Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ja i ma filozofia bytu


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1

Ensi.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziekuje bardzo za odpowiedzi.

Skłoniły mnie one do większego rozważenia wszystkiego wokol i konkluzji iz należy jeszcze ten jeden raz sprobowac zmienia siebie i swoje zycie.

Użytkownik Ensi edytował ten post 13.05.2012 - 11:55

  • 0

#2

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Wartościowy Post

znajdź se lepiej jakieś hobby i zajmij się czymś, bo widzę, że lubisz płakać nad sobą w środku jaki to biedny i nieszczęśliwy jesteś - wystarczy mieć więcej pewności siebie, uporu i nie płakać nad sobą a zdobędziesz to co chcesz zdobyć. szukasz miłości ? czyli kobiety - znajdziesz w końcu, ale ona na 99 % po czasie zrani Cie tak, że strzelisz sobie w łeb. także zastanów się nad sobą, bo w życiu będą Cie ranić i jak będziesz słaby to Cie zniszczą :) nie szukaj współczucia w ludziach, bo to jest złudne, błędne i w końcu obrócą to przeciw Tobie. urodziłeś się sam, sam żyjesz i sam umrzesz.

a odebranie sobie życia to nie jest odwaga, tylko tchórzostwo. najbardziej tchórzowska ucieczka, bo silny i odważny człowiek weźmie ciężar życia i tego co go spotyka na barki, stanie twarzą w twarz z problemami i powoli mimo bólu poradzi sobie z tym. tchórz wybierze najszybszą i najbardziej prymitywną opcję, byle uciec od bólu i problemów.



a co do logiki w kwestiach wiary i wszechświata hmmm.. wg mnie to jest błędne podejście do tematu. nie znasz wszystkich praw panujących we wszechświecie - jesteśmy przecież bakterią i znamy prawa, fizykę itd obowiązującą tu na ziemi. prawda na temat tego wszystkiego może być mega abstrakcyjna..

Użytkownik Ronaldo edytował ten post 13.05.2012 - 10:07

  • 8

#3

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ronaldo dobrze to ujął, nic, lub prawie nic się nie da wcisnąć...he he

Analizując to uwierzyłem we wszystkie tego typu teorię jakoby to na bazie szympansa stworzono rasę żółtą (inteligentna) a orangutana rasę czarną (silną przeznaczona do robót fizycznych).
Biała rasa jak i prawdziwi ludzie grupy krwi 0, ta nasza powstała na wskutek inny ale to mozna odnaleźć na tym forum.
Wierze w to i nikt nie przekona mnie do tego bo jestem uparty i stawiam na swoje.


Piszesz, że wszystkie wierzenia są błędem, a sam tworzysz swoje.Tylko na swój użytek to to, czy pragniesz większego kościoła być założycielem?

Duchów się nie widuje, to co poczytałeś w temacie jest bzdurą, za mój zmarnowany czas na czytanie posta mającego mnie rozbawić masz w nos!
Wiedz, że z duszami można mieć kontakt, lecz do tego potrzebne są odpowiednie zdolności.No trzeba być osobą z jajami, a ty jak na razie się rozczulasz nad sobą, bo coś ci ktoś jeszcze nie podał na tacy, łoj dzieciaku dzieciaku.
Nie rycz i staraj się wszystko przyjmować z uśmiechem, a nie wyłącznie negacją i wykluczaniem samym.Uwierz mi, przed nami naprawdę żyli ludzie mądrzy i to co przekazali ma sens.
Nie patrz na głupkowate filmiki typu "Archiwum X", bo to śmieci mające odwieść od życia realnego.

Powodzenia młody człowieku.
p.s.Ja w ciebie wierzę, w twoją przyszłość i możliwości.Ja wiem, że najlepsze dopiero przed tobą, ja to wiem!
...ty pozwól życiu tylko zaistnieć w twym otoczeniu.



Chrześcijanin.
  • 1

#4

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przeczytaj Zakazaną Archeologię L. Tomphsona a wkrótce sam będziesz się śmiał z teorii jakoby ludzie powstali z szympansów i orangutanów. Nasz gatunek jest starszy, niż by się mogło wydawać a rasy miały dużo czasu, żeby powstać.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych