Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cyberpunk 2077


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1

Draggy.
  • Postów: 47
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Około godziny temu CDP Red zaprezentowało teaser swojej najnowszej produkcji, Cyberpunk 2077.


Moim zdaniem teaser sam w sobie jest świetny, ma moc. Nie mogę ukryć, że czekam na Cyberpunka z niecierpliwością, to chyba coś, czego było nam potrzeba od dawna - porządny, dojrzały erpeg w otwartym, futurystycznym świecie z ciężkim klimatem. Ciężko na razie powiedzieć cokolwiek więcej, na razie mamy tylko ten krótki filmik i kilka tapet, ale wkrótce na pewno dowiemy się więcej. W 2:14 CDP zawarło sekretną wiadomość, warto przeczytać.

Co myślicie? :beer2:

Tu macie świetny utwór wykorzystany w filmiku:

Użytkownik Draggy edytował ten post 10.01.2013 - 23:36


#2

adek21.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odkąd usłyszałem o tym projekcie to od razu wiedziałem, że CDP RED da radę. Szykuję się kolejny hit równy wiedźminowi ;). A co do ukrytej wiadomości.

Brace yourself, The Witcher III is comming :D

#3

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odważny tytuł zobowiązuje. Trzymam kciuki za produkcję ;) Miejmy nadzieję że powali wiedźmina na kolana!

#4

Kraken.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Skopiowanie Sabotain Złam Zasady + dodanie kilku nowości.
Nie no, szacun. :D

#5

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie napalajcie się tak, teaser jak teaser. Animacja komputerowa.



#6

Haures.
  • Postów: 75
  • Tematów: 6
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Już wiele gier mało "Świetne teasery" a wychodził z nich SHIT. Już przywykłem do działania "zobacze to kupie" bo narazie na kupywaniu w ciemno mocno straciłem....

#7

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po teaserze można stwierdzić.. całe nic, animacja świetna, jak każda od CD projekt RED. Na grę poczekamy jeszcze z 1.5 roku, o i le nie dłużej, wczesniej ma podobno wyjść wiedźmin 3 ;>



#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po Wiedźminie 2 można śmiało powiedzieć, że będzie to kolejny "niespodziewany" hit. Na pewno nie pójdą na łatwizne i nie odwalą byle g* , a wszyscy hajterzy niech się pocałują w cztery litery i zamkną jadaczki



#9 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Jak to dobrze, że chociaż tutaj potrafimy ze sobą współpracować, Platige Image jak i CD Red odwaliło kawał świetnej roboty. Teaser miażdży.

#10

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Grałem swego czasu w papierowego cyberpunka. Nie łatwe wyzwanie wzięło na siebie cdr. W teaserze brakuje mi brudu protoplasty. Oby nie wzorowali się nic a nic na deus ex....

#11

Kraken.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Po Wiedźminie 2 można śmiało powiedzieć, że będzie to kolejny "niespodziewany" hit. Na pewno nie pójdą na łatwizne i nie odwalą byle g* , a wszyscy hajterzy niech się pocałują w cztery litery i zamkną jadaczki



Chyba Cię coś boli człowieku, OGROMNA cześ ludzi na wszelakich forach internetowych o wiedzminie beczy kiedy tylko moze, ze Wiedzmin 2 ma gigantycznego minusa i przez to jest kiepski - jest za krótki.

Z wszystkimi misjami pobocznymi przechodzi sie go 30-40h..A z tymi roznymi wyborami nie wyskakuj.

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Platige Image jak zwykle poziom ultra światowy. Nieco mnie razi ich maniera do epatowania fajerwerkami graficznymi - gdzie często całe ich filmy są podporządkowane prezentacji ich możliwości, a cierpi na tym przekaz.

Co do gry, jestem dobrej myśli, aczkolwiek mnie nigdy cyberpunk nie kręcił - co innego steampunk.



#13

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Po Wiedźminie 2 można śmiało powiedzieć, że będzie to kolejny "niespodziewany" hit. Na pewno nie pójdą na łatwizne i nie odwalą byle g* , a wszyscy hajterzy niech się pocałują w cztery litery i zamkną jadaczki



Chyba Cię coś boli człowieku, OGROMNA cześ ludzi na wszelakich forach internetowych o wiedzminie beczy kiedy tylko moze, ze Wiedzmin 2 ma gigantycznego minusa i przez to jest kiepski - jest za krótki.

Z wszystkimi misjami pobocznymi przechodzi sie go 30-40h..A z tymi roznymi wyborami nie wyskakuj.


Z wszystkimi misjami pobocznymi przechodzi sie go 30-40h


Dobrze, idź dziecko pograj sobie w CoDa którego przechodzi się w 3-4h.

Przeliczając: będąc kompletnym no-life czyli grając po około 6h dziennie, z tego co mówisz, przechodzi się grę w 7 dni. Hmm no tak bardzo mało, bardzo, szczególnie patrząc na współczesne trendy co do długości rozgrywki.

beczy kiedy tylko moze

Typowe dla hejterów.

Wiedzmin 2 ma gigantycznego minusa i przez to jest kiepski


<losowaodpowiedź> Baterie też mają wielkiego minusa, a po drugiej stronie plusa, też są kiepskie. </losowaodpowieź>

a co do OGROMNA ilość ludzi - to OGROMNA ilość hejterów wypowiada się, bo niestety takie czasy, że jak coś się chociaż odrobinę nie podoba to się krzyczy wniebogłosy (przeważnie używając Caps Locka), a jeśli coś się podoba albo bardzo podoba to zostawia się bez komentarza, może gdzieś pisząc jedno zdanie pochwały. Tak jak była żałosna afera z Mass Effectem za którą mi było wstyd, zwykłemu graczowi... Jak marudzić - to każdy pierwszy i jak najgłośniej, jak coś chwalić - to po cichu jeśli wogóle. Znajduje się jeden drobny minus i to już jest powód żeby wszystko zrównać z poziomem g*** w którym przebywają miłośnicy narzekania i darcia papy.


Widać, że rasowy hejter z ciebie, szkoda czasu.


Użytkownik BrainCollector edytował ten post 12.01.2013 - 17:07




#14

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Po teaserze można stwierdzić.. całe nic, animacja świetna, jak każda od CD projekt RED. Na grę poczekamy jeszcze z 1.5 roku, o i le nie dłużej, wczesniej ma podobno wyjść wiedźmin 3 ;>


taka jest zasada teasera - ma tylko oddać klimat gry, żadnych szczegułów co do fabuły. A gdybyś przeczytał opis pod filmem, to wiedziałbyś, że teaser przedstawia jeden ze sposobów werbowania członków do Psycho Squad.

Teaser przedstawia w jaki sposób Psychi Squad może pozyskać nowego członka.

Psycho Squad specjalizuje się w zwalczaniu "psycho" - ludzi, którzy przesadzili z ilością zainstalowanych implantów oraz substancji, które podnoszą wydajność i możliwości ludzkiego ciała.

Nadchodzi moment, kiedy ci ludzie przedawkowują ilość ulepszeń i ich ciała zaczynają buntować się przeciw ich własnym biologicznym częściom ciała i organom, a także przedmiotom organicznym, które ich otaczają. Zwyczajnie, zaczynają wyżynać ludzi, których pogardliwie nazywają "worami mięsa".

Kiedy psycho wpada w szał, dziwne rzeczy mogą się zdażyć. Rozpoczyna się rzeź i psycho może zostać zdjęty przez oddziały regularnej policji, ale nie zawsze są oni w stanie poradzić sobie z problemem.

Kiedy sprawa wymknie się spod kontroli, wzywa się MAX-TEC (Maximum Force Tactic Division), popularnie zwanych Psycho Squad.


Jeśli grałeś w oryginalnego cyberpunka, wiesz czym jest psycho, dlaczego mozna przedawkować implanty.
Ogromnie cieszę się, że grafika nawiązuje bardziej do Ghost In The Shell (który bardzo wielu ludziom kojarzy się z cyberpunkiem) oraz w samym teaserze widać wiele smaczków ze świata Cyberpunk, które fani RPG-a od razu dostrzegli.

Ja gram w tego rpg od lat i mogę szczerze powiedzieć, że jaram się tą produkcją =)

Użytkownik Kocica edytował ten post 12.01.2013 - 20:12


#15

Fanaticous.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BrainCollector chyba nie zrozumiałeś ironii Krakena. Gra jest zaje... dlatego jej wadą jest to, że jest krótka (chociaż tak naprawdę jest długa).


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości oraz 0 użytkowników anonimowych