Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niesamowite UFO wlatuje do krateru


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
85 odpowiedzi w tym temacie

#1

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Przypomina mi to słowa Phila Schneidera - oni tam coś budują, to wszystko składa się w całość..

Info ang: News report about an incredible UFO event over the Popocatepeti Volcano in Mexico. The volcano has been a UFO hotspot for years with hundreds of sightings.

Ogólnie ten wulkan znany jest od wieków z manifestacji UFO:

Filmik:




More Activity Here:

Inna ciekawa manifestacja - Statek matka:


Użytkownik Hologram edytował ten post 28.10.2012 - 19:11

  • 12

#2 Gość_(9)

Gość_(9).
  • Tematów: 0

Napisano

Dlaczego to takie rysunkowe?
  • -12

#3

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

(9)

Nie wiem, pytaj się ekspertów. Widać że filmik jest autentyczny, zainteresowały się nim media i naukowcy. Na youtubie ma ponad 150 tysięcy wejść. Widać bardzo ciekawa manifestacja.

Użytkownik Hologram edytował ten post 28.10.2012 - 18:54

  • 3

#4 Gość_(9)

Gość_(9).
  • Tematów: 0

Napisano

Takie chamskie przekształcenie moje nicku traktuję jako bezpodstawną obrazę.

pytam poważnie- dlaczego nie wygląda to jak normalne nagranie tylko obrazek wycięty z gazety sprzed 50 lat. Nie znam hiszpańskiego, nie wiem co mówią. Dlatego pytam wstawiającego, bo widać wiesz co wstawiasz. A może i nie
  • -6

#5

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

(9)

Nie wiem co wstawiam. Przyznaje się bez bicia. Wstawiam żeby o tym podyskutować i ocenić autentyczność. Jeśli chcesz możesz nam przytoczyć więcej informacji, bo na youtubie jest kilkanaście wersji angielskojęzycznych tego filmiku.
  • 1

#6 Gość_(9)

Gość_(9).
  • Tematów: 0

Napisano

chcesz ocenić autentyczność? A to nie jest tak, że już uznałeś to za autentyczne? Jak zapytałam dlaczego ma to taką formę jaką ma, to zostałam zgromiona za pytanie, które w rzeczywistości nic nie sugerowało. Ale i tak musiałam być poinformowana, że skoro ma dużo wyświetleń na youtube to musi być autentyczne.

edit: anglojęzycznych wersji nie widzę w okolicy tego filmu

Użytkownik (9) edytował ten post 28.10.2012 - 19:04

  • -5

#7

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

*
Popularny

(9)

jak nie masz nic konstruktywnego do dodania tylko narzekać, to lepiej odpuść sobie ten temat. Będzie lepiej dla ciebie i dla nas. Wierze że coś jest na rzeczy z dwóch powodów. Dzieje się to w Meksyku(instalacja Archuleta) i podczas wybuchu wulkanu nagrywane w wysokiej jakości. Niewiele filmików na yt ma 150 tysięcy wejść w ciągu kilku dni..niewiele filmików o UFO znajduje się w mediach i jest analizowane przez naukowców. Nie uważasz że to wystaczający powód, ażeby poszukać info na temat tego co widzimy na filmie i poanalizować to?
  • 18

#8

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

(pozwole sobie chamsko przekręcić Twój nick) Dziewiątka, czy Ty masz jakieś problemy czy po prostu używasz internetu żeby odreagować stres życia codziennego pastwiąc się na innych i marnując ich czas na użeranie się z Tobą ?

Co do op, czy można poprosić o link ? video nie pokazuje się. (Hologram, nie zwracaj uwagi na 9, zostawiaj bez komentarza jej/jego zaczepki i prowokacje)
  • 2



#9

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Brain

Nie bardzo rozumiem. Nie pokazuje się link do youtuba?

Tutaj masz link czysty(bez początku): watch?v=MjLwWVRkxG4&feature=player_embedded

Tutajlink pełny:
  • 1

#10 Gość_(9)

Gość_(9).
  • Tematów: 0

Napisano

BrainCollector- to nie była prowokacja tylko zwyczajne pytanie, na które była reakcja taka jaka była. A odpowiedzi nie dostałam.
Hologram edytował swój post stąd moje zwrócenie uwagi na nick w odpowiedzi wydaje się bezsensowne. Tak samo jak edytował główny wątek bez poinformowania co zostało dodane

edit:

(pozwole sobie chamsko przekręcić Twój nick) Dziewiątka, czy Ty masz jakieś problemy czy po prostu używasz internetu żeby odreagować stres życia codziennego pastwiąc się na innych i marnując ich czas na użeranie się z Tobą ?

jedna tego typu dyskusja nie świadczy o tym, że używam internetu do wyżywania się na innych. generalizujesz

edit: nie wiem co takiego nieodpowiedniego jest w moim pytaniu, ale rozwinę. Czy jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć dlaczego na pierwszym filmie wideo umieszczone w wiadomościach nie jest oryginalne? Tylko już obrobione? (tak mi się wydaje, że efekt "filmu rysunkowego" jest spowodowany pracami tych całych "naukowców") Chętnie bym zobaczyła oryginalne nagranie, bo coś takiego jest dla mnie mało wiarygodne

Użytkownik (9) edytował ten post 28.10.2012 - 21:30

  • -4

#11

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dobrze, że ten materiał został zamieszczony bo 16 października w Pike County, Kentucky (USA) został sfotografowany przez astronoma amatora podobny obiekt.
Wg obserwatora ów obiekt znajdował się na wysokości pomiędzy 15 a 30 km nad ziemią.

http://www.youtube.com/watch?v=nSd1NW6HeNA

http://www.youtube.com/watch?v=q5_V2xW9zcY

http://www.youtube.com/watch?v=GgscoNq8rTE

Dołączona grafika

Dużo więcej zdjęć i szczegółów tej obserwacji w poniższym linku

http://www.earthfile...ory=Environment
  • 10



#12

As Pik.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(pozwole sobie chamsko przekręcić Twój nick) Dziewiątka, czy Ty masz jakieś problemy czy po prostu używasz internetu żeby odreagować stres życia codziennego pastwiąc się na innych i marnując ich czas na użeranie się z Tobą ?

Co do op, czy można poprosić o link ? video nie pokazuje się. (Hologram, nie zwracaj uwagi na 9, zostawiaj bez komentarza jej/jego zaczepki i prowokacje)


Moje subiektywne zdanie popiera powyższą teorię. To jest forum a nie "Prawdy i mity życiowy p.Goździkowej" Popieram w 100%
  • 0

#13

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

As Pik

Nie róbmy offtopu..

Jarecki

Trudno jednoznacznie określić specyfike tamtego obiektu.Być może, z dużym prawdpopodobieństwem można powiedzieć że była to jakaś , jakiś reklamowy pojazd :mrgreen: bądz coś po prostu ziemskiego. Najgorsze jest to że nie widzimy jak ten obiekt się porusza, to jest niestety problem.

Użytkownik Hologram edytował ten post 28.10.2012 - 22:05

  • 0

#14

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@9 taka jakosc bo video zostalo poddane obrobce celem wyciagniecia lepszej jakosci i szczegolow. Prawdopdobnie film zostal w duzej mierze rozjasniony, kolory - korekcja na poszczegolnych kalach RGB , dodatkowo film byl tez wyostrzonty - Rozjasnianie i ostrzenie powoduje pokazanie szumu ktory przy ciemnym obrazie nie byl widoczny . To chyba tyle.
  • 0

#15

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest robione w nocy, dodatkowo przedstawiono to poklatkowo. Dobrze by było obejrzeć film w oryginale.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych