubytki tej rzekomej energii.
  • 0

#7

0zzy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przestań praktykować psionikę przez tydzień. W ogóle nic nie rób niczego związanego z energią.
  • 0

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja mam taką radę dla ciebie, weź namów innego psionika niech cie naładuje energią skoro ci jej brakuje, i tyle.
Człowiek staje się dorosły wtedy gdy wyrasta z bajek, a nie gdy odbiera dowód osobisty w urzędzie.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 21.02.2013 - 20:52

  • 0



#9

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To mnie najbardziej rozwaliło :

Próbowałem już wszystkiego- od wielogodzinnych medytacji po wizualizację i tai chi. Jak znowu "czuć" energię, manipulować nią?


:)

Użytkownik PTR edytował ten post 21.02.2013 - 20:59

  • 0



#10

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli PTR, autorytet w duchowości na tym forum się z tego śmieję, to ja razem z nim. Haha.

Tak będzie dla ciebie lepiej, Nieszczęśliwy Psionie. Nic nie będzie Cię kusiło, aby przejąć władzę nad światem przy użyciu swoich mocy.
  • 0

#11

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak poczytasz o tej twojej energii tutaj na forum (poszukaj tematów) to dowiesz się czemu wszyscy tak sceptycznie do tego podeszli...nie mam pojęcia skąd ubzdurałes sobie tę psionikię , telekineze czy co tam ale to co napisałeś to zwyczajnie podchodzi pod depresje albo przeciążenie organizmu fizycznie lub psychicznie.
  • 0

#12

Unhappy Psion.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co tam świat, ja chcę od razu całą galaktykę ;)

Właśnie- czemu wszyscy tak sceptycznie do tego podchodzą?
  • 0

#13

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^ może dlatego że ta cała telekineza zaczyna i kończy się na kręceniu wiatraczkiem.
Nie jest możliwe żeby w wieku 19 lat nie wiedzieć skąd się bierze zmęczenie organizmu. Nawet czytając gazety dla kobiet typu pani domu wiedziałbyś że za coś takiego nie odpowiada żadna energia.
Tak myślano kiedyś gdy jeszcze nie znano przyczyny wielu zjawisk, o biologi człowieka wiedziano niewiele. Dlatego ludzie wymyślili sobie jakąś energię, której niedobór albo zakłócenie w przepływie powoduje choroby.

Chociaż może naprawdę w to wierzysz, bo nie takich na tym forum już widziałem. Ale jeśli tak, to znaczy że krucho z twoją wiedzą o świecie.
  • 0



#14

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No dobra ludzie! Dość tych śmiechów, trzeba gościowi pomóc, mimo iż nie rozumiemy dziedziny jaką jest psionika. W końcu forum jest od pomagania.

Mam parę pytań

1. Mówisz, że z energii korzystasz od dzieciństwa, w jaki sposób?

2. Mówisz także o tym, że tracisz energię, w jaki sposób te zaniki energii się ukazują? Co czujesz bez tej energii?

3. Wspominasz także o umiejętności psychokinezy, która zanikła. Co rozumiesz przez psychokinezę?



Pytasz także o to dlaczego wszyscy tak sceptycznie podchodzą do psioniki. Prawdopodobnie przez "wielkiego Fenixa" który był legendą psioniki. Sam opracował sposób uczenia się psioniki, wiedział o niej wszystko i ogólnie miał zawsze rację, nawet kiedy nie miał. Kiedy został poproszony o atak psioniczny na jednego z użytkowników, wypierał się, że to niezgodne z jego sumieniem lub coś w tym stylu. Przyparty do muru odpowiedział, że nawet jeśli spróbuje zaatakować gildia mu przeszkodzi i atak się nie powiedzie, tym samym zaprzeczył, że posiada moce "psioniczne" i zniknął z forum.

(ironia mode: on)
Niektórzy mówią, że kiedyś odrodzi się z płomieni jak mityczny ptak Fenix.
(ironia mode: off)

To był pierwszy powód. Drugi to to, że nikt jeszcze nie udowodnił, że takie moce posiada.

Użytkownik Nothing edytował ten post 24.02.2013 - 09:19

  • 0

#15

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja powiem tylko tyle że energia cały czas Cię otacza i przenika. Chcesz ją poczuć to zacznij ją odczuwać. Nie musisz sobie zaprzątać głowy jakimiś egzotycznymi słowami. Energia tu jest przez cały czas.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych