Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne "wspomnienie"z dzieciństwa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

creepycandy.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,jestem tu nowa.Myślę,że to mało ważne dlatego przejdę odrazu do opowiedzenia wam tych zdarzeń.

Gdy miałam może około 4-6 lat widziałam mężczyznę z rogami.Może to wydać wam się dziwne,dla mnie też takie jest.Pamiętam,jak spałam z mamą i był to ranek,że w pokoju tak obok wejścia stał owy człowiek z rogami.Był smukły,dość wysoki i miał dwa rogi na głowie wygięte na zewnątrz.Nie chciałam się odwracać w stronę mamy gdy leżałam bo wiedziałam że on tam stoi i coś mi zrobi. Druga sytuacja działa się w ciepły,słoneczny dzień.Wywieszałam pranie z mamą na dworze kiedy on stał obok i się patrzał. To nie koniec.Pewnego dnia,chyba jakiś czas po tym ja,moja kuzynka i koleżanka byłyśmy w ogródku mojej kuzynki.Pamiętam,że one straszyły mnie że jest tutaj(tutaj - mam na myśli miejsce odgrodzone metalową siatką ogród mojej kuzynki,parę drzew,jakieś krzaki za tym jest łąka) taki pan z rogami ale on jest miły,daje dzieciom cukierki i nie jest straszny.Być może wyobraziłam sobie go "za bardzo" bo zobaczyłam go.Jakby unosił się nad nami,ale nie wysoko. Uciekałam pierwsza,byłam roztrzęsiona.Biegłam tak szybko ile mogłam,one śmiały się ze mnie.Nie pamiętam tylko czy one też go widziały,czy też nie.
Mam do was pytanie: Czy ta postać była moim wyobrażeniem czy...czym? Do głowy nachodzą mi tylko te 3 sytuacje.To dziwne,że widziałam za każdym razem tego samego "pana".Jak wspomniałam miałam około 4 lat , może 5 lub 6.

Pozdrawiam,liczę że weźmiecie to na poważnie.
  • 1

#2

Elvis.
  • Postów: 59
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawdopodobnie to był sen. Ja mam takie wspomnienie z dzieciństwa, że widziałem ogromne odciski stóp dinozaura (heh) i razem ze mną rodzina i sąsiedzi. Mógłbym przysiąść, że to widziałem, jednak wiem że tak nie było, bo to zwyczajnie niemożliwie, choćby rodzina o tym wspominała :D
  • 0

#3

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

czy to były takie rogi :

edycja: overdose
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • -11

#4

creepycandy.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm,to prawdopodobne że to mógł być sen ale jak pisałam działo się to w normalne dni,na żywo a ja to widziałam.Byłam mała,a małe dzieci podobno widzą różne zjawy,duchy itd. Dzięki za odpowiedź,zastanowię się nad tym jak to mogło być,chociaż to dziwne.

czy to były takie rogi :

Dołączona grafika


Nie,to nie były takie rogi..Daruj sobie bo to nie jest śmieszne D:

Użytkownik overdose edytował ten post 02.12.2012 - 15:01

  • 2

#5

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzieci już takie są, że widzą rzeczy, których nie ma. Taki już ich umysł/wyobraźnia. :)
  • 0



#6

zabusia3.
  • Postów: 63
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzieci maja naprawdę wybujałą wyobraznię. Ja będąc dzieckiem w wieku przedszkolnym, znalazłam sztuczne zęby wampira ( takie białe z plastyku ) Oczywiście takie znalezisko zabrałam do przedszkola :) Dzieci mi wmówiły że to prawdziwe zęby wampira, że jak nie odniosę tych zębów tam gdzie je znalazłam, to on po nie przyjdzie. Ten niby wampir, ponoć miał chodzić w butach które zostawiają takie ślady jak korki piłkarzy. Oczywiście we wszystko uwierzyłam. Jednak chęć posiadania czegoś takiego zwyciężyła i zabrałam je do domu. Wieczorem leżąc już w swoim łóżku, sama przy zapalonej lampce, popatrzyłam na dywanik koło mojego łóżka. Muszę wspomnieć że ten dywanik był jasny i ciągnął się od okna do drzwi. Był taki jak by z filcu? Więc jak popatrzyłam na niego, widziałam ślady odbitych butów. To były ślady korków i biegły od okna do drzwi. Nie muszę mówić, jak byłam przerażona tymi śladami ,tym że wampir jednak przyszedł po te zęby!!! To był najgorszy wieczór mojego dzieciństwa i dlatego go tak zapamiętałam. Teraz wiem że to była wyobraznia, ale wtedy naprawdę widziałam te ślady butów odbitych na moim dywaniku :)
  • 0

#7

creepycandy.
  • Postów: 50
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziękuje wam za wyjaśnienie.Rzeczywiście dzieci potrafią widzieć różne dziwne rzeczy,nie sądziłam,że ich wyobraźnia sięga aż tak daleko.
  • 0

#8

irooc.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabusia skąd ta pewność ze to wyobraźnia xD
Ja miałem z kolega schizy i podglądąlismy domek jedno rodzinny i jego mieszkańców myślac ze to kosmici ; o
Lornetki notatki wszystko było ..
Widzieliśmy różne rzeczy ale cóż tylko i wyłącznie wyobraźnia
  • 0

#9

Margon.
  • Postów: 36
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dwa rogi ? A moze tam bylo dwoch mezczyzn zlewajacych sie w jedna sylwetke?
Jaki ja jestem smieszny ... ; )
  • -1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych